18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podziękowane dla kibiców

Ha...........ng • 2013-08-18, 16:30
"Genialne podziękowanie sponsora Premier League dla kibiców za ich zaangażowanie i pasję!"



PS Ja od siebie dodam, że filmik pięknie pokazuje, jak wyglądają prawdziwi kibice i na czym polega prawdziwe kibicowanie.

Chorusek

2013-08-19, 17:50
hahaha prawdziwe kibicowanie :D już kilka sadoli napisało to co mam w głowie, wiec nie będę się produkował.
Co do Gdyni - każdy ale to k***a każdy użytkownik tutaj przy każdym temacie z ciapatymi/czarnymi i innym czymś wnosi okrzyki rasistowskie i tym podobne. KAŻDY przy filmie gdy jakis facet bije jakąś kobietę za nic pisze "ale bym mu napie**olił" taki z was k***a kozaki sadolowe, ale jak już ktoś (kibice Ruchu) zareagował na taką sytuację (czego skutkiem była kosa w brzuch) to nagle, że bandyci, chuligani, do gazu itd. hiPOkryzja pełną gębą :)

abdul

2013-08-19, 18:25
a wypie**olic tych calych kiboli w kosmos, albo w kibel. niedoj***ni sa w ch*j. zdrowy czlowiek predzej zacznie kibicowac polskim szachom, niz pilce noznej. nie wspominajac juz o klubowej..

ferdziu7

2013-08-19, 22:28
W BPL jest ten fajny klimat, kibice są razem, uczestniczą w meczu oni żyją tym meczem, a nie tylko darcie mordy na każdym meczu i wyzywanie przeciwnika. Ja uwielbiam oglądać mecze Liverpool'u, jeśli nie wiecie czemu to polecam zobaczyć, włącznie z oprawą. Oni potrafią zrobić oprawę bez rac i innych rzeczy które przeszkadzają w grze piłkarzom ... Na mecz tak jak na tej reklamówce, przychodzą rodzice z dziećmi, emeryci młodzież i jakoś wszyscy mogą uczestniczyć w tym małym "święcie" i chwała im za to! Bo u nas prędzej w mordę dostaniesz za to że nie śpiewasz i nie skaczesz przez cały mecz ....

Ojciec_Stiffmeistera

2013-08-19, 23:36
Swoją drogą po co na meczach wyzwiska pod adresem przeciwnej drużyny, policji i polityków? To właśnie te dzieci od najmłodszych lat mają się uczyć wyzwisk i nienawiści?

Ciesin

2013-08-19, 23:58
Zachwyt i łzy w oczach sadolowych pajaców, którzy nigdy nie byli na meczu a dla których TVN jest rzetelnym źródłem informacji, a jednocześnie Tusk śmieciem i złodziejem - coś niespotykanego. Tylko skrzydeł husarii brakuje na plecach.

czarkowskY

2013-08-20, 16:12
RockyWood napisał/a:

@up

wina meksykańców a szczególnie jednego podłego brudasa który najpierw macał naszą polską kobietę a potem wrzucił kosę między żebra gościowi, który ją chciał bronić. W ŻADNEJ TV o tym nie powiedzą - Ż-A-D-N-E-J.

Dziękuję - dobranoc.



Nie mówią, bo takie zajście nie miało miejsca.

Proszę - dowidzenia.