18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobity przez policjanta idzie do więzienia! Apelacja odrzuco

Manian • 2012-07-12, 15:19
Cytat:

Kilka dni temu rozmawiałem z Danielem. Jego apelacja została odrzucona, zawiadamomienie otrzymał po rozprawie. Powołano biegłego do stwierdzenia autentyczności zamieszczonego filmu.
Salomonowe stwierdzenie wymiaru sprawiedliwości: ... na załączonych do sprawy filmach rzeczywiście nie widać, aby oskarżeni łamali prawo, lecz... „mogli złamać je wcześniej" Zeznanie jednego policjanta posłużyło do oskarżenia i skazania Daniela.

Ten sadysta kopiący Daniela na filmie nie był oskarżycielem. Klika dni temu usłyszał zarzuty przekroczenia uprawnień i naruszenia nietykalności cielesnej.

wykorzystano fragmenty materiałów: NowyEkran, TVN



Zobaczcie w jak POpie**olonym kraju żyjecie.
Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro, 6 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino, 250 Euro na średniej klasy buty, 5.000 Euro za 1m kwadratowy mieszkania, 80.000 za średniej klasy samochód, to wyszli by na ulice i zrobili krwawą jatkę. W Polsce minimalna płaca to 334 Euro, w Irlandii 1.462 Euro, przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to naród świata, okradany i poniżany i nie zdający sobie z tego sprawy. A na dodatek Polacy będą dokładać do wymienionych wyżej państw, bo oni mają kryzys. Bo Polskę na to stać. To co mamy w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno. Polak jest tanim wyrobnikiem Unii Europejskiej, a kraj rynkiem zbytu dla towarów trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w Unii Europejskiej. Jak długo jeszcze tacy Niesiołowscy i Pisule będą rządzić?
~Polak mały

I jeszcze coś od niebieskich kurew
Policjant nie będzie musiał oddawać strzału ostrzegawczego, broni palnej będzie mógł użyć wobec dzieci poniżej 13. roku życia lub kobiet w ciąży - takie zmiany zakłada przygotowany przez resort spraw wewnętrznych projekt ustawy o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej. O sprawie pisze "Dziennik Gazeta Prawna". Nowe uprawnienia miałyby uzyskać także inne służby.
Więcej o tym tutaj

Feragas

2012-07-12, 21:18
Cytat:

Pobity przez policjanta idzie do więzienia! Apelacja odrzuco



Mnie bardziej martwi pisownia ostatniego wyrazu, to tak specjalnie, literówka czy masz k***a wybitne problemy z językiem polskim?

Dusz

2012-07-12, 21:18
Ja pie**ole ile tu pajaców...

!Timon

2012-07-12, 21:18
Może by problemu nie było gdyby tę całą homolubną antife którą wyłapali również skazali [chyba, że skazali tylko źródeł brak].
Wieje ch*jem od takiego postępowania władz. Może i faceci nie byli niewinni - mnie tam nie było i nie widziałem, ale dziwi mnie fakt, że jakimś 'cudem' tylko jedna strona została pociągnięta do odpowiedzialności.

PioTq3K

2012-07-12, 21:30
Kogo kiedyś policja zwinęła, wie o co chodzi i jaka jest. Ja wierze w ich niewinność.

s0pel

2012-07-12, 21:39
I bardzo dobrze. Niech siedzi w pierdlu. A dla Pana policjanta premia się należy :)

darnok99

2012-07-12, 21:55
Wkurza mnie takie zrzędzenie, jak to jest zle i ogólnie mamy przej***ne. Na zachodzie nie było komuny, jesteśmy jakieś 20 lat za nimi - przyjmijscie to do wiadomości. Jest zle bo w Polsce nie ma pieniędzy, podobnie nie ma pieniędzy np na Białorusi, ale to zły przykład bo oni mają gorzej.

makabrax

2012-07-12, 21:56
Karola_Strausburger napisał/a:

No to zacznijcie głosować i interesować się polityką. :O


od "wolnej Polski" frekwencja wyborcza tylko 4ry razy wynosiła powyżej 60%, a wiele razy była poniżej 50%... więc o czym w ogóle mówimy skoro połowa społeczeństwa ma totalnie w dupie co będzie się działo...

TomSonWAWA

2012-07-12, 22:16
Od kiedy kobieta w ciąży który trzyma w rękach pistolet, jest mniej niebezpieczna od 20latka z pistoletem?
Osobiście popieram pomysł, sam gdybym był psem strzeliłbym do kobiety w ciąży lub dzieciaka gdyby ta/te celowało we mnie, lub innych

Leothyr

2012-07-12, 22:26
I ch*j im w dupe k***a obaj prowokatorzy dostali wreszcie w p*zdę to płaczą po telewizorniach, oby ci wszyscy dostali najwyższy wymiar kary.

ch*j w dupę pseudo fajterom na 100%

pyotreck

2012-07-12, 22:39
Niektórzy mają już tak wyprane mózgi przez tvn i wyborczą że jak tam powiedzą że alfabet zaczyna się od Z to oni w to uwierzą a w następnych wyborach pójdą glosować na po lub paligłupa.

anonymousm

2012-07-12, 23:04
Debile broniący Danielka usiłują wciskać kit, że go skazali za to, że policjant go pobił. Jest tak, że policjant jest oskarżony o pobicie Danielka, chociać ja bym mu medal dał, no ale dura lex sed lex. Danielek jednak rzucał przedtem cegłówkami w panów policjantów. Mam nadzieję, że sąd obradujący nad sprawą pana policjanta, uzna to za okoliczność łagodzącą. Też bym z siebie wyszedł, gdyby nazista rzucał we mnie kamieniami.

wudun

2012-07-12, 23:18
TomSonWAWA napisał/a:

Od kiedy kobieta w ciąży który trzyma w rękach pistolet, jest mniej niebezpieczna od 20latka z pistoletem?
Osobiście popieram pomysł, sam gdybym był psem strzeliłbym do kobiety w ciąży lub dzieciaka gdyby ta/te celowało we mnie, lub innych



Coś mi się wydaje że komentujesz nie tam co trzeba;)

Nokia3310

2012-07-12, 23:26
To nie jest policja dla społeczeństwa, która będzie świeciła przykładem dla obywateli na, którą zawsze można liczyć. To jest policja Tuska wykorzystywana do zwalczania wszelkich przejawów patriotyzmu bądź sprzeciwu wobec władzy. Wszystko co zagraża obecnemu systemowi powoli przemieniającemu się w komunę jest po cichu likwidowane przez rząd. Amedia wszystko przeinaczając wkładają wielkie gówno do głów większości Polaków, którzy piszą potem teksty typu

"I ch*j im w dupe k***a obaj prowokatorzy dostali wreszcie w p*zdę to płaczą po telewizorniach, oby ci wszyscy dostali najwyższy wymiar kary.

ch*j w dupę pseudo fajterom na 100%"
Przykładem na to jak władza ulega było ACTA. Wystarczyło wyjść na ulice w największych miastach i naglę rząd się osrał. Mamy jeszcze czas aby dać głos sprzeciwu wobec władzy, bo potem może być ciężko. Każda kolejna ustawa jest przepychana bez naszej wiedzy bądź odbija się tylko niewielkim echem na, które nikt nie zwraca uwagi. Obudźcie się, teraz sami musimy walczyć o nasze prawa. Polska jest zbyt piękna i zbyt wiele ludzi oddało za nią życie żeby teraz zniszczyły ją lewackie zjeby.

mi...........ej

2012-07-12, 23:32
Ten ch*j nie trafił tam przez przypadek. j***ne naziolstwo jebie mu z mordy na kilometr!