18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pogromca cyganów (kolejna bohaterska historia).

Zet. • 2014-01-16, 18:56
Widzę w ciągu ostatnich kilku dni modę na bohaterskie opowieści. Podejrzewam, że większość z nich skończyła się tak jak moja poniżej...Ale co tam JESTEŚCIE KOZAKAMI ;)


Sytuacja miała miejsce jakieś 1.5 roku temu na PKS we Wrocławiu (Ogólnie Wrocław ma trochę problemów z ciapatymi, co również widać gołym okiem).

Po kilku piwkach koleżka odprowadzał mnie na PKS na autobus(mieszkam niedaleko Wrocławia). Przechodząc przez PKP zobaczyliśmy pijanego chłopa, którego obskoczyły cyganki. No to dużo nie myśląc wjazd, pyskówka chłopa zabraliśmy i mówimy żeby sp***alał bo go okradną. Mało ważne, poszliśmy dalej.

Jak już byliśmy na PKS, po 10 minutach jedna z cyganek(tych samych z PKP) z małym dzieckiem chodziła i żebrała między nami a potem puściła tego samego dzieciaka, żeby żebrał sam. Ogólnie wesołe umysły... wzieliśmy go w obroty (Tak cwaniaki 2 na 1) i pyskówka "k***a, gdzie masz honor ? Weź się do roboty, jakieś prawo jazdy jeździj czy coś pajacu, wypie**alaj moresie". Cyganiątko uciekło, pożegnałem się z kolegą i zanim przyjechał autobus mały cygan wyskoczył i znowu żebra... przyj***ł się do 2 dziewczyn ode mnie z miasta(Całkiem ładniutkie, kojarzyłem je jeszcze z liceum). One szukały wzrokiem pomocy i GWÓDŹ ! Ludzie na nie patrzą a po spotkaniu wzrokiem odwracają się i udają, że nic nie widzą...

Rozochocony piwem i chęcią pokazania wielkiego, męskiego EGO podjechałem do niego, pyskóweczka, z bani, 2 lowkicki... Cygan znowu uciekł, a ja przez chwilę byłem bohaterem w oczach dzierlatek.

TERAZ WIĘKSZOŚĆ WASZYCH HISTORII BY SIĘ SKOŃCZYŁA ALE NIE MOJA !

Podjechał autobus, wszystko cacy i nagle na peron wchodzi ten mały cyganek z ok 10 starymi cyganami i pokazuje na mnie palcem. Nagle z wielkiego bohatera zrobiłem się gepardem i biegałem jak poj***ny między autobusami uciekając i chowając się przed cyganerią, wskoczyłem do swojego busa, zasłoniłem się firanką i udawałem, że mnie nie ma :D Akurat jak oni się ogarnęli, że ja to ja to kierowca uratował mi życie i ruszył.

Tadam ! Koniec bohaterskiej historii.

casimus

2014-01-16, 19:05
Jak, k***a mogłeś napisać "Cyganiątko"? no k***a jak?

NOVAXON

2014-01-16, 19:20
Jakby kierowca nie ruszył byłby hard hehe

casimus

2014-01-16, 19:22
@up
Harda to w gaciach z tylu miał. :D

Rafal1987Janek

2014-01-16, 19:22
E tam sp***alałeś... Też bym sp***alał gdyby mnie stado gruzu goniło. A za zaje*anie brudasowi (nie ważny wiek) Piwko (niestety tylko wirtualne) :lol:

re...........ka

2014-01-16, 19:52
Rafal1987Janek, Możesz mi jakoś wytłumaczyć na ch*j wstawiłeś tą gwiazdkę w miejsce "b" to coś w stylu jokera? Jak nie potrafisz przeklinać to używaj innych słów, a nie się pie**olisz w gwiazdkowanie.

BongMan

2014-01-16, 20:16
Do tego gówna powinno się móc legalnie strzelać.

Websterthe1

2014-01-16, 20:24
Zet. napisał/a:

kierowca uratował mi życie i ruszył.



Zapomniałeś jeszcze dodac że wstał i bił brawo.

pkh

2014-01-16, 21:17
Chociaż było napisać, że zar*chałeś te panienki które uratowałeś :D

slimac

2014-01-16, 22:59
Wyj***łeś z bani dziecku ? To ile ty masz wzrostu ?

Ja...........ro

2014-01-16, 23:08
Buhaha, pobiłeś 10latka, szacun k***a!

Wszem i wobec wiadomo, że zwierzęta starzeją się szybciej, np takie psy mając lat 10 to tak jakby człowiek miał 70... Nie wiem, jakie jest przełożenie u cyganow, ale piwo się należy. nie ma wstydu w tym, że ktoś sp***olił przez 10cioma hienami, nak***ienie jednemu ze stada zasługuje na szacun :ok:

bapmek

2014-01-16, 23:10
Prawdziwy bohater! Obronił mężczyznę przed kobietami, obronił kobiety przed dzieckiem, a na koniec spjerdolił przed mężczyznami.

Trolling, albo pokolenie JP w glorii i chwale.

plam11

2014-01-16, 23:23
@up wypie**alaj na kwejka, sadistic przedstawia zbyt wysoki poziom intelektualny dla ciebie

Avitus

2014-01-16, 23:25
Hektolitry krwi przelane przez lata. Co z tego jak Polak musi uciekać we własnym kraju przed cyganami. Jak dla mnie rozwiązanie problemu kula w łeb. Mam nadzieje że dożyję tych pięknych czasów gdy te cygański syf będzie sprzątało się za pomocą naboi 7,62 mm. :snajper2: