18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podejście nr 2

Flodzia • 2023-08-18, 11:05


Jak widać ten też latać nie potrafi :-/

donkapusta

2023-08-18, 14:23
Paryż, Berlin czy Londyn?

gen.T.Rozwadowski

2023-08-18, 15:29
donkapusta napisał/a:

Paryż, Berlin czy Londyn?



Syria.
Film z lat 2014-16 gdy muslimy pod wodzą amerykańskiego ISIS mordowaly syryjskich chrześcijan.

W miastach, które podałeś tak będzie za ok. 20 lat.
Albo wcześniej.

chitlerowiec

2023-08-18, 19:22
Policeman napisał/a:

Ani trochę mnie to nie śmieszy bo wiem jak w tych krajach podchodzą do procesów. Są one delikatnie mówiąc komiczne. Wystarczy byle oskarżenie i jeb, nie żyjesz. Somsiad r*chał ci kozę więc idziesz się poskarżyć do jakiegoś lokalnego satrapy, a okazuje się on być 4 kuzynem po kądzieli tego sąsiada, zamiast kary jemu, wam przybiją homoseksualizm czy uprawianie czarów. Zresztą najzabawniejsze, ale w sumie to najtragiczniejsze, że pedofilia u nich jest nie tyle dozwolona co wręcz dobrze przyjmowana, gwałcenie dzieci czy kobiet, zmuszanie do ożenku, bicie żon etc. - wszystko ok. Facet wsadzi facetowi - kara śmierci. Dzikie kraje, dzicy ludzie, trzymać ich z dala od Europy.



Jako „policeman” też bijesz żonę i nikt Ci tu tego nie wytyka

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2023-08-19, 10:41
Policeman napisał/a:

Ani trochę mnie to nie śmieszy bo wiem jak w tych krajach podchodzą do procesów. Są one delikatnie mówiąc komiczne. Wystarczy byle oskarżenie i jeb, nie żyjesz. Somsiad r*chał ci kozę więc idziesz się poskarżyć do jakiegoś lokalnego satrapy, a okazuje się on być 4 kuzynem po kądzieli tego sąsiada, zamiast kary jemu, wam przybiją homoseksualizm czy uprawianie czarów. Zresztą najzabawniejsze, ale w sumie to najtragiczniejsze, że pedofilia u nich jest nie tyle dozwolona co wręcz dobrze przyjmowana, gwałcenie dzieci czy kobiet, zmuszanie do ożenku, bicie żon etc. - wszystko ok. Facet wsadzi facetowi - kara śmierci. Dzikie kraje, dzicy ludzie, trzymać ich z dala od Europy.



Wystarczyłoby żeby jeszcze za gwałty i pedofilię też zrzucali z dachów i byłoby ok. Aby tylko z dala od Europy

nowynick

2023-08-19, 21:52
Policeman napisał/a:

Ani trochę mnie to nie śmieszy bo wiem jak w tych krajach podchodzą do procesów. Są one delikatnie mówiąc komiczne. Wystarczy byle oskarżenie i jeb, nie żyjesz. Somsiad r*chał ci kozę więc idziesz się poskarżyć do jakiegoś lokalnego satrapy, a okazuje się on być 4 kuzynem po kądzieli tego sąsiada, zamiast kary jemu, wam przybiją homoseksualizm czy uprawianie czarów. Zresztą najzabawniejsze, ale w sumie to najtragiczniejsze, że pedofilia u nich jest nie tyle dozwolona co wręcz dobrze przyjmowana, gwałcenie dzieci czy kobiet, zmuszanie do ożenku, bicie żon etc. - wszystko ok. Facet wsadzi facetowi - kara śmierci. Dzikie kraje, dzicy ludzie, trzymać ich z dala od Europy.


Nie no, trochę śmieszy ;-)

paniczmax

2023-08-19, 22:54
gen.T.Rozwadowski napisał/a:

Syria.
Film z lat 2014-16 gdy muslimy pod wodzą amerykańskiego ISIS mordowaly syryjskich chrześcijan.
W miastach, które podałeś tak będzie za ok. 20 lat.
Albo wcześniej.



dokładnie ale z tego co pamiętam tak walczyli z reżimem Asada jeszcze za FSA, zrzucali pracowników poczty i nauczycieli z dachów, dobrze że tam Ruskie weszli i zrobili porządek , choć nie do końca bo hamburgery i Icki nie pozwolą pokój i stabilizację w Syrii, mało tego cały czas okradają kraj trzymając na północy pola naftowe

Mirek19850509

2023-08-20, 00:51
Wymiar kary ,prawa szariatu geje są zrzucani z wysokość ,czyli film ze sprawy sądowej i wyrok w jednym :-o

tand3r0

2023-08-20, 21:42
Policeman napisał/a:

Ani trochę mnie to nie śmieszy bo wiem jak w tych krajach podchodzą do procesów. Są one delikatnie mówiąc komiczne. Wystarczy byle oskarżenie i jeb, nie żyjesz. Somsiad r*chał ci kozę więc idziesz się poskarżyć do jakiegoś lokalnego satrapy, a okazuje się on być 4 kuzynem po kądzieli tego sąsiada, zamiast kary jemu, wam przybiją homoseksualizm czy uprawianie czarów. Zresztą najzabawniejsze, ale w sumie to najtragiczniejsze, że pedofilia u nich jest nie tyle dozwolona co wręcz dobrze przyjmowana, gwałcenie dzieci czy kobiet, zmuszanie do ożenku, bicie żon etc. - wszystko ok. Facet wsadzi facetowi - kara śmierci. Dzikie kraje, dzicy ludzie, trzymać ich z dala od Europy.



Dlatego to najlepsze kraje i jak tylko wyznaje się islam to można tam mieszkać. Trochę żałuję że ja się tam nie urodziłem bo aż przyjemnie to brzmi