18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobicie 2 ukraińców przez Polaków

~Velture • 2023-09-10, 12:59
Ośrodek propagandy lewackiej napisał/a:

Pobicie dwojga nastolatków przy stawie na Stogach

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich zamieścił na Twitterze nagranie z pobicia, do jakiego doszło w Gdańsku wraz z opisem zdarzenia: - "Wypie**alać do siebie na Ukrainę!" - wrzeszczeli agresorzy. - Potem zaczęli bić. Za to, że młodzi ludzie byli pełni radości, że trafili do bezpiecznego kraju, gdzie czeka ich może lepsza przyszłość... za to, że mówili po ukraińsku.




źródło: https://tv.trojmiasto.pl/Pobicie-dwojga-nastolatkow-przy-stawie-na-Stogach-07-09-2023-video-84504.html

Kubrwk

2023-09-10, 23:40
Ja tam nie widzę, żeby ktokolwiek się bił :-P

0dbytBiskupa

2023-09-11, 00:05
Czyli, że co, zasłużyli bo mówili za głośno po ukraińsku? To chcesz przekazać przyklejając ten poj***ny komentarz pod filmem? Bo jak jest wojna to nie godzi się robić hałasu tylko trzeba w milczeniu pochlipywać nad niedolą narodu, tak?

k***ica mnie strzela, jak ktoś rzuca takie argumenty z dupy bo sam podobne teksy słyszałem od tępych angielskich buraków dawno temu. Bo kretynów, szczególnie tych starych kłuł w uszy obcy język na ulicy, oni sobie życzyli słuchać tylko angielskiego. Ale nie, tu wcale nie o język chodzi. To tyko pretekst. Bo jak komuś przeszkadzają obcokrajowcy to dopie**oli się do wszystkiego. Więc usprawiedliwianie agresji "bo się za głośno zachowywali" jest zwykłym buractwem i sk***ysyństwem.

Majles napisał/a:

Kolejna polaczkowata c**a. Te tępe patusy konfederacyjne są niesamowicie głupi a najlepsze jest to że cwe* ma teraz spore kłopoty.


Być może będzie trzeba organizować się w grupy żeby takich zjebów wyłapywać i przykładnie napie**alać. Tacy "łowcy onuc", coś na wzór łowców pedofili. Bo patopolaczkom zaczyna odpie**alać, muszą się bać to się uspokoją.

hipitutu napisał/a:

Ale jak k***a ukry napie**alały naszych ostatnio to stwierdzili że to czeczeni czy gruzini. j***ć wasze banderowskie bydło i waszą polityczną poprawnosć


Widziałeś ty w ogóle kiedyś Ukraińca? Obejrzyj sobie durniu tamtem filmik jeszcze raz i przyjrzyj się ich mordom. Tak wyglądają Ukraińcy? To typowo kaukaskie gęby. Ale nie, to cię i tak nie przekona. Nawet jakby byli czarni to ty i podobne zjeby będą dalej pie**olić, że to Ukraińcy. Prawda?

mit2

2023-09-11, 02:29
O, w końcu duch w narodzie się budzi :-)

Buddaa09

2023-09-11, 02:46
Zimne piwko dla tych Polaków.

Siriuz

2023-09-11, 10:05
0dbytBiskupa napisał/a:

Być może będzie trzeba organizować się w grupy żeby takich zjebów wyłapywać i przykładnie napie**alać. Tacy "łowcy onuc", coś na wzór łowców pedofili. Bo patopolaczkom zaczyna odpie**alać, muszą się bać to się uspokoją.



Idź być naziolem gdzieś indziej.

Antoni79

2023-09-11, 10:26
Patolstwo należy tępić, bez względu na narodowość. Polski hałaśliwy nierób z bloku i jego pie**olona bez ślubu Karyna nie są więcej warci, niż ukraiński cwaniak. Powinni siedzieć w jednych okopach. Tutaj polskie gieroje pobili dzieciaków.

Andrzejas

2023-09-11, 11:10
j***ć Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich! Rasizm i ksenofobia to oznaka zdrowego rozsądku i nikt mnie nie przekona, że niby jest inaczej.

T.G.S.

2023-09-11, 22:47
fakt, problemem jest to że ukr mówią po rusku, wszędzie i zawsze, mam wrażenie - nie widząc w tym problemu
nie przeszkadza mi ukraiński, ruski mnie wk***ia - tak w skrócie
mam wrażenie że już na samej walczącej ukr mniej nim się posługują (z filmów)
będąc prawie 1.5 roku mogli by się wysilać i stopniowo porzucić język swoich wrogów
dodam że w razie gdy to się rozleje, nie sądzę aby ktokolwiek w stresie, i sytuacji zagrożenia będzie się zastanawiał czy ten drugi to rusek czy ukrainiec nie znający ukraińskiego
poza tym po ludzku, że im nie wstyd, staram się to tłumaczy tym ukr z którymi zdarza się normalnie rozmawiać, niektórzy zachowują sie jak byliby na wakacjach

Sadijan

2023-09-13, 18:42
DarioLee napisał/a:

aińcy i okropni Polacy a
za parę dni będzie odwrotna sytuacja i tak w kółko .
Patusy zawsze sie znajdą czy u nas czy gdziekolwiek w świecie . I ch*j im wszystkim



Za przeproszeniem. Nie ch*j, ale drewniany nieheblowany drąg z tysiącem drzazg!

Zordonek

2023-09-14, 21:22
może wrócą przez to do siebie albo pojadą do Niemiec u nas mogą zostać tylko piękne kobiety z ich stron :)

User66

2023-10-21, 19:36
I ch*j im na k***e