18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pojebany łysol

hrabia9933 • 2016-04-06, 17:13
Łysemu odj***ło :shock:










Niestety nikt nie ginie :(


Gównoburza o motocyklistach za 3... 2...

burke

2016-04-06, 17:31
1. jaka trzeba byc p*zdą zeby sie nie zatrzymac jak koles takie rzeczy odpie**ala i nie przemowic mu do rozsadku?
2. jakim cudem jak juz sp***ala nie moze zgubic tej biednej osobowki?

morfeusz_123

2016-04-06, 17:32
Jak zwykle w takich filmikach, nie widać początku.
Przypadek? - nie sądzę.

nynek345

2016-04-06, 19:36
Czekałem aż to lusterko po prawej mu odpadnie, a tu dupa... Może w kolejnym filmiku ;)

CichaWoda

2016-04-06, 21:29
okazało się ze motocyklista wyr*chał mu matke

urwisk44

2016-04-07, 01:49
w sumie to nie wiem już co boli kierowcę samochodu,to że motor mu się wj***ł przed maskę czy że po zmianie światła na zielonę, motorek był szybszy :) zresztą k***a.... nawet jakby motor stał za czerwonym to i tak na prostej by musiał go minąć -_- j***ć łysego

nerusss

2016-04-07, 09:19
Siebie warci, jednego i drugiego do łagru.

sars80

2016-04-07, 09:39
its a prank bro

MaratHS

2016-04-07, 09:44
burke napisał/a:

1. jaka trzeba byc p*zdą zeby sie nie zatrzymac jak koles takie rzeczy odpie**ala i nie przemowic mu do rozsadku?
2. jakim cudem jak juz sp***ala nie moze zgubic tej biednej osobowki?


Ej to jak ja coś kiedyś odpie**ole na ulicy i ktoś będzie do mnie startował to do ciebie zadzwonie... ok? Ty taki silny to mnie obronisz.

Wiesz... czasem lepiej odpuścić, bo po co marnować sobie dzień. Ja na miejscu tego motocyklisty jechałbym spokojnie, o ile ten motórzysta nie odj***ł czegoś wcześniej i czekał na to co odpie**oli ten z samochodu.
Wszystko jest rejestrowane, więc gdyby spowodował wypadek, albo uszkodził motocykl, to zawsze można wysępić odszkodowanie na drodze sądowej. :-)

elfis

2016-04-07, 10:12
wina motocyklisty , chyba kogoś porąbało , obejrzyj cały film , fakt że pierdziawka jakaś ale spiętemu łysolowi to odj***ło całkiem

IOI

2016-04-07, 10:21
@urwisk44 - no wlasnie na filmiku widac ze 'motorek' nie jest szybszy, p*zda na motocyklu specjalnie zamula i wkurza kierowcow. w koncu mu sie udalo doprowadzic do tego ze sie ktos zapienil.
koles szuka guza, bo jakby chcial to by zgubil lysego w pol minuty.

pkh

2016-04-07, 11:29
hmmm, w tym filmie z komentarza wygląda jakby w 1:08 próbował mu urwać lusterko?? obu panom odj***ło

Xx...........oJ

2016-04-07, 11:30
Podobno obu aresztowała później Policja.

dabster

2016-04-07, 11:35
On nie zamula wkurzając kierowców tylko jedzie z przepisową prędkością, tam jest trochę większy respekt do przepisów bo policji sporo i mandaty drogie. Z resztą akcja zaczyna się na światłach kiedy łysy nie może znieść że ktoś nie musi czekać na światłach tak długo jak on.

Też się dziwiłem dlaczego go nie zgubił, ale po pierwsze widać że gostek jest świeżak na motocyklu, boi się odkręcić do odcinki ale słusznie zresztą bo jest w ruchu miejskim. Druga sprawa zobaczcie kiedy hamuje jak trzęsie klamką hamulca i kierą, musi mieć tarcze pogięte od uszkodzenia/gwałtownej zmiany temperatury. Trzecia sprawa to jednak auta w stanach mają te 3.0l V6 niemal w podstawowej wersji więc coś tam jadą ;)