18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podziękowane dla kibiców

Ha...........ng • 2013-08-18, 16:30
"Genialne podziękowanie sponsora Premier League dla kibiców za ich zaangażowanie i pasję!"



PS Ja od siebie dodam, że filmik pięknie pokazuje, jak wyglądają prawdziwi kibice i na czym polega prawdziwe kibicowanie.

myx

2013-08-19, 11:17
Skoro u nich jest tak zajebiście, to dlaczego gdy do Polski przyjeżdża drużyna z innego kraju to wszyscy są zachwyceni atmosferą na trybunach i mówią, że nie grali nigdy przed tak wspaniałą publiką

Murzyn9111

2013-08-19, 11:17
k***a, autor filmiku musi byc ostrym ultrasem skoro widzi na zamieszczonym filmiku prawdziwe kibicowanie,stan w mlynie w Poznaniu czy na zylecie jedz na wyjazd Lecha z Legia nagraj filmik i wtedy wrzuc a postawie ci krate piwa za KIBICOWANIE !

KaOeNDeI

2013-08-19, 11:46
Sick_Stick napisał/a:

This city is yours
This city is yours
20,000 empy seats
Are you fucking sure?

Tylko UNITED!!!

banshee,

poziom kibicowanie w Anglii jest teraz na żenującym poziomie. Kiedyś a i owszem, ale teraz? Cały stadion siedzi cicho, wszyscy pousadzani w krzesełka rzędami, żrą hamburgery.
Uczmy się od nich kibicowania, masz racje.



Jak oglądasz mecze united to nie dziwne że żenujący poziom kibicowania... drużyna dobra tylko kibice do dupy ;) Posłuchaj co się dzieje na Emirates Stadium! Pozdrawiam fanów AFC!!

maciak

2013-08-19, 11:48
Byłem na plaży w gdyni... Sam na policje dzwoniłem zanim w ogóle zaczeły się problemy z Meksykanami. k***a, co co to za kibice, którzy przyszli na plaże sie naj***ć, odpalać race i drzeć ryja? Nabuzowani goście szukali zaczepki, znaleźli żeglarzy na jednym z najbardziej zajebistych okrętów i im napie**olili. Ale tak, kibole są tylko w telewizji, tak na prawde tvn wszystkich okłamuje i na stadionach są przykładni ojcowie z dziećmi, piją soczek i od czasu do czasu coś zaśpiewają. Wiem że są prawdziwi kibice, bo bywam na meczach, ale ci co byli na gdynskiej plazy przynasa wstyd całej Polsce

Ryzuald

2013-08-19, 11:53
Za BPL piwo. Czekam na frajernie, która zacznie lamenty o tym że piłka nożna jest dla ciot..

rksrobert

2013-08-19, 11:55
Miałem okazję być na kilkunastu meczach w Londynie. I w każdym z nich atmosfera była jak na pikniku.
To, że jest dużo ludzi i tylko siedzą tam gdzie mają na bilecie, wcinają zapiekanki za 10 funtów i popijają szczynami nie tworzy to zajebistej atmosfery. Pojedyncze okrzyki, pieśni w ciągu 90 minut i to jest fanatyczny doping? Więcej tam jest bluzgów niż na polskich stadionach. Nie wspominając o wspaniałych "Gran Derbi" w których 99% okrzyków to wzajemne przekleństwa (tylko "polscy fanatycy" Barcelony i Realu nie znają nawet hiszpańskich przekleństw i nie wiedzą czego słuchają). Byłem również na corocznym turnieju na stadionie Arsenalu. Jedynie fani Milanu, którzy zjawili się w kilkadziesiąt osób prowadzili nieustanny doping uciszając 40000 pikoli Arsenalu. ULTRAS jest sztuką poświęceń, to dzięki Ultrasom na stadionie jest atmosfera, ale jeśli ktoś uważa, że dobra atmosfera to drukowana sektorówka to tylko jego opinia.

Downnian

2013-08-19, 12:18
RockyWood napisał/a:

@up

wina meksykańców a szczególnie jednego podłego brudasa który najpierw macał naszą polską kobietę a potem wrzucił kosę między żebra gościowi, który ją chciał bronić. W ŻADNEJ TV o tym nie powiedzą - Ż-A-D-N-E-J.

Dziękuję - dobranoc.




Każdy łysy poyeb, zawsze po zadymie tłumaczy że został sprowokowany z kolegami. Oczywiście jak zawsze, to była prowokacja ze strony policji, a ,,meksykanie" to tak naprawdę tajni agenci policji, którzy mieli wywołać burdy! 8-)

Sick_Stick

2013-08-19, 12:38
KaOeNDeI,

Wiem, mi najbardziej podoba się stadion West Hamu, zajebisty mają doping. taki typowy blaszak ;)

Anders Breivik

2013-08-19, 13:45
RockyWood napisał/a:

@up

wina meksykańców a szczególnie jednego podłego brudasa który najpierw macał naszą polską kobietę a potem wrzucił kosę między żebra gościowi, który ją chciał bronić. W ŻADNEJ TV o tym nie powiedzą - Ż-A-D-N-E-J.

Dziękuję - dobranoc.


I ten jebitny nagłówek na WYBIÓRCZEJ :-D
Policja ujawniła nagrania z monitoringu. Marynarze zaczepiają kobietę, potem rzucają się na nich kibole
Jak się zaczęła bijatyka w Gdyni? Świadek: Meksykanin klepnął w tyłek matkę z dzieckiem. Potem ją uderzył [ZAPIS Z MONITORINGU]
Wiem że modne jest j***nie mediów i często macie racje, ale nie pie**olcie głupot.

be...........ur

2013-08-19, 14:16
maciak napisał/a:

Byłem na plaży w gdyni... Sam na policje dzwoniłem zanim w ogóle zaczeły się problemy z Meksykanami.






każdy konfidencik ma ch*ja jak pręcik

Syn

2013-08-19, 14:20
2 UP

to samo w TeFałEnie (tyle, że nieoficjalnie)

lapps

2013-08-19, 14:39
maciak napisał/a:

Byłem na plaży w gdyni... Sam na policje dzwoniłem zanim w ogóle zaczeły się problemy z Meksykanami. k***a, co co to za kibice, którzy przyszli na plaże sie naj***ć, odpalać race i drzeć ryja? Nabuzowani goście szukali zaczepki, znaleźli żeglarzy na jednym z najbardziej zajebistych okrętów i im napie**olili. Ale tak, kibole są tylko w telewizji, tak na prawde tvn wszystkich okłamuje i na stadionach są przykładni ojcowie z dziećmi, piją soczek i od czasu do czasu coś zaśpiewają. Wiem że są prawdziwi kibice, bo bywam na meczach, ale ci co byli na gdynskiej plazy przynasa wstyd całej Polsce



jak ludzie jada na jakikolwiek festiwal muzyczny to tez za naj***ni, dra ryja i odpalaja rozne kolorowe rzeczy albo petardy. tylko jak taki sztywny burak co sie nigdy nie bawil ma to zrozumiec?

@606

znajdz jakakolwiek zagraniczna gazete/telewizje w ktorej o tym napisza/powiedza

Włodziu

2013-08-19, 15:21
Coś podobnie jak z naszą reprezentacją kiedy posiadamy piłkę i strzelamy bramkę to euforia. Siedzenie na dupie i dopingowanie kiedy się wygrywa to żadna satysfakcja dla drużyny ;)

naitsyrk

2013-08-19, 17:10
@Hacerking "PS Ja od siebie dodam, że filmik pięknie pokazuje, jak wyglądają prawdziwi kibice i na czym polega prawdziwe kibicowanie."

siedzenie cały mecz krzesełku i ewentualne klaskanie nazywasz kibicowaniem? ch*j się znasz takie moje zdanie. Idę o zakład, że w życiu na meczu ligowym w Polsce nie byłeś. Pewnie masz taki sam pogląd jak większość Tobie podobnych, że na stadionie to cie zajebią, zgwałcą Ci matkę a twoje dzieci zaczną ćpać herę.
Kibicowanie to jest kolego fanatyczny doping przez 90minut meczu. Są to oprawy, niejednokrotnie połączone z pirotechniką. Kibicuje się niezależnie czy się wygrywa czy przegrywa, to jest kibicowanie.

Ojciec_Stiffmeistera

2013-08-19, 17:37
Kibicowanie, kibicowaniem jednak fruwające śmietniki, jarzeniówki, fotele, krzesła, wybite szyby widziałem nie raz na własne oczy. Szczególnie w południowej Polsce. Nie wiem ile to ma wspólnego z piłką nożną ale sądze że niewiele...