18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polandball mówi prawdę

Kolro • 2014-03-03, 15:12
I jak pewne osoby na pewnych stanowiskach w Polsce będą dalej brnąć w zaparte to możliwe że i tak się skończy.


Wymagany angielski na poziomie ruska

xarkons

2014-03-03, 15:29
Mimo ze Polacy zapie**alaja na swiniakach to i tak maja wiecej woli walki niz nie jeden kraj. Pokazalismy na co nas stac nawet bez nowoczesnej armi i przepedzilismy agresorow od naszych ziem.

Wypie**alaj z tym syfem bo w dupie byles gowno widziales.

Bugini

2014-03-03, 15:34
Co ma do tego Monako?

SoLUffka

2014-03-03, 15:37
ale mnie penis boli

Kolro

2014-03-03, 15:38
xarkons napisał/a:

Mimo ze Polacy zapie**alaja na swiniakach to i tak maja wiecej woli walki niz nie jeden kraj. Pokazalismy na co nas stac nawet bez nowoczesnej armi i przepedzilismy agresorow od naszych ziem.

Wypie**alaj z tym syfem bo w dupie byles gowno widziales.



Może maści na ból dupy?
nie spinaj się do ci zwieracze pójdą - po pierwsze czy ja coś k***a powiedziałem o woli walki Polaków?
po drugie cepie świnia to przenośnia - poczytaj sobie o polskich siłach zbrojnych i zrozum że k***a możemy mieć wolę walki pitbulla ale przeciwko takiej sile nie damy rady. a ta j***na unia i NATO i wszystko inne gówno nam pomogą bo polska zawsze była przeznaczona na stracenie
Co ty , ja pie**olę , żyjesz w 1939?

Kuriki

2014-03-03, 15:48
Kolro napisał/a:

I jak pewne osoby na pewnych stanowiskach w Polsce będą dalej brnąć w zaparte to możliwe że i tak się skończy.


IMHO to tylko teatrzyk żeby ludzie mieli się czym podniecać, a taki temat to starczy na dłużej niż zwykłe pierniczenie o matce zabójczyni czy innym podstarzałym gwałcicielu. Naturalnie w tym czasie są kolejne przekręty i niedługo się dowiemy, że rząd znowu coś odj***ł z kasą.

al...........10

2014-03-03, 16:44
Panie Omlet... O co Panu chodzi z Indonezją?

grondir

2014-03-03, 23:18
xarkons? wat? Jakich agresorów ? Chyba ci chodzi o jakieś stare dzieje ze średniowiecza ,renesansu ,etc. ,bo w XX w. dostaliśmy w dupę od Niemców , i tylko dzięki ruskim nie skończyliśmy w komorach gazowych

MateuszMmz

2014-03-04, 12:53
grondir Ale skończyliśmy w komuniźmie. Ty jesteś z tych co wierzą w: "Wyzwolenie Polski przez ZSRR w 1945r."

Gówno, nie pomoc

LiquidKaczor

2014-03-04, 23:23
a te historyjki to są tworzone przez polaka czy to zagraniczna produkcja? bo poraża mnie poziom języka w nich używanego

grondir

2014-03-05, 02:07
MateuszMmz: Jasne ,że wiem ,że przez to skończyliśmy w komunie ,a ruscy nas wyzwolili tylko tak przy okazji ,i wcale im za to nie dziękuje ,stwierdzam tylko jak było ,specjalnie czy nie ,uratowali nam dupy przed puszczeniem nas z dymem i to dosłownie bo takie były przecież plany hitlera ,wybić wszystkich słowian ,cyganów ,chorych umysłowo i żydów w komorach gazowych :shock:

blachahaha

2014-03-05, 18:54
Najnowsze wieści. Francja w sprawie Krymu poddała się.

Skyperian

2014-03-05, 21:06
A potem będzie w zachodnich mediach: Faszystowska Polska rozpętała III wojnę światową.

Choć wolałbym klasyk "Ale naważyłem bigosu"

Do...........ix

2014-03-05, 21:06
Zastanawiam się, ile jeszcze razy ktoś powie, że to Monako/Indonezja/jakiś zjeb to robił bo język nie ma sensu.

Fukuoka

2014-03-05, 21:19
Nie rozumiem idei tego fanpejdż ani tych komiksów. Polska jako Indonezja? Bezsensu.