18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

płemieł dla władka

ostatni • 2012-04-15, 18:22
zdjęcie prawdopodobnie wyciekło z prywatnej kolekcji premiera Rosji, ukazuje występ artystyczny jaki przygotowała z okazji jego urodzin delegacja z Polski :amused:




Zl...........ny

2012-04-15, 23:35
vass napisał/a:


Weź się gamoniu do pracy i zarób na to paliwo.
Mamy takie drogie paliwo jak wszyscy, a może nawet najtańsze w Europie.
I nie pie**ol, że zarabiamy mniej, bo zarabiamy porównywalnie, do Litwinów, Łotyszy, Estończyków, Słowaków, Czechów, Słoweńców czy Chorwatów, nie mówiąc o Rumunach czy Bułgarach. Z tymi narodami możemy się porównywać i w tym zestawieniu nie wypadamy tak źle.

Lepsze to niż wybór oszołomów bez szkoły.



Jak będzie po 10 zł to rozumiem zafundujesz nam tą samą bajeczkę? Tak rzeczywiście powinniśmy postawić pomnik Tuskowi za tak tanie paliwo, Donald ze Świebodzina...

farenc

2012-04-15, 23:36
Cos w tym jest... Ale to i tak na mnie nie wplynie, bo na dzien dzisiejszy robie wszystko aby wyjechac z tego Meksyku europy. Ale widze, ze kazdy lubi sie posmiac z europeistyki :D

ostatni

2012-04-15, 23:39
farenc napisał/a:

Cos w tym jest... Ale to i tak na mnie nie wplynie, bo na dzien dzisiejszy robie wszystko aby wyjechac z tego Meksyku europy. Ale widze, ze kazdy lubi sie posmiac z europeistyki :D




nie obrażaj meksyku, nawet tam refundacja leków jest wyższa niż u nas :-) .... :-(

farenc

2012-04-15, 23:44
Ja-ah-qu-ub-el, Tia... Z Donaldem to bedziemy miec tutaj nie druga Irlandie, a Zimbabwe.

ostatni

2012-04-15, 23:54
farenc, w Zimbabwe człowiek może przynajmniej pójść mieszkać w dziczy, a u nas w tym kołchozie szczęściarzem będzie ten kto dożyje śmierci głodowej na emeryturze

vass

2012-04-16, 00:26
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

vass, jesteśmy dużym krajem bogatym w surowce, z długą linią brzegową, a ty zrównujesz nas z krajami wielkości 3 województw :homer: jak chcesz się porównywać do rumunów to proszę bardzo, przynajmniej wiemy z kim mamy do czynienia. jeszcze dodam, że gaz mamy najdroższy w europie, bo donald taką umowę z ruskimi podpisał na 30 lat, a gaz łupkowy sprzedał za 1% wartości, dodatkowo umorzył 1mld 200mln złotych długu za przesył gazpromowi


Po pierwsze nie napisałem tylko o Rumunii
Szwajcaria, Holandia itp też są małe, a nie są biedne, wielkość nie ma tu nic do rzeczy.
O jakich bogactwach piszesz węgiel miedź i może gaz łupkowy ? Ropy nie mamy, musimy kupować jak wszyscy.
Jak rządził Jaruś to przez dwa tygodnie wcale gazu nie mieliśmy, takie umowy podpisał, a tak mamy zapewnione dostawy przez następne 30 lat. Za 30 lat gaz może być 2x droższy, a my dzięki tej umowie dalej będziemy płacić to samo co dzisiaj.

ostatni

2012-04-16, 00:39
vass napisał/a:

Po pierwsze nie napisałem tylko o Rumunii
Szwajcaria, Holandia itp też są małe, a nie są biedne, wielkość nie ma tu nic do rzeczy.



no właśnie, żadne z twoich porównań nie ma większego sensu


vass napisał/a:

O jakich bogactwach piszesz węgiel miedź i może gaz łupkowy ?




dokładnie


vass napisał/a:

Ropy nie mamy, musimy kupować jak wszyscy.




tyle, że u nas połowa ceny to podatki i rząd nie jest nawet zainteresowany by kupować taniej, bo im wyższa cena samego surowca, tym więcej kasy z podatków, o podwyżkach akcyzy i nie korzystaniu z możliwości jej czasowego obiniżenia nie wspomnę, a że za kadencji donka deficyt budżetowy wzrósł 3-krotnie to chłopak ima się każdego sposobu by okraść obywateli


vass napisał/a:

Jak rządził Jaruś to przez dwa tygodnie wcale gazu nie mieliśmy, takie umowy podpisał,




kłopoty z dostawami wynikały z konfliktu na linii rosja-ukraina, a gazu nie miały wtedy i niemcy i francja i reszta europy, jarek nie miał z tym nic wspólnego, więc nie przekręcaj faktów


vass napisał/a:

a tak mamy zapewnione dostawy przez następne 30 lat. Za 30 lat gaz może być 2x droższy, a my dzięki tej umowie dalej będziemy płacić to samo co dzisiaj.





nie znasz treści umowy, na pewno ruscy zastrzegli sobie możliwość zmian ceny, poza tym za 10 lat mogliśmy mieć gaz łupkowy za darmo i mieć w dupie dostawy, ale ale donek musiał udowodnić swoją miłość do kremla

vass

2012-04-16, 01:23
Cytat:

tyle, że u nas połowa ceny to podatki i rząd nie jest nawet zainteresowany by kupować taniej, bo im wyższa cena samego surowca, tym więcej kasy z podatków, o podwyżkach akcyzy i nie korzystaniu z możliwości jej czasowego obiniżenia nie wspomnę, a że za kadencji donka deficyt budżetowy wzrósł 3-krotnie to chłopak ima się każdego sposobu by okraść obywateli


Ciekawe, że nikt na świecie nie wpadł na ten doskonały pomysł i nie kupuje taniej ropy, jak by gdzieś się dało.
Na resztę nie odpowiadam, bo fantazjujesz.

ostatni

2012-04-16, 02:25
vass napisał/a:

Ciekawe, że nikt na świecie nie wpadł na ten doskonały pomysł i nie kupuje taniej ropy, jak by gdzieś się dało.




na pewno nie byłyby to gigantyczne różnice, ale jestem przekonany, że zawsze można coś wynegocjować, ale donaldowi, z uwagi na deficyt budżetowy, zależy aby podstawa do naliczania podatków była jak najwyższa, poza tym pokazał on jak zależy mu na niskich cenach oddając nasz gaz łupkowy



vass napisał/a:

Na resztę nie odpowiadam, bo fantazjujesz.



raczej zabrakło ci argumentów, zresztą tak jak zawsze :amused:

Irenvelle

2012-04-16, 03:20
Ja pie**ole znowu polityka na sadolu

Było trzeba się uczyć

Dziuchni

2012-04-16, 05:59
Sikorskich wygląda jak żywy w mundurze bolszewickim. Widać że dziadek chciał naszych tłuc ale dostał ostry łomot. A teraz Radek się mści i chcę nam chłopakom z Hajfy sprzedać. Ale skończy jak dziadek na polskim bagnecie.