18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokażę wam na streamie miasto nocą

~Velture • 2023-07-12, 15:46
Już myślał, że taki piękny aby laski na niego leciały :trollencjusz:



SkoPio1

2023-07-12, 15:51
To jakaś nowicjuszka, skoro jej to tyle zajęło...

~Velture

2023-07-12, 15:52
SkoPio1 napisał/a:

To jakaś nowicjuszka, skoro jej to tyle zajęło...



Tobie zajmuje krócej, wiemy.

wojtekpwse

2023-07-12, 15:56
Na jednej nodze szybciej byś to załatwił ;-)

Nocturno

2023-07-12, 17:06
Są tylko dwie możliwości, dlaczego koleś tego nie wyczuł.

Jest stulejarzem i w momencie, gdy poczuł cycki na sobie, odjęło mu rozum, odcinając przy okazji zmysł czucia na skórze.
Lub
W łańcuszku miał zamontowany tajny nadajnik, a miła pani tego wieczora miała odbyt penetrowany tym telefonem, co zaś rodzi pytanie, czy ma ktoś odnośnik do harda z tym materiałem?

Jest jeszcze szansa, że był skupiony na nagrywaniu i zwyczajnie spłynęło po nim, że go właśnie obca baba przytuliła. Ale są na to małe szanse...

habiTEK

2023-07-12, 17:17
Nocturno napisał/a:

W łańcuszku miał zamontowany tajny nadajnik, a miła pani tego wieczora miała odbyt penetrowany tym telefonem..


stary, co ty pie**olisz ? idź się przewietrz może ?


Nocturno

2023-07-12, 17:22
habiTEK napisał/a:

stary, co ty pie**olisz ? idź się przewietrz może ?



A ty odpowietrz, wrzuć na luz

Tobiahus96

2023-07-12, 17:35
Moim zdaniem fejk, nie wierzę aby ktoś dał się tak głupio oj***ć ze złotej kiety, no chyba że to było cygańskie złoto. :roll:

Pedator

2023-07-12, 17:42
JanJankowski napisał/a:

Co za pedal



Pedał nie pedał ale złoty łańcuch zaj***ł.

mlecz1323

2023-07-12, 19:01
żółw ninja -.-


Critical_Mass

2023-07-12, 20:43
Hokus pokus czary mary na twą kete mam namiary.

parapsychol

2023-07-12, 20:47
Nocturno napisał/a:

Są tylko dwie możliwości, dlaczego koleś tego nie wyczuł.
Jest stulejarzem i w momencie, gdy poczuł cycki na sobie, odjęło mu rozum, odcinając przy okazji zmysł czucia na skórze.
Lub
W łańcuszku miał zamontowany tajny nadajnik, a miła pani tego wieczora miała odbyt penetrowany tym telefonem, co zaś rodzi pytanie, czy ma ktoś odnośnik do harda z tym materiałem?
Jest jeszcze szansa, że był skupiony na nagrywaniu i zwyczajnie spłynęło po nim, że go właśnie obca baba przytuliła. Ale są na to małe szanse...



na filmiku gowno widac, wiec nikt go nie wrzucil ;)

kampton

2023-07-12, 21:44
Tez mnie tak k***y chciały załatwić w Kambodży. Byłem lekko naj***ny więc moje zmysły były lekko sparaliżowane. c**y nie wiedziały, że oprócz łańcuszka mam ciężki nieśmiertelnik i gdy odczepiła mi łańcuszek to wszystko spadło na ziemie i mocno zabrzęczało . Jak się skapnęły, że już wiem co się stało to sp***alały aż się kurzyło. I nawet nagle znalazł się koleś na motorku, który je zgarnął. Jakby z kanału wyjechał albo z nieba spadł.
Pamiętajcie 11 przykazanie! Bądź zawsze czujny ;)