18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobicie 2 ukraińców przez Polaków

~Velture • 2023-09-10, 12:59
Ośrodek propagandy lewackiej napisał/a:

Pobicie dwojga nastolatków przy stawie na Stogach

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich zamieścił na Twitterze nagranie z pobicia, do jakiego doszło w Gdańsku wraz z opisem zdarzenia: - "Wypie**alać do siebie na Ukrainę!" - wrzeszczeli agresorzy. - Potem zaczęli bić. Za to, że młodzi ludzie byli pełni radości, że trafili do bezpiecznego kraju, gdzie czeka ich może lepsza przyszłość... za to, że mówili po ukraińsku.




źródło: https://tv.trojmiasto.pl/Pobicie-dwojga-nastolatkow-przy-stawie-na-Stogach-07-09-2023-video-84504.html

JackCola

2023-09-10, 16:31
Wystarczy że Zelenski zutylizował na froncie ponad 500 000 herojów !!! A ich kraj zostałnie sprzedany za kilka szekli ,zobaczą wolną upadlinę w grobie XD a szambo z knesejmu i tak ma ich oddać zelenskiemu na front ,trochę ich szkoda ,ile jeszcze im zostało ????

Lok

2023-09-10, 16:32
Na front wypie**alać banderowcy

skywalker75

2023-09-10, 16:39
DarioLee napisał/a:

Biedni Ukraińcy i okropni Polacy a
za parę dni będzie odwrotna sytuacja i tak w kółko .
Patusy zawsze sie znajdą czy u nas czy gdziekolwiek w świecie . I ch*j im wszystkim w dupe .



No właśnie o to w tych wrzutkach chodzi, żeby napuszczać na siebie nawzajem Polaków i Ukraińców i odwracać uwagę od ruskich zbrodni i wojny która rozpoczęli za naszą granicą. Ważne by mieć tego świadomość i nie dawać się podpuszczać russkiej propagandzie

Batman_

2023-09-10, 16:42
Tej k***ie w niebieskim bym tez tak przypie**olil w ten głupi tępy ryj. I to pięciokrotnie, żeby jej wybić te pozostałe 4 szare komórki ze łba. dz**ka.

darek1234

2023-09-10, 17:15
JackCola napisał/a:

Wystarczy że Zelenski zutylizował na froncie ponad 500 000 herojów !!! A ich kraj zostałnie sprzedany za kilka szekli ,zobaczą wolną upadlinę w grobie XD a szambo z knesejmu i tak ma ich oddać zelenskiemu na front ,trochę ich szkoda ,ile jeszcze im zostało ????



Idź chłopie na jakieś zwolnienie od psychiatry, chyba że jesteś pisowskim patusem, który pracuje pod MOPSem

Derciu

2023-09-10, 17:34
Bardzo Dobra robota :) pozdrawiam z Gdańska

Belweder

2023-09-10, 18:06
Troche mam problem - z jednej strony polska agresywna patola, która powinna być wysłana do jakiegoś getta a z drugiej pie**olniete ukry które biegają po centrach handlowych choćby przyjechali na wakacje. Wyj***ć w p*zdu obie te grupy szkodzące i po problemie.

PutinToSmiec

2023-09-10, 18:15
j***ne polusy ... Patusy.

antychryst333 napisał/a:

sława Wielkiej Rosji

xdxd



Hihi . No już niedługo kapitalizm zawita do Moskwy

:lol:

Małpkiskaczą

2023-09-10, 19:00
O ch*j wam chodzi z tymi ukraincami? Polacy w anglii zachowuja się lepiej? Byłem 5 lat w UK, do dzis mi wstyd za tych j***nych patusów co sie tam przywlokli swoimi golfami. Ludzie są różni, nauczycie sie w końcu tego przygłupy. A ten pie**olenie, że mają wojne, że musza być pokorni, a j***ł cie pies konfiarzu

Cruccu87

2023-09-10, 19:06
wypie**alac do siebie na front

alahu1

2023-09-10, 19:17
Love_is_Love napisał/a:

Sk***iałe prawicowe bydło... Wstyd przez takich być Polakiem.



I vice versa piździelcu.
Szkoda, że brakuje kontekstu, bo z nagrania nic nie można wywnioskować.

hipitutu

2023-09-10, 19:35
Ale jak k***a ukry napie**alały naszych ostatnio to stwierdzili że to czeczeni czy gruzini. j***ć wasze banderowskie bydło i waszą polityczną poprawnosć

MESSIAH

2023-09-10, 19:43
Jak polakow ostatnio pobili to bylo OK i media sie nie przejely tym ani policja.

Siriuz

2023-09-10, 19:54
hipitutu napisał/a:

Ale jak k***a ukry napie**alały naszych ostatnio to stwierdzili że to czeczeni czy gruzini. j***ć wasze banderowskie bydło i waszą polityczną poprawnosć



"Poprawność polityczna" to była 20 lat temu, teraz to jest gruby eufemizm. Lewactwo już nawet zmieniło nomenklaturę i mówi o "moderacji".... a wiadomo, że chodzi o zwyczajną cenzurę i uciszanie. j***ne totalniaki.

Ca...........on

2023-09-10, 20:41
No i teraz dożywotniego bana na wszystkich forach wszystkim tym, co sieją nienawiść wobec Ukraińców. Mam dość bogaty zasób słownictwa, ale na określenie tego pokroju gnid trudno mi znaleźć właściwe słowo.