18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podpalenie Notre Dame

wu...........py • 2019-04-20, 11:47
Na nagraniu widać jakąś osobę, w pewnym momencie widać błyski ( może iskry z krzesiwa jakiegoś rodzaju, nie wiem nie jestem specem). Jak dla mnie, to podpalenie na 100% i na 100% robota ciapatych, te ich uśmiechnięte mordy na zdjęciach po pożarze i tak dalej i tak dalej... Nagranie jest z kamery umieszczonej na wieży Montparnasse w Paryżu. Znalezione na dzidzie i zaj***ne tutaj, nagranie nie jest super jakości ale wszystko widać, a dla niewidomych czerwona strzałka.


sandal007

2019-04-20, 17:29
lol. jak z ufo. Normalnie ludzie biegaja z telefonami co w full hd potrafia nagrywac a jak nagrywaja ufo to nagle kamera z lat 70. tutaj to samo :D

ksirion

2019-04-20, 17:43
Ten błysk to jest dziwnie duży a potem nic się nie dzieje. Gdyby to miało być celowe zapodanie ognia, to powinien być widoczny ciąg dalszy.
Co powiesz na zwykłego zajączka puszczonego przypadkiem przez coś połyskującego? Widać, że pogoda była ładna i w tym miejscu jest pełne słońce.

bigoslaw_lyzka_von_wood

2019-04-20, 17:44
najpierw islam pokocha chrześcijaństwo, potem inne religie, następnie buddyzm i pozostałych.
Gdzieś po drodze lgbt+i- pójdzie na dźwigi a lewaki do piachu.
Kiedy zapanuje już wszędzie islam, to jeden z drugim ich lokalni guru, będa starać się być lepsi i wydawać fatwy. Zaczną zabijać się pomiędzy sobą.
Z czasem islam i ich kebab akbar będą kojarzone przez ocalała ludzkośc na równi z komunizmem i nazizmem. Wtedy ziemia zostanie wolna od wszelkich debili.

wu...........py

2019-04-20, 18:03
sandal007 napisał/a:

lol. jak z ufo. Normalnie ludzie biegaja z telefonami co w full hd potrafia nagrywac a jak nagrywaja ufo to nagle kamera z lat 70. tutaj to samo



Odpal tą kamere w googlach, odległość od tego budynku do katedry jest całkiem spora, rozmazanie może być winą zooma, ale tak jak @ksirion napisał, ten błysk jest całkiem spory.

Wiewór

2019-04-20, 18:12
Wiem że nic nie wiem i będę komentował jak francuska prokuratura zakończy sprawę. :roll:
Też mi przyszła myśl o podpaleniu przez kozich jebakow ale to mało prawdopodobne.

emperorzbigniew

2019-04-20, 18:39
To może być normalny refleks (odbicie) od połyskliwej powierzchni. Ta ostatnia wygląda na prostokątną lub owalną (jak np. blenda fotograficzna).

Co do krzesiwa - polecam kupić na allegro za złotówkę i ponapie**alać w to z 20 minut, aby wykrzesać kilka iskier.

lajtek12

2019-04-20, 19:14
Podpalenie czy nie podpalenie tak czy siak dobrze sie stalo chrzescijanstwo oraz ciapaki to fanatyki pozbyc sie tego scierwa

freaky

2019-04-20, 19:35
Za spaleniem katedry stoi Mossad :krejzi: Zobaczcie ile kasy wymaga odbudowa, a tylko pierwszej doby zebrano ponad miliard euro. Pewnie fundacja prowadzona przez koszernego zbierze więcej niż potrzeba, a reszta trafi do przemysłu holocaustu.

modoc

2019-04-20, 19:37
Nie zapominajcie, że drewno było w jakiś sposób zabezpieczone przed ogniem. Więc rozpalenie tego mogło spokojnie potrwać o wiele dłużej niż w przypadku normalnego drewna.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-04-20, 19:46
Też jest fakt,że za Napoleona chcieli to już rozebrać.wiele osób mówi,że dla władz nie jest to jakieś nieszczęście,było bardzo kosztowne i niewygodne,jakby ten budynek od podstaw był jakoś źle zrobiony.Francuzi są tacy,że za wszelka cenę,chcą chronić swoje zabytki,ale z tą katedrą było coś nie halo nie wiem.Jest to bogaty kraj i ich stać,na odnawianie wszystkiego,też z chęcią to robią,ale z ta Katedrą były różne głosy,jakby władze chciały się tego pozbyć,ale społeczeństwo.Ciapaty terrorysta,ale oni przyznają się do swoich aktów,a poza tym atakując budynki,nie zastraszysz społeczeństwa chyba,sam nie wiem,do tej pory lubowali się w ofiarach.Też w takim obiekcie nie możesz wszędzie sobie chodzić,tam była kiedyś próba podpalenia,koleś podpalił ławkę,ale tylko ona się spaliła,ale tam chyba nie wchodziłeś gdzie chciałeś.Ja jestem ciekaw czy po tym zdarzeniu strajki żółtych kamizelek się skończą,bo wtedy tylko władze z tego będą,mieć korzyść.A strażacy twierdzili,że zarodek był iglicy,chyba to nie jest fejk,bo cisza na razie o tym??

M00nSpeLL

2019-04-20, 20:33
widzę, że fanatyzm już kompletnie wyżarł ci mózg xD

mygyry

2019-04-20, 20:38
lajtek12 napisał/a:

Podpalenie czy nie podpalenie tak czy siak dobrze sie stalo chrzescijanstwo oraz ciapaki to fanatyki pozbyc sie tego scierwa



Komentarz na poziomie takim samym jak to ciapackie i inne ścierwo jak go sam nazywasz. Niszczenie kilkusetletnich zabytków, pomników naszej cywilizacji ma być na dobre, bo jest związane z jakąś religią? Niczym się nie różnisz w myśleniu od kozojebców, którzy wysadzali starożytne posągi i świątynie, czy inkwizycji która paliła i niszczyła dorobek wcześniejszych kultur.

polakwrocek

2019-04-20, 20:56
Chcieli zniszczyć . A możliwe że symbol chrześcijaństwa będzie silniejszy niż od wielu minionych wieków.

zajac1190

2019-04-20, 21:01
Czy pobrano do ekspertyz fragmenty brzozy rosnacej nieopodal?

Smokw

2019-04-20, 22:23
Dobra ludzie już spieszę wam wyjaśnić, dlaczego będziecie się jeszcze długo o to kłócić. Oto od samego początku władza mówi, że to zwarcie elektryczne więc będzie tak udowodnione. Nie liczy się prawda tylko to co dla władzy najwygodniejsze. Od spraw takich jak Tomasza Komendy, po Smoleńsk i WTC. Prawda jest tylko jedna, ale nie nam maluczkim ją poznać. Dlatego Ci co twierdzą, że było podpalenie i Ci co twierdzą, że go nie było opierają się tylko na własnej wierze w jedną z opcji.