18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podnoszenie sztangi

CrazyEdek • 2023-12-20, 16:09
Przerwa w dostawie prądu.


Policeman

2023-12-22, 13:39
Nie jestem jakimś fanatykiem siłowni, chodzę około 5h/tydzień, w rozbiciu na 3-4 razy. Ot ćwiczę sobie, mięśnie mam, posturę niezłą, a staż już parę dobrych lat. To co robię, to sobie zwyczajnie ćwiczę, pewnie doj***łbym nie wiem 120 kilo na klatę, może 130, na kilka razy, zasapię się, morda czerwona jak dupa mikołaja i kleks w gaciach.

Tylko po co?

Może w martwym wezmę 200... ale po co? Jaki jest tego cel, ktoś ma zamiar robić z siebie taki baleron związany sznurkiem? Wzmacniam mięśnie "core'owe", jestem w stanie dźwigać swój ciężar po wielokroć [podciągam się 6-7 razy, na 3 serie, a przy 191 i wadze 98 kilo to chyba nieźle], jestem dobrze rozciągnięty i fajnie się czuję po siłowni, w weekend skoczę sobie na basen, kondycja leci, cardio lepsze...

Ale może ch*ja się znam, lepiej właśnie być tym typem z czerwonym ryjem, kilka operacji na każdym stawie, a przez przerwy po kontuzjach spadają mięśnie więc co rusz kłuje sobie dupę jakąś ruską chemią, dźwiga najwięcej, łapy go bolą, zwyrodnienia jak sk***ysyn, a za 5 lat padnie na zawał.