18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pojebany łysol

hrabia9933 • 2016-04-06, 17:13
Łysemu odj***ło :shock:










Niestety nikt nie ginie :(


Gównoburza o motocyklistach za 3... 2...

Tal-Rash

2016-04-07, 11:42
Nienawidzę motocyklistów. Tych co mają takie wydechy że myśli nie słychać. Mieszkam niestety przy skrzyżowaniu to butowanie na postoju doprowadza mnie do szału. Nienawidzę ich. Niech zdychają.

Machol

2016-04-07, 12:06
Wpie**olił się łysemu przed maskę, ale nie wiadomo czy wjechał za linię, czy jeszcze nie...

dobra_kawa

2016-04-07, 12:12
tak odbiegając od tematu to filmik przypomina gameplay z Test Drive Unlimited:)

dashadow

2016-04-07, 12:13
wina zj***nego motocyklisty, udaje cwaniaka, a potem sra pod siebie pedał

waloos

2016-04-07, 13:06
Dwóch samców alfa się k***a trafiło. Jeden motop*zda która myśli, że wszędzie może się wbić, jak już się wbił to łysemu włączyło się, że przegrywa pozycję w stadzie i musi pokazać, że on będzie zapie**alać. Przecież ten moto z pod świateł ruszył naprawdę dynamicznie, więc łysy musiał piłować tego Forda do odcinki.
Motop*zdeczka mógł odpuścić bo z takimi się nie wygra, a na dodatek jego nic nie chroni. No ale, że jest panem szosy na szlifierce to mamy pokaz idiotyzmu.
Zastanawia mnie tylko to czy na liczniku to są mile czy km. Jeśli mile to nieźle zapie**alają.

Wiochmen

2016-04-07, 13:11
obaj niezle poj***ni

Matush5

2016-04-07, 13:43
A ja od siebie dodam trzy grosze. Ewidentnie motocyklista podjudził gościa w tym czerwonym karawanie widać to na drugim filmiku. A, że gość wstał pewnie lewą nogą to i ciśnienie skoczyło. Powinni albo uścisnąć sobie ręce albo dać jak ludzie po pyskach nie stwarzając bezpośredniego zagrożenia dla innych ludzi.

PS. A tak nawiasem, co to k***a jest za motor "ścigacz" jak dogadania go jakaś rodzinna toyota czy inny wynalazek ?

Ruchacz_Dmuchacz

2016-04-07, 14:17
@UP może mała pojemność, 125ccm3 odblokowany poleci max 160-170km/h więc bez rewelacji. Ja bym łysemu wypie**olił kaskiem dwa strzały i byłoby po kłopocie.

konował

2016-04-07, 16:40
Jeden mądrzejszy od drugiego k***a. Oby dwaj powinni dostać dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Plus solidny wpie**ol od reszty uczestników ruchu.

KingOfDarkness

2016-04-07, 18:47
dabster napisał/a:

On nie zamula wkurzając kierowców tylko jedzie z przepisową prędkością, tam jest trochę większy respekt do przepisów bo policji sporo i mandaty drogie. Z resztą akcja zaczyna się na światłach kiedy łysy nie może znieść że ktoś nie musi czekać na światłach tak długo jak on.



Co Ty pie**olisz, człowieku :idzwch*j: To motocyklistę zaswędział mały siurek kiedy zobaczył, że ktoś z osobówki śmie być szybszy od niego :v Widocznie gość z osobówki lubi przycisnąć i ma w dupie takich co mu sie kiblami wpie**alają przed maske. Analogiczna sytuacja jakby Tobie ktoś skuterem wjechał na światłach i rozpędzał się tylko do 50kmph. Wyprzedził go sprawnie i na samym początku, a wtedy motocyklista zaczął odpie**alać i jeszcze próbował mu uj***ć lusterko....

"Ktoś nie musi czekać na światłach tak długo jak on" - ja pie**ole, jakby tam kilometrowy korek przynajmniej był :amused:

dabster

2016-04-07, 19:02
Nie pie**ol też bo ewidentnie widać że ruszył za ostro i od razu skręcił w lewo spychając motocyklistę. O czasie czekania napisałem ogólnie ponieważ to widoczna tendencja u kierowców - niektórym skacze ciśnienie jak tylko widzą motocykl jadący pomiędzy samochodami, niezależnie gdzie sami się znajdują. Gwarantuję ci, że gdyby motocyklista został gdzieś z tyłu na swoim pasie to gostek z czerwonego forda dopiero zapinałby D po zapaleniu zielonego światła.

veen

2016-04-07, 20:12
Dziwne, że typ R1-nką nie sp***olił

m3ntor89

2016-04-07, 20:14
Sam jeżdżę dużo motocyklem po mieście i prawdą jest, że są ludzie, którzy jak tylko widzą motocykl, włącza im się czerwona lampka pt. „muszę być od niego szybszy/ruszyć z p*zdy spod świateł i go wyprzedzić”. Nie ma co dać się takim frajerom sprowokować, trzeba utrzymywać swoje tempo i swój styl jazdy, bo widać jak się kończy próba zgaszenia takiej lampeczki. A osobówkę zawsze da się oj***ć, pierwszy lepszy nawet mały koreczek i frajer zostaje daleko z tyłu.

kondziaaa12

2016-04-07, 20:54
temu "ścigaczowi" to chyba blokady założyli, że sp***olić przed zwykłą osobówką nie potrafi :v