18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pojechał po Donaldzie

LICH0 • 2011-12-13, 18:19
Lektor ch*jowy ale Donaldowi dobrze po ambicji pojechał. :)


(L...........y)

2011-12-13, 18:41
Grecy walczą o to, żeby móc dalej nic nie robić, nie płacić podatków i żyć w sielance wiecznej.

Leouch

2011-12-13, 18:49
greckie szmaty(nie wszyscy oczywiscie) bankrutuja regularnie co kilka lat... do dupy z takim krajem

SP...........ss

2011-12-13, 18:55
ale ten koleś ma kiepski głos;p donald ch*j

ticorr

2011-12-13, 23:54
materiał nie jest o Grecji, k***a wasza mać, a o Polsce - że ledwo co wyszła spod okupacji radzieckiej, a już gna w ramiona kolejnych okupantów z Niemiec i Francji... urzędasy tłumaczą to tym, że okupacja Brukseli jest lepsza od tej moskiewskiej, co jest jakimś poj***nym absurdem i aż prosi się tu o trybunał stanu dla takich popaprańców... i aż wstyd, że musi nam to wykładać angielski polityk... no ale z drugiej strony: ta banda lewaków z Wiejskiej sama się przecież nie wybrała... i tu ślę podziękowania dla polskich wyborców... ch*j wam w imię...

jagielon

2011-12-13, 23:58
"problemy greckie są wg pana trywialne" ... widocznie dla niego są... Napchaja kieszenie zostawią naród w długach i pod kolejną "okupacją" i będą mieć w dupie to co zostawią po sobie ...

nightlion

2011-12-14, 00:15
ej no.. jest 21 wiek ...


nasza CYWILIZACJA jest juz chyba na tyle ogarnieta i inteligentna ze jest wstanie wymyslic nowy ustroj - widac ze demokracja juz od wielu lat sie nei sprawdza i jest przestarzala. ja bym wzial naukowcow i innych normalnych ludzi ktorzy chca sprobwoac taki globalny system i juz.

co to ma k***a byc.. jestesmy chyba dorosli prawda?

re-vill

2011-12-14, 00:18
Ale jak się w pewnym momencie dziewczyna wczuła w ton słów pana przewodniczącego ;D Jakby to ona jeździła po Donku

SamSobieBogiem

2011-12-14, 00:18
@up gospodarka zarzadzania zasobami surowcow. mowi Ci to cos?

.:...........:.

2011-12-14, 00:19
nightlion napisał/a:

co to ma k***a byc.. jestesmy chyba dorosli prawda?



Ho ho, taki pewien nie bądź, jesteś w internecie, większość ma mniej więcej połowę Twojego wieku z profilu. ;-)

da...........na

2011-12-14, 00:21
To nie jest lektor, tylko tłumaczka, która tłumaczy to na spontana, więc to normalka, że mówi jak mówi...

szkaru

2011-12-14, 00:27
tak, wszędzie jest spisek a światem rzondzi putin z mendelejewem

SamSobieBogiem

2011-12-14, 00:39
jest jedna rzecz ktora nightlion swietnie zauwazyles ;) demokracja się nie sprawdza, zwlaszcza w dobie kryzysu. przypomne co działo się po kryzysie w ok. 1933r. Dojscie Hitlera do wladzy, odstepowanie od koloni(choc to akurat bylo ok), a nastepnie II ws. Dlaczego? Jest pewna analogia i ludzie nic sie nie nauczyli z historii tamtego okresu. Politycy drukuja pieniadze tym samym sztucznie zawyzajac inflacje, aby ratowac gospodarki swoich krajow. Tak wtedy jak i dzis. Co to oznacza? a no to, ze kryzys przez coraz wieksza inflancje bedzie coraz wiekszy, a to doprowadzi do takiej stagnacji gospodarki, ze wywola wojne bo ludzie nie wytrzymaja biedy. Potrzebny jest teraz tylko podobny narwaniec jakim byl Hitler. Slyszeliscie o teorii spiskowej na temat wtc? Jesli jest ona prawda to juz mamy tego narwanca, a wlasciwie kilku. Rzad USA. To nasuwa kolejna analogie co do wydarzen z lat 30tych. Hitler podpalil Reichstag, aby wina obarczyc bolszewikow, a takze wywolal zamachy na radiostacje Gliwicka aby miec pretekst do ataku na Polske. USA wg teorii spiskowej same zorganizowaly zamach na wtc, pentagon oraz niedoszly na bialy dom, aby wina obarczyc terrorystow. Juz zaczeli z nimi wojne, a teraz czekamy na glowna prowokacje do rozpoczecia konfliktu z powazniejszym panstwem jakim jest Iran. Moze jestem wariatem, moze. Obym jednak nim byl. Watpie jednak, ze jestem tu jedynym czlowiekiem ktory dostrzega te podobienstwa czasow, a jak wiadomo historia kołem się toczy.

Powell

2011-12-14, 00:41
niestety nasz głupi naród bał się zagłosować na kogoś innego niż PO byleby PiS nie wygrał... i tak źle i tak k***a niedobrze a ja mówię żeby tych wszystkich opie**alaczy rozstrzelać

btw było to w jakiś wiadomościach? Bo ja to już dawno przestałem oglądać to ustawiane gówno typu fakty