18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podwózka Ferrari

jarao • 2014-09-22, 23:27
Gość z whatever miał Ferrari F430 na jeden dzień i wykorzystał to na podwożenie ludzi z przystanków autobusowych. I tak spotkał weterana wojennego z dość niespodziewanym podejściem do życia. :-D

Rocky_V8

2014-09-23, 15:10
Opona jest założona dobrze. ch*jowy wulkanizator z Ciebie....

Kabe

2014-09-23, 15:33
CannabiNaBani napisał/a:

Ciekawy jestem tylko dlaczego koleś ma założone odwrotnie opony na tylnej osi.



Tak samo mam założone w swojej ładzie i proszę mnie tu nie dyskutować bo na obu kółkach "outside" jest na ałtsajdzie. Dziękuję.

ADAM_12

2014-09-23, 17:07
CannabiNaBani : Aby być dumnym ze Swojej pracy trzeba mieć o takowej pojęcie. Po gimnazjum każdy może laćki zmieniać ,ale nie każdy może to robić dobrze.

67 piw dla ulunga bez szkoły .Ja pie**ole .

Ps.Nie jestem wulkanizatorem i też jestem z tego dumny.

mi...........dz

2014-09-23, 17:18
CannabiNaBani napisał/a:

Ciekawy jestem tylko dlaczego koleś ma założone odwrotnie opony na tylnej osi.
O Ile prawa założona jest w porządku, o tyle lewa niezbyt.
Są to opony asymetryczne czyli, nie mają tak zwanej "jodełki"...
Niby doYebany samochód (bo a auto to można ustawić klimatyzację co najwyżej) a taki babol...

Takk. Moja pierwsza wypowiedź aczkolwiek fachowa bo z zawodu jestem wulkanizatorem :)
Mało tego, jestem z tego dumny



łohoho zawód marzenie :D nie żebym się śmiał :P
a coś poza przełożeniem opony i naklejeniem łaty na zimno potrafisz? :D
co z tego, że opona źle założona, po prostu będzie mu chlapać pod auto z jednej strony :D

grondir

2014-09-23, 17:19
@up koleś przypomina z głosu i stylówy typa od fuck her right in her pussy

Sajbek

2014-09-23, 18:43
CannabiNaBani napisał/a:

Ciekawy jestem tylko dlaczego koleś ma założone odwrotnie opony na tylnej osi.
O Ile prawa założona jest w porządku, o tyle lewa niezbyt.
Są to opony asymetryczne czyli, nie mają tak zwanej "jodełki"...


Opony są symetryczne!
Jak się przyjrzysz to widać jodełkę. Opony są założone poprawnie.
Słońce akurat świeci mocno z góry trochę z tyłu od lewej i jodełka po prawej nie rzuca cienia, bo słońce idealnie w nią świeci.

kazkrin

2014-09-23, 18:49
modzgi napisał/a:

naprawde to nie ma znaczenia dopóki deszcz nie zacznie srogo lać

A co do raka to jeszcze jest coś takiego jak pierwiastki radioaktywne które są dookoła nas ( z ziemi wyłażą, czyli w owocach mogą być. Z elektrowni z węgla sie wydostają do powietrza, coś chyba 2g/T spalonego węgla i jeszcze bomby atomowe roznoszą je w powietrzu)
Wpie**alasz marchewkę z atomami cezu 137 to nie ma co sie dziwić że rak po iluś tam latach

Proponuje przejść się z licznikiem geigera po Warszawie



Idiota, a wypowiadasz się o promieniowaniu. Polecam taką broszukrę Spotkanie z Promieniotwórczością wydaną przez Państwową Agencje Atomistyki.
Matko, życzyłbym sobie, aby ta broszura była omawiana na lekcjach fizyki.. może mniej takich idiotów płodziłoby debilizmy.

Wytłumaczę Ci człowieku, jak cepowi ze wsi, dlaczego nie masz racji.
Przede wszystkim Cez 137 to izotop powstały przy rozszczepianiu. Był obecny podczas Katastrofy w Czarnobylu i kilku innych wypadkach z materiałami promieniotwórczymi.
Więc nie wal kocopołów, że marchewki z cezem jemy. Nie wiem, może tobie podwali specjalnie maczane w cezie i dlatego pierdzisz takimi głupotami. Prawdopodobnie nie przeżyłbyś wtedy pierwszego spotkania z tym pierwiastkiem.

Dwa - każdy z nas ma w sobie cztery izotopy promieniotwórcze. K 40 czyli potas, tryt, słynny C14 czyli izotop węgla po którym datuje się np. skamieliny i jeszcze Rubid 87.
We wszystkim co jesz, pijesz są radionuklidy, ale to pewnie za dużo dla twojego prostego umysłu. Jak napiszę, że promieniowanie jest ciągle, to stały element naszego życia i Świata, a ogromna część tła promieniowania to te naturalne, to twoja czaszka eksploduje. Ok. 37,6 % promieniowania które przyjmujemy pochodzi od Radonu - bezwonnego, bezbarwnego gazu promieniotwórczego.
Kolory które widzisz to promieniowanie nawet, nieźle nie? Dla ścięcia białka w twoim mózgu podam, że drugi udział w tle promieniowania ma te z zastosowania medycznego, potem jest promieniowanie gamma i kosmiczne.

Trzy - licznik Geigera. Znowu jesteś idiotą. Wiesz co chcesz mierzyć, w jakich jednostkach i po co? Chyba nie. To ci powiem, bo chyba nagrałeś się za dużo w Stalkera.
Stara jednostka to rad. Jest to jednostka średniej dawki pochłoniętej. 1 rad = 0,01 Gy (greje). 1 Gy = 1 J/Kg. Cytując z broszury
"Dawka pochłonięta nie jest jednakże wielkością, która mówi nam wszystko o możliwych skutkach napromieniowania,gdyż dla różnych rodzajów promieniowania jonizującego efekty biologiczne mogą być - i w rzeczywistości są -różne. Inaczej mówiąc, pochłonięcie odpowiedniej porcji energii promieniowania alfa wywołuje skutki odmienne od pochłonięcia takiej samej porcji energii promieniowania beta czy gamma. Dlatego też istotna dla ludzi jest nie tyle dawka pochłonięta, ile tzw. dawka równoważna HT"

I tutaj pojawia się jednostka Sv czyli sivert. Wiesz jaka jest dawka śmiertelna w siwertach po której człowiek umiera? 3-4 sivertów. Dla szczura to 8, dla ptaków 10, a żeby zniszczyć bakterię potrzeba 5000 Sv. Mizga, co? Siedzisz na krześle czy szukasz czaszki?
Dalej - wiesz jaka jest ROCZNA dawka promieniowania dla mieszkańca Warszawy? Stojąc np. pod Pałacem Kultury? TO 3,19 UWAGA! mSv czyli mili siverta. Znasz przedrostki pomagające nam określić ilość? Mikro, mili,deka, kilo, mega?
To teraz wiesz, jaki debilizm popełniłeś?

Mój detektor wskazuje w Tobie ok. 1 MIg czyli jednego mega ignoranta.
Idź się doedukować.

lois_hartos

2014-09-23, 19:58
dumny wulkanizatorze, napisz jeszcze gdzie pracujesz, coby łatwiej szło unikać twego fachowego oka :-) chyba tą dumą piwa wyłapałeś...

gonzu96

2014-09-23, 21:34
CannabiNaBani napisał/a:

bo z zawodu jestem wulkanizatorem :)

no to na kondomach zaoszczędzisz :)