18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Polak oskarżony o rasizm w Polsce

Kotli • 2012-03-06, 15:25
Moim zdaniem ta cała zabawa z "tolerancją" zaczyna być chora, mam nadzieję, że niebawem nie doświadczymy tego samego, co np. Wielka Brytania.

Cytat:

Dostawca pizzy podejrzany o treści rasistowskie
dzisiaj, 12:55
KT / PAP

Umieszczał obrazki z obraźliwą treścią na drzwiach mieszkań zamieszkiwanych przez Arabów. We wtorek policja zatrzymała studenta pracującego jako dostawca pizzy podejrzanego o rasizm. Nie wypierał się swoich działań tłumacząc, że "nie darzy sympatią osób narodowości arabskiej".

Według policji 25-letni Łukasz M. umieszczał na drzwiach klatek schodowych i mieszkań zajmowanych przez osoby narodowości arabskiej naklejki z obraźliwym gestem, hasłem określającym ich jako terrorystów oraz wezwaniem do opuszczenia Polski. Policjanci udokumentowali pięć takich przypadków.

Jak ustaliła policja mężczyzna zdobywał adresy obcokrajowców dzięki swojej pracy. - Jako pracownik pizzerii rozwoził posiłki pod wskazane adresy. Po dostarczeniu pizzy pozostawiał naklejki na drzwiach klatek schodowych i mieszkań osób narodowości arabskiej - powiedziała Izabela Niedźwiedzka z biura prasowego olsztyńskiej policji.



Łukasza M. zatrzymano we wtorek rano. Policjanci przeszukali jego mieszkanie i samochód. Zabezpieczyli ponad 30 naklejek o treściach rasistowskich.

Jak poinformowała policja, zatrzymany nie wypierał się, że tak robił i tłumaczył, że "nie darzy sympatią osób narodowości arabskiej".

Policjanci wytypowali sprawcę dzięki rozpracowaniu środowiska olsztyńskich pseudokibiców, z którym związany był Łukasz M. Mężczyzna nie był wcześniej karany.

We wtorek po południu zatrzymany ma zostać przewieziony do prokuratury, która przedstawi mu zarzut propagowania treści rasistowskich i wzywania do nienawiści na tle rasowym. Łukaszowi M. grozi kara do dwóch lat więzienia.

O rasistowskich wybrykach zawiadomili policję opiekunowie grupy ok. 300 studentów z Arabii Saudyjskiej, studiujących na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim.



Źródło: Onet.pl

Jeden z komentarzy, który po części opisuje rzeczywistość.

Cytat:

ooo cudownie! Polaczki proszą się o taką samą sytuację jak Niemcy! Nie chce się robić - zatrudnijmy araba, turka czy czeczena! Damy obywatelstwo, mieszkanie w socjalu i... za 20 lat będziesz wrogiem we własnym kraju! Pamiętaj - zatrudniając turka załatwiasz pobyt stały dla całej jego rodziny! Ja mówię zdecydowane NIE! Możecie pisać - rasista, menda, podły - mam to gdzieś! Widzę zagrożenie płynące z tych nacji i gó*no mnie obchodzi zdanie jakiegoś Nowaka nie mającego o tym pojęcia bo za ileś tam lat ten sam Nowak będzie miał pretensje do całego świata, że go "murzyn" wygryzł z roboty, a jego córka urodzi niebawem mulata! Nie dajmy się, chcą tu mieszkać to na NASZYCH zasadach, a nie, że cichaczem nas skolonizują tak jak to ma miejsce w krajach zachodnich! Oświadczam wszem i wobec, że jeżeli dojdzie kiedyś do rewolucji w tym temacie to stanę w pierwszym rzędzie!



P.S. Mam nadzieję, że Linek nie wlepi mi drugiego warna, tym razem za poglądy :->

dju_s

2012-03-07, 17:03
@igorekpl

Tu masz kolego rację. Żeby we własnym kraju być gorzej traktowanym od obcych, to jest niedorzeczne.

Najgorsze jest podejście ateistów, bo im to wszystko jedno czy stanie meczet czy Kościół Katolicki. Różnica polega na tym, że do kościoła nikt nie będzie go zmuszał chodzić, a do meczetu za 20 lat będzie musiał łazić i się kajać po podłodze.
Nie chcę mieć w Polsce drugiej Francji, Wlk. Brytanii czy Niemiec. Niech wypie**alają j***ne arabusy tam gdzie ich miejsce...

jokotones

2012-03-07, 17:04
media wykreowały wizerunek araba terrorysty. U nas w polsce (bo tych znam) arabowie to wporzadku ludzie i nie odosabniają się jak np cyganie, mają zony polki, dzieci i te dzieci to sa polskie dzieci ktore będą wychowywane w polskiej kulturze z lekkim akcentem arabskim. W zła strone kierujecie swą nienawisc. Zobaczcie które narody w polsce okradają polaków. Arabowie nie kradną unich ucina się reke za kradzież. Niektorzy nie mogą nawet wrocic do swojej ojczyzny, bo grozi im w najlepszym wypadku wiezienie. My mamy problem z innymi narodowościami. Widział kiedys ktos pracujacego cygana? Zapewne nie ale zato czesto widac ich w nowych mercedesach. Okradają nas, złodziejstwo mają w swojej kulturze. A widzieliscie wypowiedz prezydenta izraela? Jak mowil o wykupywaniu miedzyinnymi polski? Jak przeklamuja historie na niekorzysc polakow? Albo jak domagają sie polskich kamienic i mieszkan? Czy tak arabowie robia cos takiego?

Stachu Wichura

2012-03-07, 17:04
To jest k***a właśnie Polska!. Za rasizm grozi gościowi do 2 lat więzienia a za trucie solą milionów Polaków 5 lat. Gdzie my żyjemy?!

Od dawna twierdzę że kolorowi zalewają nasz kraj. W tym roku liczba imigrantów przekroczy w Polsce 1 Milion (dane GUS) Mamy coraz więcej muzułmanów, coraz bardziej się panoszą. W Warszawie stawiają w centrum olbrzymi meczet który ma być niebawem ukończony. Dokąd to wszystko zmierza? Chyba nikt nie chce żebyśmy skończyli jak zachód Europy. Pora się za nich wziąć bo oni chcą podboju Europy. Albo my, albo oni. Inaczej wylądujemy wszyscy na hardzie.


maxs90

2012-03-07, 17:11
dju_s jestem ateistą,a uwierz wolę widzieć jak powstaje kolejny kościół ,ale nei meczet i jakby miał taki powstać w mojej okolicy to byłbym pierwszy który podpisałby petycje by tego syfu nie stawiano

Stachu Wichura

2012-03-07, 17:30
jokotones, Media wykreowały wizerunek araba terrorysty? Dobre !
Jeśli muzułmanie kojarzą ci się z wesołym sprzedawcą na bazarze w Istambule który częstuje cię herbatą i próbuje ci sprzedać skórzaną kurtkę to jesteś w dużym błędzie. Nie ma czegoś takiego jak nowoczesny czy tam postępowy muzułmanin. Oni twardo trzymają się zasad wytyczonych przez koran. Jestem ciekawy czy żony tych arabów wyznają już islam? W jakiej religii będą wychowane dzieci? Domyślam się że to będą małe muslimki, gdyż oni nie uznają kompromisów. Nie ma co, nowoczesna Polska rodzina pełną gębą :roll:

Zl...........ny

2012-03-07, 17:53
I bardzo dobrze! Nie ma to jak wrzucać wszystkich do jednego wora, jak trzeba być ograniczonym ?! Teraz pora na sk***ieli z sadola :)

Eliot Imperio

2012-03-07, 18:19
A co do bab, to największą polewke mam z tych idiotek, co pierw się z nimi r*chają, biorą śluby i rodzą dzieci, jadą z nimi do jego kraju i tam baba ma przej***ne jak w ruskim czołgu a on robi co chce. I mówi że ona biedna pokrzywdzona. PRZECIEŻ ŻYJEMY W DOBIE INTERNETU i wystarczy poczytać troszkę k***a na różne tematy a nie pruć się bo on jest inny, taki delikatny. Srele morele, powinny być wizy u nas jak w stanach i tyle. A ja żadnego z nich nie lubię, chociaż miałem okazję kilku poznać. Najgorsi są studenci na wymianach. No tych to nic nie obowiązuje a za to przysługuje wszystko. Nie mam zamiaru pie**olić że zabierają nam pracę, bo skoro normalny Polak nie może znaleźć pracy, to gdzie takiego kolesia z innego kraju nie wiadomo skąd weźmie żeby robił u niego. Tyle dobrego. I ktoś tam też kiedyś pie**olil na górze że należy się mieszać kulturowo, przede wszystkim to jest celem Unii Europejskiej itd. Ale czy ktoś pytał o to ludzi?

jokotones

2012-03-07, 19:08
Stachu Wichura,
Znam osobiście arabów u kilku bylem w domu i co? Dzieci sa wychowywane w polskiej kulturze i katolickiej wierze, przez to ze mieszkają w Polsce. A co do wiary? Nie jedzą mięsa świn, wogóle brzydzą sie świniami to jest fakt. Galaretki z swińskiej żelatyny nie zjedzą. Gdzie ty tu widzisz jakies poważne kompromisy? Taki arab co mieszka 20 lat w polsce, ma zone polke jest już w zasadzie pół polakiem pół palestynczykiem i kocha ten kraj i interesuje sie sprawami polski chodzi na wybory, a nie jak niektorzy polacy krzycza polska dla bialych a sp***alaja do angli, narzekając ze w tym kraju jest syf a niepotrafiacy robic nic wiecej jak narzekac. Co do Turków to osobiscie żadnego nie znam, ale Turek to nie Arab.

I jescze jedno:
Turcja jako jedyny kraj nie uznawała zaborów przez co nawet gdy polska nie istanila formalnie była uznawana formalnie przez turcje.

sebeks

2012-03-07, 19:57
to co robił było jawnie rasistowskie i jeszcze wykorzystywał do tego dane Klientów firmy w jakiej pracował. takie jest prawo. powinien dostać z 300h prac społecznych

nowiks147

2012-03-07, 20:03
j***ć ciapatych!!!! Tylko Biała Polska CAŁA :)

a ja myślałem że biało czerwona

zukennuken3d

2012-03-07, 23:15
polslav napisał/a:

j***ć ciapatych!!!! Tylko Biała Polska CAŁA :)



idz pie**olnij barana w sciane. jestem za egzekucyjnym odpie**alaniem takich jak ty publicznie na ulicach.

la...........ik

2012-03-07, 23:30
zukennuken3d k***a ma nadzieje, że żartowałeś jeżeli nie to powinność nasza ciebie pierwszego odpie**olić dla zasady. k***a mac jaki poprawniś się znalazl. Poczekaj jak jakis ciapek bedzie ci siostre albo corke r*chał i bedziemy zmuszeni sluchac jakiegos kozor*chacza ktory 3 razy dziennie drze ryja ze swojego meczetu. Wiadomo moga przyjezdzac do nas ale tylko na wakacje jak nie to out takie moje zdanie.

Dzawor

2012-03-08, 00:34
Sprawa jest prosta. Niedługo arabowie będą drugi Żydami, bo pałka się przegina powoli. A razem z Nimi do kontenerów będziemy wsadzać wszelkiej maści lewactwo i toleracyjnych. :hitler:

emilek1991

2012-03-08, 01:30
Jestem z Olsztyna i powiem wam, że nie miałem nic do tych ciapuchów dopóki nie zaczeli sie dopie**alać do ludzi kolega sie znalazł prawie na hardzie przez taką k***e i wyj***ne mam na to czy dostane warna ale to co te j***ne smoluchy odpie**alają to ludzkie pojęcie przechodzi i jak k***a sie nie znajdzie taki tęgi jebak nad jebaki to osobiście porozpie**alam te arabuskie łby face it

Eliot Imperio

2012-03-08, 09:59
ja tam ich nie lubię, i co z tego że na 100 przyjezdnych z 10-15 faktycznie będzie normalnych? Ale zostaje ta cała reszta gdzie jak się tylko na nich popatrzysz to już pytają czy masz problem. To już czarni są sto razy bardziej w porządku i żyją normalnie. Mam czasem wrażenie że to jest naród który musi się ciągle o coś przypie**alac bo inaczej nie będą szczęśliwi.