18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak oskarżony o rasizm w Polsce

Kotli • 2012-03-06, 15:25
Moim zdaniem ta cała zabawa z "tolerancją" zaczyna być chora, mam nadzieję, że niebawem nie doświadczymy tego samego, co np. Wielka Brytania.

Cytat:

Dostawca pizzy podejrzany o treści rasistowskie
dzisiaj, 12:55
KT / PAP

Umieszczał obrazki z obraźliwą treścią na drzwiach mieszkań zamieszkiwanych przez Arabów. We wtorek policja zatrzymała studenta pracującego jako dostawca pizzy podejrzanego o rasizm. Nie wypierał się swoich działań tłumacząc, że "nie darzy sympatią osób narodowości arabskiej".

Według policji 25-letni Łukasz M. umieszczał na drzwiach klatek schodowych i mieszkań zajmowanych przez osoby narodowości arabskiej naklejki z obraźliwym gestem, hasłem określającym ich jako terrorystów oraz wezwaniem do opuszczenia Polski. Policjanci udokumentowali pięć takich przypadków.

Jak ustaliła policja mężczyzna zdobywał adresy obcokrajowców dzięki swojej pracy. - Jako pracownik pizzerii rozwoził posiłki pod wskazane adresy. Po dostarczeniu pizzy pozostawiał naklejki na drzwiach klatek schodowych i mieszkań osób narodowości arabskiej - powiedziała Izabela Niedźwiedzka z biura prasowego olsztyńskiej policji.



Łukasza M. zatrzymano we wtorek rano. Policjanci przeszukali jego mieszkanie i samochód. Zabezpieczyli ponad 30 naklejek o treściach rasistowskich.

Jak poinformowała policja, zatrzymany nie wypierał się, że tak robił i tłumaczył, że "nie darzy sympatią osób narodowości arabskiej".

Policjanci wytypowali sprawcę dzięki rozpracowaniu środowiska olsztyńskich pseudokibiców, z którym związany był Łukasz M. Mężczyzna nie był wcześniej karany.

We wtorek po południu zatrzymany ma zostać przewieziony do prokuratury, która przedstawi mu zarzut propagowania treści rasistowskich i wzywania do nienawiści na tle rasowym. Łukaszowi M. grozi kara do dwóch lat więzienia.

O rasistowskich wybrykach zawiadomili policję opiekunowie grupy ok. 300 studentów z Arabii Saudyjskiej, studiujących na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim.



Źródło: Onet.pl

Jeden z komentarzy, który po części opisuje rzeczywistość.

Cytat:

ooo cudownie! Polaczki proszą się o taką samą sytuację jak Niemcy! Nie chce się robić - zatrudnijmy araba, turka czy czeczena! Damy obywatelstwo, mieszkanie w socjalu i... za 20 lat będziesz wrogiem we własnym kraju! Pamiętaj - zatrudniając turka załatwiasz pobyt stały dla całej jego rodziny! Ja mówię zdecydowane NIE! Możecie pisać - rasista, menda, podły - mam to gdzieś! Widzę zagrożenie płynące z tych nacji i gó*no mnie obchodzi zdanie jakiegoś Nowaka nie mającego o tym pojęcia bo za ileś tam lat ten sam Nowak będzie miał pretensje do całego świata, że go "murzyn" wygryzł z roboty, a jego córka urodzi niebawem mulata! Nie dajmy się, chcą tu mieszkać to na NASZYCH zasadach, a nie, że cichaczem nas skolonizują tak jak to ma miejsce w krajach zachodnich! Oświadczam wszem i wobec, że jeżeli dojdzie kiedyś do rewolucji w tym temacie to stanę w pierwszym rzędzie!



P.S. Mam nadzieję, że Linek nie wlepi mi drugiego warna, tym razem za poglądy :->

Cz...........el

2012-03-07, 15:06
Prawda jest taka, że turasy i inne araby nie powinny w Polsce przebywać, ale z drugiej strony jak mam ochotę na kebaba to zapie**alam do turasa bo robi najlepsze :)

uyvu

2012-03-07, 15:13


Tagi: "dostarczyciel" :homer:

pa...........wl

2012-03-07, 15:17
Polska dla Polaków !

Pablinho

2012-03-07, 15:23
Do Waszej wiadomości, Ci arabowie nie pracują w Olsztynie tylko studiują medycynę. Uniwersytet podpisał umową z jakimś szejkiem, który ich sponsoruje, dzięki czemu mogą studiować za darmo. Koszt dla nich to ok. 10tys zł na rok studiowania + dostają ok. 2tys euro dofinansowania. I to Polacy robią kebaby Arabom, a nie odwrotnie.

Miya

2012-03-07, 15:37
Na Polaków pracujących i mieszkających za granicą jakoś nikt tutaj k***iszczem nie rzuca.

yonderbrack

2012-03-07, 15:53
We Francji na 1,81 dziecka urodzonego z europejskiego kręgu kulturowego przypada 8,21 dziecka z kręgu kultury muzułmańskiej...
... Dlatego też jestem za cichym dopie**oleniem garści tym pie**olonym kebabom....

Eliot Imperio

2012-03-07, 15:55
Polaki za granicą to w większości k***y i mendy czekające tylko żeby Ci podłożyć noge albo u szefa podj***ć. Panny by się tylko rżnęły z bogatymi angolami albo innym brudasem. Poza tym wielkie gratulacje dla policji za ujęcie tak wielkich przestępców i brawurową akcje zatrzymania podejrzanych i rozpracowanie szajki. Noż k***a mać, czy ludzie nie rozumieją i nie widzą tego co się dzieje w europie? W dupie mam to, że ich coraz więcej w anglii czy niemczech. Nie zyczę ich sobie, są niemili, nieznośni i na dodatek nie znają żadnego języka poza polskim. I później widze jak się buja taka banda frajerów z klejem w worku pod spożywczym, jeden leje na auto zaparkowane przy ulicy a trzech lata i jak nie prosi to grozi żeby im hajs dawać. I nie jest to odosobniony przypadek takich zachowań ale nie chce mi sie wymieniać. Ja nie jadę nikomu do kraju i nie robię mu burdelu.

kozakmaly

2012-03-07, 15:57
k***a ratowac go jak Rudego z rak Hitlerowcow. Nie mowcie ze mamy byc dla nich tolerancyjni bo Polak jadacy za granice jak dostanie w leb to nie placze ze ten co mu wpie**olil jest rasista, a ciapuch? Nie dosc ze pojdzie na psy, przekreci wszystko zeby wygladalo to jak atak motywowany jego brudna skora to jeszcze wezmie 30 braci i Cie beda samego scigali z nozami po osiedlu. Sa to sk***ysyny i ja bym jeszcze im nasral na wycieraczke j***nym karaluchom. Ciapuch to nie rasa, ciapuch to j***ny efekt uboczny dzisiejszej cywilizacji, z checia bym im zafundowal masowe kapiele... w kwasie siarkowym albo polaskotal bym ich odlamkami z granatow.

Nerd

2012-03-07, 16:03
@3up Cholera, wiem,że niektórzy lubią matmę, ale wygodniej byłyby jakbyś podał ile wypada na 1 dziecko urodzone z europejskiego kręgu kulturowego. To tak jakbyś gęstość zaludnienia w krajach liczył przez liczbę mieszakńców na 126,7829302 km^2.
Nieprawdę, nie mam nic przeciwko temu,żeby mieszkali u nas murzyni, azjaci(chinole, japońce, koreańce, wietnamy, tajowie, laosi etc), ale każdy arab to muzułmanin. Nie mam nic przeciwko tej wierze, tylko ingerencja tej wiary w inne poglądy jest zbyt duża, by mówić o pokoju w zróżnicowanym kulturowo kraju.

CzlowiekKupa

2012-03-07, 16:26
Rasizm trzeba tępić, krótko i zwięźle. Hitler i Stalin byli biali to nie znaczy, że każdy biały człowiek to morderca i terrorysta ( obaj panowie zabili miliony ludzi, więc wg. Mnie można ich spokojnie nazwać terrorystami ).

xqvz

2012-03-07, 16:40
Rasizm to jakiś pie**olony wymysł do terroryzowania ludzi. Czasy zbierania bawełny do koszyka dawno się już skończyły. A wg mnie większym rasistą jest sędzia i ustawodawca karzący człowieka surowiej za ubliżenie komuś tylko dlatego, że ma inny kolor skóry niż ten któremu ubliżył ;) Tak też można na to patrzeć i nie uważam, że jest to mniej logiczne czy sensowne do tego ogólnie przyjętego pie**olenia.

Igorekpl

2012-03-07, 16:46
Mieszkam w Olsztynie i też studiuję na UWM. Prawda jest taka że te j***ne arabusy są wszędzie. W klubach cieszą się specjalnymi względami bo mają więcej kasy. Nie mówiąc już o tym jaki jest stosunek polskich "dziewczyn" do dzianych arabów. Nie zazdroszczę im pieniędzy bo za żadne skarby nie chciał bym mieć ciapatej mordy ale ch*jowo jest być traktowanym jak obywatel 2 kategorii we własnym kraju...

maxs90

2012-03-07, 17:00
nienawidzę ich religii i tego narodu, niech spadają z PL . już kiedyś ciapaci rożnych gatunków (o przepraszam ras) próbowali podbijać Europę i to Polacy ich powstrzymali. teraz wg mnie czays wojny się zmieniły i przybiera się inne formy podboju świata, nie otwartą walką ,a właśnie takimi akcjami. najeżdża się na dany kraj jako imigrant ,a potem niszczy jego prawa i obyczaje poprawnością polityczną.

Dziuchni

2012-03-07, 17:01
Widzę że onet i gówno prawda cały czas była gazetą żydowską teraz moda na ciapatych nadeszła więc są gazetą arabusów. Tak czy siak nie są to polskie media dlatego o tej "aferze" nie wiedziałem bo nie wchodzą na syf pokroju onetu.

A tak w ogóle to fajnie że Polacy we własnym kraju rozwożą pizzę a brudas dostaje mieszkanie, prace i miejsce w przedszkolu dla swoich 15 bachorów. Myślą że wszystko im wolno bo mają ropę i Allaha. Mam w dupie Allaha poza tym nie stać mnie na benzynę do samochodu więc ropa też mi wisi...

Plecionkarz

2012-03-07, 17:01
Przechadzając się ulicami Olsztyna właśnie zauważyłem, że sporo tam smoluchów jest. Jak w jakimś GTA: wchodzi się w dany obszar i tak jakby renderował się jeden typ postaci. Ale oni mają gęby nieciekawe.

Znałem jakiś czas taką jedną 38-latkę co twierdziła, że Polacy są beznadziejnymi kochankami i często to powtarzała. Stwierdziła za to, że turcy są tacy wspaniali i zupełnie inni. Miała nawet na komputerze tapetę ze zdjęcia jakiegoś 17 letniego turasa. Baby to są głupie, zobaczą trochę egzotyki i już mają mokro w rajstopach. Nawet jeździła tam do Turcji na wczasy i się z nimi j***ła. Najlepsze jest to, że narzekała tak na polaków a sama beznadziejnie się r*chała.