18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobicie w Białej Podlaskiej

Extermis • 2023-03-14, 13:05


Informacje o całej sprawie:

spoiler

silwerbalk

2023-03-14, 20:30
Jak murzyny k***a ..... Skaczą po typie jak po tapczanie debile. Z rozj***nymi podrobami to na pewno odda kasę ... :roll:

Cruccu87

2023-03-14, 20:38
Jarosławkaczyński napisał/a:

Po ch*j te głąby dowody na siebie nagrywają? IQ 1 , ja pie**ole to społeczeństwo samo siebie wybije



tylko dlaczego to tak wolno trwa ;]

metyoo

2023-03-14, 22:31
matej47 napisał/a:

Dopiero teraz ktoś to zauważył? Ja nie mogę



ja też chętnie się dowiem, bo jedynie widać sok na żebra :D

Ribca

2023-03-14, 22:54
Kaiezet napisał/a:

k***a, ja rozumiem komuś spuścić wpie**ol, bo nieraz za małolata się kogoś oklepało lub samemu zebrało. Ale lało się dopóki ktoś upadł i potem spokój. Skakanie po głowie lub kopanie leżącego to już czyste frajerstwo i podciągnąłbym to pod usiłowanie zabójstwa.



Klasa. Jak ktoś leży - się nie kopie. To podstawa.

djted

2023-03-15, 00:05
Nie widze roznicy pomiedzy tym co sie dzieje aktualnie u nas i za granica... W zyciu bym nie puscil swojego dzieciaka do szkoly w Pl

kocur

2023-03-15, 00:22
e4zy napisał/a:

ch*ja się znacie a się wypowiadacie pajace xD, za darmo nie dostał, słychać na nagraniu "gdzie są pieniądze?", cała sprawa wyjaśniona bo długi albo oddajesz albo obskakujesz srogi wpie**ol, inna sprawa ma się z małolatami którzy w 6 napie**alali jednego i przypalali go petem, wątpię żeby mały gówniarz wisiał komuś pieniądze czy zrobił cokolwiek złego skoro pozwolił się im nawet petem przypalić



no to ja twoja stara też doajde ze te 2 grosze co mi winna. po głowie skakał nie będę, ale jakiś gwałt tulipanem na pewno.



djted napisał/a:

Nie widze roznicy pomiedzy tym co sie dzieje aktualnie u nas i za granica... W zyciu bym nie puscil swojego dzieciaka do szkoly w Pl



Pewnie zapie**ala w uk z czarnymi i pakolami, z ich rodzicami stara ci sie puszcza.

djted

2023-03-15, 00:44
kocur napisał/a:

no to ja twoja stara też doajde ze te 2 grosze co mi winna. po głowie skakał nie będę, ale jakiś gwałt tulipanem na pewno.
Pewnie zapie**ala w uk z czarnymi i pakolami, z ich rodzicami stara ci sie puszcza.



Po formie twoich (specjalnie z małej) wypowiedzi wnioskuje, ze masz jakies niedoj***nie umysłowe. Ja bym sie udał na twoim miejscu na leczenie

programista4k

2023-03-15, 02:11
Kaiezet napisał/a:

k***a, ja rozumiem komuś spuścić wpie**ol, bo nieraz za małolata się kogoś oklepało lub samemu zebrało. Ale lało się dopóki ktoś upadł i potem spokój. Skakanie po głowie lub kopanie leżącego to już czyste frajerstwo i podciągnąłbym to pod usiłowanie zabójstwa.



2 na 1 to normalny oklep?

Coffey

2023-03-15, 02:36
Bo jak się pożycza to się oddaje

mrcalson1

2023-03-15, 12:00
I następni polecą do wora :lol:

sruba

2023-03-15, 22:30
e4zy napisał/a:

ch*ja się znacie a się wypowiadacie pajace xD, za darmo nie dostał, słychać na nagraniu "gdzie są pieniądze?", cała sprawa wyjaśniona bo długi albo oddajesz albo obskakujesz srogi wpie**ol, inna sprawa ma się z małolatami którzy w 6 napie**alali jednego i przypalali go petem, wątpię żeby mały gówniarz wisiał komuś pieniądze czy zrobił cokolwiek złego skoro pozwolił się im nawet petem przypalić



Równie dobrze mogli go z 50zl naliczyć na 500 i kazać oddawać. Póki nie zna się całego kontekstu nie ma co gadać

SuchyHarry

2023-03-16, 22:14
j***ni debile - nawet jeśli typo im wisiał kasę i w końcu prosił się o wpie**ol (nie znam kontekstu, jedyne co wyłapałem to właśnie to, że gość chyba wisiał im siano), to co najwyżej mogła pójść przekopa bez nagrywania, a tak to cyk - dowód w sprawie pewnie już jest u psów, a oni pewnie za jakiś będą mieli rozepchane odbytnice.