18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobity przez policjanta idzie do więzienia! Apelacja odrzuco

Manian • 2012-07-12, 15:19
Cytat:

Kilka dni temu rozmawiałem z Danielem. Jego apelacja została odrzucona, zawiadamomienie otrzymał po rozprawie. Powołano biegłego do stwierdzenia autentyczności zamieszczonego filmu.
Salomonowe stwierdzenie wymiaru sprawiedliwości: ... na załączonych do sprawy filmach rzeczywiście nie widać, aby oskarżeni łamali prawo, lecz... „mogli złamać je wcześniej" Zeznanie jednego policjanta posłużyło do oskarżenia i skazania Daniela.

Ten sadysta kopiący Daniela na filmie nie był oskarżycielem. Klika dni temu usłyszał zarzuty przekroczenia uprawnień i naruszenia nietykalności cielesnej.

wykorzystano fragmenty materiałów: NowyEkran, TVN



Zobaczcie w jak POpie**olonym kraju żyjecie.
Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro, 6 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino, 250 Euro na średniej klasy buty, 5.000 Euro za 1m kwadratowy mieszkania, 80.000 za średniej klasy samochód, to wyszli by na ulice i zrobili krwawą jatkę. W Polsce minimalna płaca to 334 Euro, w Irlandii 1.462 Euro, przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to naród świata, okradany i poniżany i nie zdający sobie z tego sprawy. A na dodatek Polacy będą dokładać do wymienionych wyżej państw, bo oni mają kryzys. Bo Polskę na to stać. To co mamy w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno. Polak jest tanim wyrobnikiem Unii Europejskiej, a kraj rynkiem zbytu dla towarów trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w Unii Europejskiej. Jak długo jeszcze tacy Niesiołowscy i Pisule będą rządzić?
~Polak mały

I jeszcze coś od niebieskich kurew
Policjant nie będzie musiał oddawać strzału ostrzegawczego, broni palnej będzie mógł użyć wobec dzieci poniżej 13. roku życia lub kobiet w ciąży - takie zmiany zakłada przygotowany przez resort spraw wewnętrznych projekt ustawy o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej. O sprawie pisze "Dziennik Gazeta Prawna". Nowe uprawnienia miałyby uzyskać także inne służby.
Więcej o tym tutaj

wudun

2012-07-12, 23:36
pyotreck napisał/a:

Niektórzy mają już tak wyprane mózgi przez tvn i wyborczą że jak tam powiedzą że alfabet zaczyna się od Z to oni w to uwierzą a w następnych wyborach pójdą glosować na po lub paligłupa.



Zapewniam ciebie że, mojego postrzegania świata nie są w stanie zmącić żadne media(twoja niezależna się kłania).
Prawdopodobnie uważasz siebie za patriotę. Patriotyzm i nacjonalizm dzieli bardzo cieniutka lina. Niestety wybrałeś nie tą stronę(proponuję lekką korygację)

Pragnę was uświadomić że członkowie ONR oraz młodzieży wszechpolskiej Nie szczędzą pozdrowień"zit hail"mało tego szef wszech polaków był honorowym członkiem n jakimś zlocie faszystów w niemczech. Nosz k***a mać bronisz człowieka który, brał udział w marszu zorganizowanym przez wyznawców kultu Hitlera. Za przeproszeniem, jebnij się w potylicę.
Zadam ci pytanie. Masz flagę polski w domu? Moja wisi cały rok a oglądam TVN;).
Teraz zadam wom(wolnościowcy) pytanie na które nie znajdziesz odpowiedzi w google ? Jak wygląda plan obrony polski?

Vinewood

2012-07-12, 23:42
Cytat:

Zobaczcie w jak POpie**olonym kraju żyjecie.
Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro, 6 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino, 250 Euro na średniej klasy buty, 5.000 Euro za 1m kwadratowy mieszkania, 80.000 za średniej klasy samochód, to wyszli by na ulice i zrobili krwawą jatkę. W Polsce minimalna płaca to 334 Euro, w Irlandii 1.462 Euro, przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to naród świata, okradany i poniżany i nie zdający sobie z tego sprawy. A na dodatek Polacy będą dokładać do wymienionych wyżej państw, bo oni mają kryzys. Bo Polskę na to stać. To co mamy w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno. Polak jest tanim wyrobnikiem Unii Europejskiej, a kraj rynkiem zbytu dla towarów trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w Unii Europejskiej. Jak długo jeszcze tacy Niesiołowscy i Pisule będą rządzić?
~Polak mały


Skopiował z pudelka i udaje kozaka j***ny

Manian

2012-07-13, 00:01
Vinewood napisał/a:


Skopiował z pudelka i udaje kozaka j***ny


tak skopiowałem ale z pudelka raczej nie bo nie jestem raczej tępą p*zdą by tam w chodzić ale jeżeli wiesz że to tam było i wchodzisz tam to ok a żyj sobie dalej a czy kozakiem j***nym jestem to raczej bym nie powiedział bo na 1 strzała ma mnie pierwszy lepszy chudy dresik :samoboj:

gressive

2012-07-13, 00:16
Manian napisał/a:

Policjant nie będzie musiał oddawać strzału ostrzegawczego, broni palnej będzie mógł użyć wobec dzieci poniżej 13. roku życia lub kobiet w ciąży - takie zmiany zakłada przygotowany przez resort spraw wewnętrznych projekt ustawy o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej. O sprawie pisze "Dziennik Gazeta Prawna". Nowe uprawnienia miałyby uzyskać także inne służby.



Co to k***a za bzdury. Tak jest jak się czyta tylko nagłówki, za takie wprowadzanie w błąd ludzi, którym nie będzie się chciało szukać info powinien jakiś ban czy co tam się tutaj dostaje.

Policja nie będzie strzelać...

Vinewood

2012-07-13, 01:27
Cytat:

tak skopiowałem ale z pudelka raczej nie bo nie jestem raczej tępą p*zdą by tam w chodzić ale jeżeli wiesz że to tam było i wchodzisz tam to ok a żyj sobie dalej a czy kozakiem j***nym jestem to raczej bym nie powiedział bo na 1 strzała ma mnie pierwszy lepszy chudy dresik


piona :D

Nokia3310

2012-07-13, 02:10
Cytat:

Pragnę was uświadomić że członkowie ONR oraz młodzieży wszechpolskiej Nie szczędzą pozdrowień"zit hail"mało tego szef wszech polaków był honorowym członkiem n jakimś zlocie faszystów w niemczech.

Po uno. Skąd masz takie informacje. A po due, to ONR i Młodzież Wszechpolska to ugrupowania prawicowe a nie lewackie, co teraz sugerujesz. Oczywiście i tam znajdują się jednostki o innych poglądach, ale nie wrzucaj od razu wszystkich do jednego wora. Pozdrawiam

Shatter

2012-07-13, 07:58
Za wyszczególnianie liter PO w każdym słowie, powinno się takim osobnikom wycinać jądra aby nie mogli rozprzestrzeniać swoich genów.Swoje rzucanie "lemingami ogłupionymi przez wyborczą i TVN" możecie sobie darować, no chyba że popieracie Korwina, bo wtedy nie będę wam zakazywał używania jedynego argumentu jaki znacie.
ONR i Młodzież Wszechpolska to dobry materiał na pracę pt. "Wpływ pseudo patriotyzmu na zidiocenie ludzi"...

wudun

2012-07-13, 08:24
kapi_diapan napisał/a:

Po uno. Skąd masz takie informacje. A po due, to ONR i Młodzież Wszechpolska to ugrupowania prawicowe a nie lewackie, co teraz sugerujesz. Oczywiście i tam znajdują się jednostki o innych poglądach, ale nie wrzucaj od razu wszystkich do jednego wora. Pozdrawiam


Z tego co pamiętam to faszyzm jest skrajnie prawicowy, i jest dzieckiem nacjonalizmu. Ale co będę gadał ty wiesz lepiej.

Sl...........nx

2012-07-13, 11:43
Ale wy wszyscy pie**olicie, to jest k***a niepojęte.
Nikt z was chyba nigdy na żadnym marszu, akcji protestacyjnej itp. nie był.

Kiedy byłem na marszu niepodległości, miałem to szczęście, że udało mi się ujść stamtąd bezpiecznie. Widziałem prowokatorów z jednej i z drugiej strony, a najgorsze jest to, że policja, która przyjechała nie wiadomo skąd, z jakiś wsi, tylko się paliła, by komuś wpie**ol spuścić i waliło ich komu.

Na takich akcjach wystarczy, że przez przypadek znajdziesz się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie.
Raz, gdy wyszedłem z meczu Wisły, pod stadionem policja chyba ćwiczyła przed euro, bo zadymy z przyjezdnymi były niemożliwe, znów jakaś prowokacja, nie wnikam.
Ludzie stłoczeni przy wyjściu ze stadionu, kilku zadymiarzy oczywiście było, bydło jest przecież wszędzie.

Jeden gość, chodzący o kulach, nie biorący udziału w zajściu, chciał po prostu wyjść, z pomocą kolegi. Policjanci, w szeregu, przerwali ostrzał w kierunku kilku zadymiarzy (ch*j, że swymi strzałami niszczyli samochody), poszli w kierunku gościa z nogą w gipsie i jego kumpla, psiknęli gazem po oczach i jeszcze potraktowali armatką wodną.

Ja nie mam k***a żadnych złudzeń, że żyjemy w poj***nym państwie, gdzie policja nie służy obywatelom, tylko dokładnie odwrotnie. Jesteśmy im potrzebni tylko do tego, by mogli nas zastraszać, ściągać grzywny, brać od nas łapówki, gdy coś się stanie, to nigdy ich nie ma, albo nie potrafią nic załatwić.
Nie, nie jestem JP. Policja jest potrzebna, ale powinna być odpolityczniona, przeszkolenie powinno być wyższe, a stanowiska obsadzane bez związków z rządzącymi.
Tak nie jest i pewnie długo nie będzie.
Ten zwyrodnialec, co bezbronnego gościa kopał po twarzy, powinien dostać 10 lat i dożywotni zakaz pełnienia jakiejkolwiek funkcji publicznej. Wiadomo jednak, że ch*ja mu zrobią.
To jest k***a państwo polskie, a wy się gimby kłóćcie o bzdety.

mjolnir

2012-07-13, 12:46
wiktor4024 napisał/a:




Ciebie chyba do reszty popie**olilo, tak sie sklada ,ze ten niewinny biedy chlopak, napie**alal kamieniami az milo, zatrzymali goscia ktory k***a byl juz obserwowany, jak uwazasz ,ze nic nie zrobil to gratuluje k***a rozgarniecia.

ps. Gdzie Ty k***a zyjesz i ile masz lat czlowieku?


To chyba ciebie pobierdoliło są jakieś dowody oprócz gówno wartych zeznań psa?
„Zauważyłem mężczyznę, który trzymał w ręku kostkę brukową. On rzucił kostką w naszą stronę ale nie trafił, trafił chyba w samochód. Podbiegłem do tego mężczyzny. Stanęliśmy naprzeciwko siebie. Wezwałem go do zachowania zgodnego z prawem, powiedziałem że jestem policjantem. On powiedział, że wie i zaczął uciekać. Zaczęliśmy się szarpać. On był agresywny i dlatego wobec niego zastosowałem chwyty obezwładniające. Został skuty z tyłu i oparty o budynek. Później doprowadziłem go do radiowozu. To wszystko.”

Wiec waść skończ pie**olić swoje fantazje.

EdmundKemper

2012-07-13, 13:08
Za niedługo obudzimy się w świecie G.Orwella. Wtedy to będziemy mieli gówno do gadania.

go...........et

2012-07-13, 13:52
@up A teraz masz cos do gadania? poza zgrywaniem chojrakow przed monitorem nic nie robicie zeby bylo wam lepiej. A zyjemy w takich czasach, ze zeby poprawic sobie byt niewiele trzeba, wiekszosc iest na wyciagniecie reki.

Manian

2012-07-13, 14:15


Macie k***a i bez pie**olenia że było coś w tym winy Daniela ...
"Wolałbym żebrać o jałmużnę na głównym niż brać marne pieniądze za rolę mundurowej k***y" :-x

go...........et

2012-07-13, 14:36
Nono, gosciu wyglada na takiego niewinnego troskliwego misia. Zli psi go napadli i pobili za niewinnosc, on sie wlasnie wybieral na kolko szachowe. Poza tym, gazeta wolska jest tak samo wiarygodna jak kuzniar i reszta tvn-u.

EdmundKemper

2012-07-13, 18:45
gordonviet napisał/a:

@up A teraz masz cos do gadania? poza zgrywaniem chojrakow przed monitorem nic nie robicie zeby bylo wam lepiej. A zyjemy w takich czasach, ze zeby poprawic sobie byt niewiele trzeba, wiekszosc iest na wyciagniecie reki.



Sam sobie zaprzeczyłeś ;) Ja nie narzekam na teraźniejszą sytuację tylko fantazjuje co może się stać w przyszłości.