18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pojechał po Donaldzie

LICH0 • 2011-12-13, 18:19
Lektor ch*jowy ale Donaldowi dobrze po ambicji pojechał. :)


maxs90

2011-12-14, 18:55
k***aRomantyk, a teraz idź zapierdzalać do roboty do 67 roku i pożyj max 2 lata na emeryturze bo przeciesz rządy donka i kaczora nie prowadzą w ogóle do tego ,żeby okraść ludzi i najlepiej najszybciej zabić, bo przecież wujek donek jest biedny z innymi świniami i nie może zarabiać z 5 tyś zl tylko kilkadziesiąt a dziura niech sie dalej powieksza i idzmy w strone grecji. swinie przy korycie beda sie opychac Twoimi pieneidzmi unia bedzie patrzyla Ci na rece ,a Tobie będzie żyło się dobrze

Zaloguj się

2011-12-14, 20:50
londynskie ziomeczki strzelaja sobie samobojcza brameczke. 80% anglikow chce opuszczenia uni europejskiej przy 95% nie wiedzy na temat tego czym jest unia. Wychodzi taki cap i napie**ala ze unia jest zla bo tak mu ludzie kaza robic. Jak wroci do kraju wszystkie media beda go oklaskiwac a on swoja unijna pensyjke bierze do kieszeni , bo tak chcili ludzie pracy ;) a ludzie biznesu chca zupelnie inaczej. Grecja to jeden ch*j tam nic juz nie ma. Zyjemy na tym samym kontynencie i trzeba sobie pomagac. A Niech sp***alaja anglosanskie ch*je otwierac sobie graniece ze handlowe ze swiatem bo dla nich miejsca w europie nie ma. Nie wspomne ze 80% handlu anglicy prowadza tylko w uni europejskiej co praktycznie oznacza ze ich j***ny funcik i malutka pie**olonna gielda zapikuja lada dzien w poszukiwaniu drugiego dna. Ale tak chca ludzie i bardzo dobrze. Ich nikt nie przygarnie, ani Stany, ani Rosja ani Chiny..... wiec moze beda z afryka handlowac tam jest duzy potencjal ;) Gosciu powiedzial to co anglicy mysla. Znaczy odcinaja sie i izoluja sie.W angli nie ma demokracji. Tam nie ma dowodow osobistych a czlowieka identyfikuje sie po rachunku za gaz... Renta to zalediw 60 funtow na tydzien dla kazdego nie wazne ile zarabiales w zyciu. Sluzba zdrowa panstwowa lepiej wyposarzona w sprzet a gowno jesli chodzi o ludzi - nieroby nieuki. Jak Anglicy smia wogole twierdzic ze polska ma dopiero 20 lat demokracji - bo w UK nie ma demokracji praktycznie zadnej. Wybory tam sa parodia. Lepiej putinowi wyszlo.

sadyk

2011-12-14, 22:24
Moje marzenie do jedno panstwo i jeden jezyk na Ziemi Jak sprzed wiezy Babel

sith5

2011-12-14, 22:52
ticorr napisał/a:

materiał nie jest o Grecji, k***a wasza mać, a o Polsce - że ledwo co wyszła spod okupacji radzieckiej, a już gna w ramiona kolejnych okupantów z Niemiec i Francji... urzędasy tłumaczą to tym, że okupacja Brukseli jest lepsza od tej moskiewskiej, co jest jakimś poj***nym absurdem i aż prosi się tu o trybunał stanu dla takich popaprańców... i aż wstyd, że musi nam to wykładać angielski polityk... no ale z drugiej strony: ta banda lewaków z Wiejskiej sama się przecież nie wybrała... i tu ślę podziękowania dla polskich wyborców... ch*j wam w imię...



Zastanawia mnie kiedy takie barany jak Ty zrozumieja ze niesetey ale zyjemy k***a w XXI w i nalezymy do UE, a jesli nie mamy zamiaru byc kolejnym wyp*zdowem pokroju ukrainy, bialorusi czy ruskich to musimey sie integrowac z UE z reszta na tym k*** apolega polityka zagraniczna na rozmowie z innymi kajami nawet wyp*zdowem. Niestety takie mamy czasy. Jestes przeciwny UE ok nie ma problemu kazdy ma własne zdanie, mam nadzieje ze nie jestes j***nym hipokryta tak jak nasz kosciol katolicki(nie nie jestem ateista) ktory teraz czerpie krozysci z tego finansowania UE. Trybunal Stanu? a kto kogo zdradzil? Lewacy? k***a a co lepsze jest prawicowe gowno? mysli ze oni lepiej by radzili krajem? bo mi wyadje sie ze ta banda lewkaow jest jednak mniejszym złem niż te prawicowe scierow co nawet nie bierze polityki zagraniczenj pod uwage i nie potrafi rozmawiac z innymi krajami bo sie zaraz obraza. NIestety prawda jest taka ze beda nas mieli wtedyw dupie co pokazaili przy buidowie gazociagu na dnie baltyku gdyby nie j***ny pis u wladzy. Takze nie peirdol kolezko ze jest teraz tak zle chcesz to wypie**alaj do sowjego wodza Jarka i k***a rob posmiewisko z tego kraju na siwecie. Zaznaczam nie ejstem za zadna opcja ktora mamy teraz. Kieruje sie mniejszym zlem.

thoms0n

2011-12-15, 00:16
Ci się k***a kłócą i nawet nie widzę, czy tylko ja zauważyłem, że jak na sejm, to mają strasznie ch*jową tłumaczkę. Rozleciała się dziewczyna na symultanicznym...

tigerqaz

2011-12-15, 00:25
no nareszcie ktoś się odważył ale ten kolo długo jeszcze nie pożyje bo nasz kochany szwab go zlikwiduje jak likwiduje nasz kraj smutne to ale prawdziwe. Donald do gnoju!

Phallucifer

2011-12-15, 14:10
Hmn, ciekawe dlaczego nie pokazali wypowiedzi Buzka, czy Tuska? Jak ja slysze, ze Polska traci suewrennosc, od osoby, ktorej pole swiadomosci i inteligencja sa zwiazane po pierwsze z interiorem w jakim obecnie przebywa, czy z tempoeratura wnetrza, to ogarnia mnie pusty smiech. Dzieki Unii Europejskiej moge sobie jezdzic po swiecie i moge p[racowac gdzuie chce. Mam kwalifikacje nie boje sie konkurencji. Polactwo z naszego kochanego Bajzlowa niestety nie pojmuje, ze nie realizuje sie orwellowski, czy huxleyowski koszmar. Co wiecej toczenie jalowych dyskusji o tym, czy jest zle czy dobrze w Unii z perspektywy osoby, ktora w szerszym kontekscie nic nie znaczy uwazam za tak samo tworcze jak pierdzenie w siedzisko. Nie jest zle panowie, mi jest lepiej, a suwerennosc ograniczam do swojej wenwtrznej konstyrukcjil.