18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podczac kolokwium

quemists • 2014-01-22, 14:43
Historia prawdziwa.

Przed ważnym egzaminem, wykładowca zagaduje do grupy:
- Możecie mieć ściągi, podręczniki, możecie ściągać od siebie, ale jeśli któryś się obróci od razu kończy egzamin.
Mija 5 minut.... 10 minut... wykładowca chodzi po sali z rękami skrzyżowanymi za sobą, poszedł na koniec sali, zajeb*ł kopa w śmietnik po czym mówi do studentów:
- Oddajemy karteczki !

necroboss

2014-01-22, 20:39
Dostała pałe :D
hahaha rozj***ło mnie to, zawsze jest sposób na uzyskanie zaliczenia :D

.Piotrek

2014-01-22, 20:40
wodzu11 napisał/a:



k***a mało śmieszne, podobno jakoś rok temu to wprowadzili na polskich uczelniach, kolokwia z WF-u ;/

Debilizm ^2 ;/


Jak jesteś zwolniony z wfu(lekarskie na cąły semestr) to piszesz referat. U nas chociaż tak jest.

piotrek135

2014-01-22, 20:49
@Bongman, czyżby Agnieszka?

bravoteampolska

2014-01-22, 20:52
BongMan napisał/a:

Miałem w liceum taką pannę, typowa blondi dyskotekowa z mózgiem wielkości fistaszka, która reprezentowała Algidę we wszystkich sosnowieckich klubach. Same tłuki z matematyki w klasie, więc nauczycielka pozwoliła nam ściągać. Algida, chcąc chyba zabłysnąć, powiedziała że nie będzie ściągać, bo się nauczyła i rozumie temat. Wszyscy ściągali i dostali różne oceny, głównie 4. Algida dostała pałę :D



Pałę to ona chyba dostała niejedną o to pewnie parę było też do ust

dextress

2014-01-22, 20:56
Algida dostała pałę-czyli chyba o to jej mniej-więcej chodziło

kris04797

2014-01-22, 21:04
ciekawe na których studiach można otrzymać z jakiegokolwiek przedmiotu "pałę"

Koperkologista

2014-01-22, 22:27
Wytłumaczy mi ktoś jakim ch*jem nie ważne co ten kasztan wrzuci,czy post czy komentarz zawsze ląduje na głównej?Przecież to jakaś paranoja..

BibaS

2014-01-22, 23:58
@kris04797
BongMan napisał/a:

w liceum


Na szczęście to nie twój problem, bo z taką umiejętnością czytania nie pójdziesz na żadne. Choć teraz to kto wie w sumie.

ska

2014-01-23, 11:27
BongMan napisał/a:

Miałem w liceum taką pannę, typowa blondi dyskotekowa z mózgiem wielkości fistaszka, która reprezentowała Algidę we wszystkich sosnowieckich klubach. Same tłuki z matematyki w klasie, więc nauczycielka pozwoliła nam ściągać. Algida, chcąc chyba zabłysnąć, powiedziała że nie będzie ściągać, bo się nauczyła i rozumie temat. Wszyscy ściągali i dostali różne oceny, głównie 4. Algida dostała pałę :D




Pałę czy jedynkę? to dwie różne sprawy..

Ku...........is

2014-01-23, 16:56
Cytat:

Miałem w liceum taką pannę, typowa blondi dyskotekowa z mózgiem wielkości fistaszka, która reprezentowała Algidę we wszystkich sosnowieckich klubach. Same tłuki z matematyki w klasie, więc nauczycielka pozwoliła nam ściągać. Algida, chcąc chyba zabłysnąć, powiedziała że nie będzie ściągać, bo się nauczyła i rozumie temat. Wszyscy ściągali i dostali różne oceny, głównie 4. Algida dostała pałę :D


doczytałem do sonowieckich i już wiem że Bongman zanim spojrzałem kto napisał