18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podpalenie Notre Dame

wu...........py • 2019-04-20, 11:47
Na nagraniu widać jakąś osobę, w pewnym momencie widać błyski ( może iskry z krzesiwa jakiegoś rodzaju, nie wiem nie jestem specem). Jak dla mnie, to podpalenie na 100% i na 100% robota ciapatych, te ich uśmiechnięte mordy na zdjęciach po pożarze i tak dalej i tak dalej... Nagranie jest z kamery umieszczonej na wieży Montparnasse w Paryżu. Znalezione na dzidzie i zaj***ne tutaj, nagranie nie jest super jakości ale wszystko widać, a dla niewidomych czerwona strzałka.


wini30

2019-04-20, 11:54
Ja pie**olę... na 100% powiadasz?
I wypatrzyłeś to na tym nagraniu swoimi snajperskimi zdolnościami superbohaterze?

Szkoda, tylko że kamera która to rejestruje nagrywa zdarzenie o 17:05 czyli na ponad półtora godziny wcześniej przed pożarem.

Jedyne w czym masz racje to to, że specem nie jesteś.

Halman

2019-04-20, 11:54
podpalę dach - to muszę koniecznie na niego wejść by go podpalić - dach najłatwiej podpala się od jego wierzchniej strony.... i w ogóle jestem przecież niewidoczny dla nikogo... :facepalm2:

mygyry

2019-04-20, 11:56
@up Pamiętajcie, że mówimy tu o inżynierach pontonowych...

wu...........py

2019-04-20, 11:56
wini30 napisał/a:

Ja pie**olę... na 100% powiadasz?
I wypatrzyłeś to na tym nagraniu swoimi snajperskimi zdolnościami superbohaterze?
Szkoda, tylko że kamera która to rejestruje nagrywa zdarzenie o 17:05 czyli na ponad półtora godziny wcześniej przed pożarem.
Jedyne w czym masz racje to to, że specem nie jesteś.



Najpierw mały ogień, a potem sie rozchulało, akurat w takim czasie mogło do tego dojść. Poza tym to moja opinia i nie musisz sie z nią zgadzać.

wini30

2019-04-20, 12:00
Półtorej godziny, k***a.
Ogień to sie rozhula w 7 minut a nie k***a 107....

W takim razie poproszę nagranie z tej samem kamery półtorej godziny później, skoro na nagraniu Pan podpalacz "na 100% tam zaprószył ogień" to będzie widać jak ogień powstaje dokładnie w tym miejscu.


wu...........py

2019-04-20, 12:08
wini30 napisał/a:

Półtorej godziny, k***a.
Ogień to sie rozhula w 7 minut a nie k***a 107....
W takim razie poproszę nagranie z tej samem kamery półtorej godziny później, skoro na nagraniu Pan podpalacz "na 100% tam zaprószył ogień" to będzie widać jak ogień powstaje dokładnie w tym miejscu.



Jak znajdę to dam :)

Ni...........ny

2019-04-20, 12:28
Ale typ nie jest na dachu tylko na najwyższym poziomie rusztowania, więc ładnych kilka metrów nad dachem :kawa:

A co do "inżynierów pontonowych" to myślę że taki plebs to może kopać rowy a nie pracować przy renowacji zabytku

mygyry

2019-04-20, 13:05
Zanim powstanie pożar to elementy instalacji mogą tlić się nawet kilka godzin, czy nawet od niedopałka, głupie ognisko dobre kilkanaście minut się rozpala zanim dobrze się rozchula. No chyba, że uważacie, że opary absurdu jakie unoszą się we Francji są łatwopalne, wtedy się zgodzę, że powinno się zapalić w kilka minut...

Czy było podpalone czy nie, to ch*j wie, niemniej rok w rok jest dewastowanych u nich mnóstwo kościołów i innych zabytków chrześcijańskich, ale czego się spodziewać po dziczy, która w swoich krajach wysadziła starożytne i piękne zabytki w imię swojej popie**olonej książki.

Lobo24

2019-04-20, 13:06
Rysopis podejrzanego.

htp

2019-04-20, 13:17
Eksperci od Macierewicza mają za dużo czasu?

picolo

2019-04-20, 17:19
Ciekawe, czy któryś z tych szmatogłowych uzdrowicieli świata zadał sobie pytanie co będzie dalej jak już zamienią całą ziemię w pustynię?

Musashi_Miyamoto

2019-04-20, 17:25
Jak dla mnie nagranie łatwe do retuszu... Niemniej jednak nie wyklucza to podpalenia... Być może nagranie jest zretuszowane i ma sprowadzać dyskusje na złe tory.