18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

podróż za jeden uśmiech

halobiba • 2013-05-17, 12:31
Sporo ludzi dodaje tutaj filmiki z różnymi zajawkami i rzeczami związanymi z hobby, więc i ja dodam.
być może kogoś to zainspiruje.

Słowem wstępu:
Przygotowania do tej wyprawy trwały niemal trzy lata. Opłaciło się? Całkiem dosłownie. W 2010 roku Mateusz i Agnieszka wyruszyli w drogę, mając ze sobą tylko paszporty, luźne i niezbyt ciężkie plecaki oraz kamerę.
Autostopem dotarli z Rybnika na Gibraltar, tam złapali jacht i popłynęli na Wyspy Kanaryjskie. Stamtąd, również pod żaglami, przedostali się do Dakaru, by następnie lądem dotrzeć do Marrakeszu, gdzie pierwsza odsłona podróży za jeden uśmiech dobiegła końca.
Po krótkiej przerwie na podratowanie budżetu i zdrowia (choroba nowotworowa) Mateusz, który rozsmakował się w jachtostopie, z nową towarzyszką podróży, Pauliną, wrócił na Wyspy Kanaryjskie i pożeglował na Karaiby. Ostatnim etapem wyprawy był rejs z Gwadelupy przez Azory na Maltę.



+ link do pełnej wersji filmiku z wyprawy - /watch?v=Dm5YwslJ6CA

bloodwar

2013-05-18, 08:56
Mówcie sobie co chcecie, ja to widze tak:
1. Typiarka nr 1 to tępa obciągara bo zgodziła się jechać z kolesiem, z którym nic ją nie łączyło i przez całą drogę dawać mu dupy za free
2. Typiarka nr 2 to tępa obciągara bo zgodziła się jechać z kolesiem, o którym wiedziała że wcześniej posuwał na identycznej wyprawię jaką typiarkę z z którą nic go nie łączyło i przez całą drogę dawała mu dupy za free a mimo to zgodziła się jechać z kolesiem, z którym nic ją nie łączyło i przez całą drogę dawać mu dupy za free
3. Typ to przech*j - nie dość, że zalicza kobiety bez żadnego uczucia (może to zgodnie z panującą w XXI w. kulturą machismo ale ja mam swój system wartości i dla mnie ktoś taki nie różni się niczym od tępej kurewki dającej dupy na dyskotece na prawo i lewo) to jeszcze porzuca je bez żadnej litości a do tego zamiast siedzieć w domu z żoną i dziećmi, chodzić do pracy i płacić podatki na moją emeryturę - żebrze jak jakiś cygan o kolejne kilometry, jedzenie i nocleg

frendzel89

2013-05-18, 11:32
W co drugim komentarzu widzę obciągara, robiła mu laskę na umilenie podróży, robiła laskę za jedzenie. Ludzie weźcie pie**olnijcie się w czajnik tylko tak porządnie i wyjdźcie z domu znaleźć dziewuche. Podświadomie dajecie poznać po sobie że macie dość ''Reni''. A siedzenie przed kompem i obrażanie ludzi których nawet nie znacie tego niestety nie zmieni.

bogdanznosa

2013-05-18, 20:39
na Gibraltarze występują dzikie jachty że ot tak go sobie złapali?

Matikens

2013-05-18, 20:52
k***a zobaczcie pełną wersję tego filmiku bo ma bodajże 13 minut i tam jest 3/4 odpowiedzi na wasze głupie pytania i chore domysły, ja pie**ole jak można być takim leniem :homer:

kaiel

2013-05-18, 20:57
podróż za "gałkę" ?

zonk

2013-05-18, 21:41
frendzel89 napisał/a:

W co drugim komentarzu widzę obciągara, robiła mu laskę na umilenie podróży, robiła laskę za jedzenie. Ludzie weźcie pie**olnijcie się w czajnik tylko tak porządnie i wyjdźcie z domu znaleźć dziewuche. Podświadomie dajecie poznać po sobie że macie dość ''Reni''. A siedzenie przed kompem i obrażanie ludzi których nawet nie znacie tego niestety nie zmieni.


Co się pieklisz ? Może sam być chciał pojechać w podróż za gałkę ?

A wracając do tematu, pojeździli po świecie tylko co jak znajdą mniej miłych ludzi którzy np. będą mieli w planie obciąć im łby ?

abdul

2013-05-18, 21:58
aaa to ten ziom, co sie jebie milion kilometrow, zeby polke wyr*chac, a potem lapie zaraze, operuje sie w dzungli i jebie drugi milion zeby zar*chac druga. super

AngryCow

2013-05-18, 22:13
Panie, tera każdy by chioł po świecie jeździć, tylko robić ni ma komu.

Eszti

2013-05-18, 22:26
Komentarze na Sadolu powoli zaczynają dorównywać poziomem do tych na onecie i wp... porażka..

Tomikchomik1

2013-05-18, 22:37
Autostopem z Rybnika na Gibraltar...j***ni^^

artur_sz13

2013-05-18, 23:30
Prawie jak mój współlokator na stopa:D. Tylko jego biorą za męską dz**kę wieczorami:D

Lukiss

2013-05-18, 23:36
A w internecie znów cały czas narzekają, jak niektórzy potrafią denerwować ludzi. Czy każdy musi cięzko charować, aby gdzieś pojechać? Nie.. oni wybrali sobię taką drogę życia i już. Właśnie tacy jak oni pokazują nam czyli tym którzy 90% swojego czasu spędza przed komputerem korzystając ze stron na zmiana facebook, sadistic, kwejk.. co nie którzy jeszcze przeglądają ogłoszenia o prace z myślą, że znajdą prace nie wiadomo z jaką płacą... Sam chciałbym być na ich miejscu.. będą mieli co opowiadać swoim wnukom...

wympal

2013-05-18, 23:37
co za zlot gimbazy w komentarzach. oni kiedyś wrócą do domu i będą mogli powiedzieć że byli tu i tam i coś o świecie wiedzą. a co wy k***a możecie wiedzieć o świecie wysysając internet całymi dniami przed monitorem? zajebiście i życzę im szczęścia. sam kiedyś wróciłem stopem z Pragi do Olsztyna bez kasy, wpie**alając jabłka i warzywa z czyjegoś ogrodu. to była jedna z najlepszych akcji jakie miałem w życiu i nikomu nie opie**alałem pały. świat jest wasz tylko trzeba ruszyć dupę sprzed konsoli.

lwRazor

2013-05-19, 12:07
No co jak co ale jadu to więcej w temacie niż pozytywu, znalazły się zazdrosne jełopy, które nigdy nie miały odwagi żeby ruszyć w nieznane. Dla mnie to naprawdę super przykład na to, że ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia, a świat czeka z otwartymi rękoma na ludzi odważnych i ambitnych. Na widok tych fal piętrzących się na dziobie aż łezka się w oku kręci, a zrozumie to ten kto żegluje :)

p.s. tihomax, Rems, kustoszpan, giboN31, ProVVe, MrTijomono, Loaloa, bloodwar, SQT, abdul, angryCow ch*j wam w te zazdrosne, rozżalone dupska :fuck-off:

POW667

2013-05-19, 13:06
@IwRazor - fajna zajawka. Inna sprawa, że gdyby każdy miał odwagę to nie byłoby komu podwozić ;) .