18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podejście nr 2

Flodzia • 2023-08-18, 11:05


Jak widać ten też latać nie potrafi :-/

trambulator

2023-08-18, 11:10
Wysłali misję ratunkową za tym pierwszym :D

Duczki1234

2023-08-18, 11:10
Taką lekcję Fizyki to rozumiem a nie tylko teoria i teoria :D

TTZ8

2023-08-18, 11:15
Pij browara, nie pie**ol, dobre nagranko

Nero1682

2023-08-18, 11:17
Niech zacznie się identyfikować jako orzeł.

Yolanda

2023-08-18, 11:35
W majtach, jego bóg "Obsrallah".

Roman01

2023-08-18, 11:44
Ocena lotu 3/10
Ocena Lądowania 3/10

Zero techniki nawet bez telemarka.

Cipczan

2023-08-18, 12:21
Roman01 napisał/a:

Ocena lotu 3/10
Ocena Lądowania 3/10
Zero techniki nawet bez telemarka.



Bo to był teleabdul.

Policeman

2023-08-18, 13:00
Ani trochę mnie to nie śmieszy bo wiem jak w tych krajach podchodzą do procesów. Są one delikatnie mówiąc komiczne. Wystarczy byle oskarżenie i jeb, nie żyjesz. Somsiad r*chał ci kozę więc idziesz się poskarżyć do jakiegoś lokalnego satrapy, a okazuje się on być 4 kuzynem po kądzieli tego sąsiada, zamiast kary jemu, wam przybiją homoseksualizm czy uprawianie czarów. Zresztą najzabawniejsze, ale w sumie to najtragiczniejsze, że pedofilia u nich jest nie tyle dozwolona co wręcz dobrze przyjmowana, gwałcenie dzieci czy kobiet, zmuszanie do ożenku, bicie żon etc. - wszystko ok. Facet wsadzi facetowi - kara śmierci. Dzikie kraje, dzicy ludzie, trzymać ich z dala od Europy.

adderwlkp

2023-08-18, 13:06
Wszyscy bez butów, nie ma dla nich żadnej nadziei.

Antoni79

2023-08-18, 13:38
Policeman napisał/a:

Ani trochę mnie to nie śmieszy bo wiem jak w tych krajach podchodzą do procesów. Są one delikatnie mówiąc komiczne. Wystarczy byle oskarżenie i jeb, nie żyjesz. Somsiad r*chał ci kozę więc idziesz się poskarżyć do jakiegoś lokalnego satrapy, a okazuje się on być 4 kuzynem po kądzieli tego sąsiada, zamiast kary jemu, wam przybiją homoseksualizm czy uprawianie czarów. Zresztą najzabawniejsze, ale w sumie to najtragiczniejsze, że pedofilia u nich jest nie tyle dozwolona co wręcz dobrze przyjmowana, gwałcenie dzieci czy kobiet, zmuszanie do ożenku, bicie żon etc. - wszystko ok. Facet wsadzi facetowi - kara śmierci. Dzikie kraje, dzicy ludzie, trzymać ich z dala od Europy.



Przeżywasz niepotrzebnie. Oni to robią dla zabawy. Wina i kara to sprawy raczej drugorzędne. Lubią się znęcać, torturować, przy licznej publice. Allah im wszystko daruje, czy nawet nakaże tępić niewiernych i bluźnierców. Potem cała ta hołota pójdzie gwałcić kozy czy 12-latki bo w ich religii pewnie też nie wolno marnować nasienia. U nas też najgorsze kanalie po największym sk***ysyństwie pójdą do spowiedzi i dalej mają czystą kartę. Dalej mogą w robocie ryć pod tobą, czy zrobić Ci z życia piekło.

Policeman napisał/a:

Ani trochę mnie to nie śmieszy bo wiem jak w tych krajach podchodzą do procesów. Są one delikatnie mówiąc komiczne. Wystarczy byle oskarżenie i jeb, nie żyjesz. Somsiad r*chał ci kozę więc idziesz się poskarżyć do jakiegoś lokalnego satrapy, a okazuje się on być 4 kuzynem po kądzieli tego sąsiada, zamiast kary jemu, wam przybiją homoseksualizm czy uprawianie czarów. Zresztą najzabawniejsze, ale w sumie to najtragiczniejsze, że pedofilia u nich jest nie tyle dozwolona co wręcz dobrze przyjmowana, gwałcenie dzieci czy kobiet, zmuszanie do ożenku, bicie żon etc. - wszystko ok. Facet wsadzi facetowi - kara śmierci. Dzikie kraje, dzicy ludzie, trzymać ich z dala od Europy.



Przypomniała mi się sytuacja z okolicy wiele lat temu jak pseudosatanistyczna grupa zgwałciła proboszczowi owcę. Nie wiem po co i jemu ona była.

0dbytBiskupa

2023-08-18, 14:13
Policeman napisał/a:

Ani trochę mnie to nie śmieszy bo wiem jak w tych krajach podchodzą do procesów. Są one delikatnie mówiąc komiczne. Wystarczy byle oskarżenie i jeb, nie żyjesz. Somsiad r*chał ci kozę więc idziesz się poskarżyć do jakiegoś lokalnego satrapy, a okazuje się on być 4 kuzynem po kądzieli tego sąsiada, zamiast kary jemu, wam przybiją homoseksualizm czy uprawianie czarów. Zresztą najzabawniejsze, ale w sumie to najtragiczniejsze, że pedofilia u nich jest nie tyle dozwolona co wręcz dobrze przyjmowana, gwałcenie dzieci czy kobiet, zmuszanie do ożenku, bicie żon etc. - wszystko ok. Facet wsadzi facetowi - kara śmierci. Dzikie kraje, dzicy ludzie, trzymać ich z dala od Europy.


Wypisz, wymaluj, program Konfederacji. Masz rację, wypie**olić ich z Europy. Najlepiej do ich ukochanej Rosji.