18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podrzuć świnie kozojebcy!

Kraczełę • 2013-06-01, 20:42
W Holandii i Izraelu odkryto pewne sposoby na radzenie sobie z rozprzestrzenianiem się islamu w okolicy, pomysł bardzo prosty u nich nazywał się "Akcja Smalec", ja proponuję nazwać ją "Podłóż świnię kozojebcy!"

Chodzi o to, by wynajdywać miejsca gdzie ktoś chce postawić meczet i podrzucać tam świński łeb i ew. parę kilo smalcu wokół niego rozrzucić. Muzułmanie uznają wtedy teren na wiecznie skażony i zaczną szukać nowego... a ktoś z nas podąży ich tropem, aż się znudzą i wrócą do swoich krajów.

źródło: http://www.tokfm.pl/blogi/zboralski/2013/03/o_tym_jak_ludzie_w_izraelu_poradzili_sobie_z_islamskimi_terrorystamisamobojcami_bez_angazowania_sie_w_to_wojska/1

kortneyos

2013-06-01, 22:13

Kraczełę

2013-06-01, 22:16
@up. Przypadkowo.. mam problemy z netem, nawet sie nie zorientowałem..

Mentorstajl

2013-06-01, 23:31
To jak walka z wiatrakami :roll:

woru115

2013-06-02, 00:18
Ja przygotowywałem burgery wołowe dla muslimów smażone na świńskim smalczyku:D Mówili że pyszne

no1cat

2013-06-02, 00:31
Tia, proponuję jeszcze pokrycie wszystkich naszych kobiet knurami żeby im tylko kozy do prokreacji zostały

XtravaganZa

2013-06-02, 00:41
Ja raz poczęstowałem wszystkich w pracy malagami i moje serce się uradowało gdy muslimy się nimi zajadały. Pytali się mnie czy jest w nich alkohol, ja mówiłem, że nieeee, skądże :amused:

Poza tym, sami się załatwiają, bo żrą żelki i inne desery zawierające żelatynę pochodzenia zwierzęcego - i to niekoniecznie musi być wołowa, if you know what I mean.

Nihil

2013-06-02, 01:14
Aż tak bardzo wierzycie, że jak nieświadomie wpie**oli wieprzowinę czy alko to głowa mu wybuchnie czy ki ch*j?
Założe się, że chają i wpie**alają te rzeczy gdy "allah nie patrzy/śpi/". Bo gdy mają ten swój rabadan, ramendan czy ch*j to 40 dni bez żarcia i picia, ale w nocy się nawpie**alają, bo stwierdzenie powyżej.

Publicznie by to wypaliło, ale po cichu to nie ma nawet sensu, ani to śmieszne, bo jeszcze będą chcieli zapie**olić.

Ru...........tQ

2013-06-02, 02:08
Na granicach państwa polskiego rozsmarować smalec i posypać włosiem świń. Rozstawić tabliczki i mamy spokój na wieki. Nie przejdą. :jezdziec:

le...........ce

2013-06-02, 03:10
kombbatant napisał/a:

To po Polsku?


Zapewne masz problem z czytaniem, więc:
Jestem i wyjaśniam
:) Tak, to po polsku.

Raikiri73

2013-06-02, 05:34
A ciekawe czy jakby zrzucić na tych ciapatych kozo-jebaków taką świnię z bombą, żeby rozj***ło ją nad ziemią... wiecie, takie świńskie bomby :amused:

Na pewno wyjdzie taniej niż same bomby także nie ma co narzekać na skuteczność. I jeśli by tak 'skazić' cały świat żeby sp***olili w jedno miejsce i wtedy ich wysadzić w p*zdu taką bombą? :D






Tak, wstałem wcześniej i pie**olę co ślina na język przyniesie :amused: ale pomysł dobry :lol: