18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

płemieł dla władka

ostatni • 2012-04-15, 18:22
zdjęcie prawdopodobnie wyciekło z prywatnej kolekcji premiera Rosji, ukazuje występ artystyczny jaki przygotowała z okazji jego urodzin delegacja z Polski :amused:




qbaa666

2012-04-15, 20:24
brawo.
tyle ze moja fotka to nie szopka.

mesiash

2012-04-15, 20:40
@up sam robiłeś że jesteś tego taki pewien?

adiemus36

2012-04-15, 20:40
@up

Wszyscy wiedzą, że dziadek Donalda był w Wehrmachcie. Zresztą, jak i połowa czy nawet więcej "Hanysów"

Zl...........ny

2012-04-15, 20:49
Ale Donek ze swastyką na ramieniu uroczy :)

freaky

2012-04-15, 20:51
Mnie wk***ia to, że najważniejsze pół-głowy państwa tj. Prezydent RP, Premier, Prezydent Warszawy, mają wadę wymowy.

vass

2012-04-15, 21:07
up
Ale przynajmniej nie cmokają po każdym wyrazie :)

ostatni

2012-04-15, 21:07
odysekgln napisał/a:

Mnie wk***ia to, że najważniejsze pół-głowy państwa tj. Prezydent RP, Premier, Prezydent Warszawy, mają wadę wymowy.




ja tam jestem wyrozumiały, zdaję sobie sprawę, że nie opanowałbym perfekcyjnie niemieckiego, rosyjskiego, hebrajskiego czy kaszubskiego :amused:

bogdanznosa

2012-04-15, 21:20
Powinno się spalić Tuski, Kaczyńskie, Palikoty, Pawlaki, Korwiny i całe inne ścierwo, bez wyjątków!

farenc

2012-04-15, 22:18
Nie ogladam telewizji, bo pie**ola tam same smieci. Nie mam zamiaru czytac wypocin na serwisach informacyjnych(onet, interia). Polityka mnie nudzi, wk***ia, nie interesuje, i mam tysiac ciekawszych rzeczy do roboty. Dlatego wchodzac na strony typu sadistic, nie mam ochoty ogladac tych zj***nych mord z PO, PiS, itp. No ale nie da sie! Bo zawsze znajdzie sie jakis pajac, ktorego caly sens zycia tkwi w nabijaniu sie z rzadu(zreszta w bardzo zalosny i malo smieszny sposob) i wrzuca wszedzie gdzie sie tylko da, te zj***ne obrazki i ideologie. Zachowaj te rzeczy dla swoich znajomych z europeistyki albo innego elitarnego kierunku. Nie powiem abys uciekal na onet bo tak nie ladnie, ale moglbym takie cos zasugerowac, zapewne znajdziesz tam wiecej osob ktore podziela twoje wyszukane poczucie humoru.

sadyk

2012-04-15, 22:50
Przegladam gazete.pl codziennie i widze takie same bzdurne komentarze tyle ze w formie pisemnej. Nie wazne czy dotyczą Pisu czy Po mam ich po prostu już dosyć. Tym samym chciałbym, żeby portale rozrywkowe typu sadistic.pl były puste od tych treści, bardzo bym sobie tego życzył i widzę, że nie tylko ja.

farenc

2012-04-15, 23:06
Ja-ah-qu-ub-el, Nie zgadles, nie glosowalem na PO.W ogole nie glosowalem. Mam "uraz" do polityki od czasow koalicji Kaczynski + Lepper + Giertych. Dodatkowo nie uwazam siebie tak i jak ponad 90% spoleczenstwa, za wystarczajaco kompetentnych, do decydowania o tym kto ma sprawowac w kraju wladze...

ostatni

2012-04-15, 23:21
szkoda, bo potem "młodzi wykształceni z wielkich miast" po europeistyce fundują nam na wyborach taką rzeczywistość

vass

2012-04-15, 23:27
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:


jakim trzeba być głąbem, żeby nie interesować się dzięki komu trzeba wydawać 6 zyka za wahę i pracować do śmierci


Weź się gamoniu do pracy i zarób na to paliwo.
Mamy takie drogie paliwo jak wszyscy, a może nawet najtańsze w Europie.
I nie pie**ol, że zarabiamy mniej, bo zarabiamy porównywalnie, do Litwinów, Łotyszy, Estończyków, Słowaków, Czechów, Słoweńców czy Chorwatów, nie mówiąc o Rumunach czy Bułgarach. Z tymi narodami możemy się porównywać i w tym zestawieniu nie wypadamy tak źle.
Cytat:

szkoda, bo potem "młodzi wykształceni z wielkich miast" po europeistyce fundują nam na wyborach taką rzeczywistość


Lepsze to niż wybór oszołomów bez szkoły.

ostatni

2012-04-15, 23:32
vass, jesteśmy dużym krajem bogatym w surowce, z długą linią brzegową, a ty zrównujesz nas z krajami wielkości 3 województw :homer: jak chcesz się porównywać do rumunów to proszę bardzo, przynajmniej wiemy z kim mamy do czynienia. jeszcze dodam, że gaz mamy najdroższy w europie, bo donald taką umowę z ruskimi podpisał na 30 lat, a gaz łupkowy sprzedał za 1% wartości, dodatkowo umorzył 1mld 200mln złotych długu za przesył gazpromowi

Plastikowy__Pan__Jezus

2012-04-15, 23:32
vass napisał/a:


Lepsze to niż wybór oszołomów bez szkoły.


Skoro oni są najlepszym rozwiązaniem, to ja jednak nadal będę niszczył karty wyborcze i tak nie mam odpowiedniego wykształcenia i miał nie będę.