18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Pod mocnym aniołem"

PussyTussi • 2013-11-25, 21:41
"W KINACH OD 17 STYCZNIA.
Mocny jak spirytus film Wojtka Smarzowskiego, reżysera „Drogówki", „Róży" i „Wesela". Poruszająca opowieść o nałogu i... o miłości, która potrafi być silniejsza od wódki."



Co tu dużo mówić, Polacy to lubią.
:wodka:

mo...........ne

2013-11-25, 22:38
Duduss napisał/a:

Ja pier**le czy w tym kraju na prawdę nie pojawiają się nowi aktorzy ? Rozumiem że jak Więckiewicz, Dorociński czy Braciak się przekręcą to przestaniemy robić filmy tak?



coż, to Polska, nigdy nie mieliśmy zatrzęsienia wspaniałych aktorów, tym bardziej teraz gdy promowane jest gówno. kiedyś tak samo byli ciągle w różnych filmach Pazura, Linda, Kondrat, Gajos itd. taka specyfika naszego kina, mi akurat to się podoba, bo mogę ocenić różne wcielenia dobrego aktora i zawsze docenie dobrą rolę ale wiadomo, nie wszystkim to pasuje, lecz w tym kraju narazie nie zapowiada się na zmiany, tak więc coż pozostaje? chyba nauka innego języka, np. angielskiego, wtedy trzeba aż szukać filmów z danym aktorem, a nie tylko oglądac kolejne sensownego produkcje z danego kraju. a i pewnie po Dorocińskim i Więckiewiczu przyjdzie kolejna utalentowana grupa aktorów, o to się nie boję ;)

mateuszmatel

2013-11-25, 22:44
Jak Smarzowski robi film to wiem, że się nie zawiode

Duduss napisał/a:

Ja pier**le czy w tym kraju na prawdę nie pojawiają się nowi aktorzy ? Rozumiem że jak Więckiewicz, Dorociński czy Braciak się przekręcą to przestaniemy robić filmy tak?



Smarzowski ma swoich "ulubionych" aktorów, i są to aktorzy zajebiści, Topa, Dziędziel, Jakubik, Dorociński i Więckiewicz to aktorzy z którymi mogę oglądać filmy.

mateelv

2013-11-25, 22:51
znowu następne nic. troszkę się naszym wytrawnym krytykom filmowym rodem z onetu porąbało pisząc, że smarzowski to wielki reżyser. Kupa napompowanej rzeczywistości, ocierająca się o fikcję, a większości wydaje się, że takie historie mają miejsce. Drgówka to kpina. Tutaj znowu te same twarze, od których już wymiotuję. Bez jaj, ileż można. Filmy dla klasy średniej, która dobrze się bawi jak słyszy co drugie słowo k***a/ch*j i wydaje im się, że smarzowski pokazuje prawdzie, brutalne życie. Ja pie**ole...

JH...........DS

2013-11-25, 22:55
a na końcu wyskoczy karolak w gaciach

Lares86

2013-11-25, 22:58
Widziałem go. ch*jowy, jak wszystkie polskie filmy.

luxik1988

2013-11-25, 22:58
Wojtek Smarzowski napie**ala filmy aż miło. Poza ''Małżowiną'' nie nakręcił jeszcze żadnego gówna.

Ten człowiek ma zajebistą rękę do znajdowania aktorów i kreowania ich na wielkich graczy polskiego kina.

Kto wynalazł Dziędziela?
Smarzowski

Oprócz tego Topa, Dyblik, Wabich, Braciak, Julia Kijowska, Jakubik (latino lover z Drogówki), Eryk Lubos.

Osobiście wk***ia mnie tylko to wpie**alanie Agaty Kuleszy i Izabeli Kuny, bo to aktorki dość niskich lotów. Odpowiednio ''Pensjonat pod różą'' i k***a ''Barwy Szczęścia''.

Można powiedzieć, że Topa też zaczynał w ''Złotopolskich'', a Więckiewicz w ''Samym życiu'', ale k***a oni przynajmniej wybijali się nawet w takim gównie.

airwalk

2013-11-25, 23:01
jak moja kobita zobaczy ten zwiastun to na 100 % pomyśli o mnie a ja troche odetchne.....dobranoc

sz...........rz

2013-11-25, 23:10
Jak zobaczyłem ten trailer to skoczyłem po 4 piwa i setkę ;-)

Fu...........er

2013-11-25, 23:14
Tekst z 1:06 to chyba do sadolowych napinaczy.

Sushy

2013-11-25, 23:16
"Piję bo wszyscy piją"
za ten tekst musi być :wodka:

t3mp

2013-11-25, 23:33
a już myślałem że tak się zaczyna film o Wałensie D:

CFSD_89

2013-11-26, 00:09
luxik1988 - no nie przesadzaj, wcale ich nie wynalazł. Smarzowski po prostu na nich stawia. Ale zdaje się, że za często - w każdym jego filmie ta sama kadra...

Boi się zaryzykować z innymi aktorami, ale przynajmniej wiadomo czego się spodziewać.

kurczak94

2013-11-26, 00:20
Duduss napisał/a:

Ja pier**le czy w tym kraju na prawdę nie pojawiają się nowi aktorzy ? Rozumiem że jak Więckiewicz, Dorociński czy Braciak się przekręcą to przestaniemy robić filmy tak?



Wyobrażasz sobie żeby menela grał jakiś 20-latek? Akurat do tego filmu musiał zaprzęgnąć dojrzałych aktorów, a że wybrał takich zajebistych, to tylko się cieszyć.

ProVVe

2013-11-26, 01:04
mateelv napisał/a:

znowu następne nic. troszkę się naszym wytrawnym krytykom filmowym rodem z onetu porąbało pisząc, że smarzowski to wielki reżyser. Kupa napompowanej rzeczywistości, ocierająca się o fikcję, a większości wydaje się, że takie historie mają miejsce. Drgówka to kpina. Tutaj znowu te same twarze, od których już wymiotuję. Bez jaj, ileż można. Filmy dla klasy średniej, która dobrze się bawi jak słyszy co drugie słowo k***a/ch*j i wydaje im się, że smarzowski pokazuje prawdzie, brutalne życie. Ja pie**ole...




1- nie zesraj się
2- nie będziesz mi mówił co mam lubić
3- dobrego filmu nie poznasz nawet jakby cie w dupę kopnał
4- obrażać to możesz sobie swoich domowników jeśli wychowali cię na taką ludzką padlinę.
5- gówno wiesz o życiu bo jeszcze parę lat temu na krawężniki się wspinałeś (sam też mądrością życiową nie dorównam ludziom starszym)
6- naucz się czytać ze zrozumieniem
7- przydzielasz ludzi do klas pokazując tym samym, że sam zajmujesz klasę sedesową
8- weź się na coś przydaj i sp***alaj do spania albo do książek (w zależności czym się zajmujesz)
9- jeszcze parę bym ci punktów wypisał, ale już mi przeszła chwila uniesienia...

Dziękuję i życzę udanego tygodnia.

antihrist

2013-11-26, 02:55
film o żulach ..