18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polandball mówi prawdę

Kolro • 2014-03-03, 15:12
I jak pewne osoby na pewnych stanowiskach w Polsce będą dalej brnąć w zaparte to możliwe że i tak się skończy.


Wymagany angielski na poziomie ruska

pi...........ja

2014-03-05, 21:25
Te ballsy są takie denne. Niegramatyczność ma śmieszyć czy jak?

Ha...........20

2014-03-05, 21:30
Dalej nie rozumie dlaczego Polska ma odwrócone barwy, czy to jakaś prowokacja ?

Zarammoth

2014-03-05, 21:31
@pietras_ja: Nie, ma przedstawić poziom języka angielskiego Polaków na Wyspach.

DuckDodgers

2014-03-05, 21:31
xarkons napisał/a:

Mimo ze Polacy zapie**alaja na swiniakach to i tak maja wiecej woli walki niz nie jeden kraj. Pokazalismy na co nas stac nawet bez nowoczesnej armi i przepedzilismy agresorow od naszych ziem.

Wypie**alaj z tym syfem bo w dupie byles gowno widziales.



Akurat ty w dupie byłeś. Rzucanie się jak się nie ma możliwości i jak przeciwnik wie że nie ma się możliwości to domena głupców. Nawet Rosja nie kozaczyła jak Unia była w miarę silna i czekali na moment. Inteligencją i sprytem się wygrywa a nie z szablą na czołg.

Ol...........up

2014-03-05, 21:41
@xarkons przepędziliśmy agresorów? Znamy chyba dwie różne wersje historii. O ile się nie mylę byliśmy okupowani do 89, a potem agresorzy rzeczywiście sobie "wyszli" bo ZSRR stał się ekonomicznie martwy. Do dzisiaj żadnemu rządzącym w PRL'u nie spadł nawet włos z głowy, więc co ty za bzdury piszesz?

Catacombe

2014-03-05, 21:42
xarkons napisał/a:

Mimo ze Polacy zapie**alaja na swiniakach to i tak maja wiecej woli walki niz nie jeden kraj. Pokazalismy na co nas stac nawet bez nowoczesnej armi i przepedzilismy agresorow od naszych ziem.

Wypie**alaj z tym syfem bo w dupie byles gowno widziales.



No, przepędzaliśmy. Prawie 70 lat temu k***a, i tak przepędziliśmy że skończyło się okupacją. Od II Wojny Światowej nie liczy się wola walki, ale technika. Masz 100 tysięcy żołnierzy gotów oddać życie ze sprzętem z okresu Zimnej Wojny, a ja jedną nowoczesną atomówkę którą na nich zrzucę. Masz swoją wole walki i waleczność.

Widać po ilości piw że wasz pseudopatriotyzm który jest ślepym zamiłowaniem do ojczyzny przyćmiewa wam rozum.

Pelococta

2014-03-05, 21:42
No dobra, ja się czepię innej kwestii - niech mi ktoś wytłumaczy. Dlaczego do k***y nędzy polska "kulka" zawsze ma odwrócone kolory?? Ktoś się na początku pomylił a potem dorobił do tego debilne tłumaczenie typu "to jest metafora przewrotności tego narodu" czy ki pies?? Wkurza mnie to :/

sorra18

2014-03-05, 21:42
Z szabla czy nie, to tanio skóry nie sprzedamy.
Dziekuje dobranoc!

dozek

2014-03-05, 21:44
Pelococta, mniejwięcej tak

Catacombe

2014-03-05, 21:45
Pelococta napisał/a:

No dobra, ja się czepię innej kwestii - niech mi ktoś wytłumaczy. Dlaczego do k***y nędzy polska "kulka" zawsze ma odwrócone kolory?? Ktoś się na początku pomylił a potem dorobił do tego debilne tłumaczenie typu "to jest metafora przewrotności tego narodu" czy ki pies?? Wkurza mnie to :/



Na jakimś tam forum zagranicznym szalał Polak z bardzo słabym angielskim i bardzo łatwo dającym się trollować. Brytyjczyk żeby go wk***ić odwrócił barwy flagi, a Polak jeszcze bardziej się wk***iał ze swoim słabym angielskim.

ro...........k5

2014-03-05, 21:50
Wola walki

pokazaliśmy ją na ''protestach 1 marca'' śmiać mi się chce.

Ciesin

2014-03-05, 22:07
Miejmy nadzieję, że Niemcy tym razem będą wśród wygranych.
Chyba, że znów im odjebie i zapachnie im Gdańsk.

Darkwaterfall

2014-03-05, 22:28
Ludzie polska flaga jest biało-czerwona nie czerwono-biała ja nie wiem co za kretyni wymyślają te durne obrazki z mówiącymi kulami. Idioci nie rozumieją świata, który ich otacza i nie wiedzą jaka jest flaga Polski. Wypie**alać z tym gównem!

Dobrutro

2014-03-05, 22:58
xarkons napisał/a:

Mimo ze Polacy zapie**alaja na swiniakach to i tak maja wiecej woli walki niz nie jeden kraj. Pokazalismy na co nas stac nawet bez nowoczesnej armi i przepedzilismy agresorow od naszych ziem.

Wypie**alaj z tym syfem bo w dupie byles gowno widziales.



Ale ginąć w interesie innych, a nic z tego nie mieć jest zwyczajnym frajerstwem. Więcej rozsądku, zamiast pyskówki. Więcej obywatelskich zachowań od tak w zwykły dzień, a nie tylko rwać się do walki pod byle pretekstem. Polityka fuj, wybory fuj, jakiś lokalny patriotyzm fuj, a potem jak skończone debile walczyć za polityków którymi gardzicie? I którzy w nagrodę dadzą Wam order z ziemniaka. By kraj był silny musi mieć ludzi chcących rozwoju samych siebie, rządnych samodyscypliny wobec siebie, gotowych do wyrzeczeń w budowie lepszej ojczyzny - a nie ginięcie jak skończony frajer nic nie zrobiwszy. Ilu wartościowych ludzi zginęło w takich powstaniach, którzy mogli się przydać w tworzeniu lepszej polskiej zdrowej tkanki społecznej - a zamiast tego wyrósł na niej jakiś rak chamstwa, idiotyzmu i krótkowzroczności.

witmac

2014-03-05, 23:09
Bugini napisał/a:

Co ma do tego Monako?



Autor tego komiksu pomylił kolory i tak się już przyjęło. Polecam "historia memów" na yt.