18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Płeć dziecka

crossdressphyxia • 2020-02-29, 20:52
Nowa płeć dziecka ustalona! Angielski na poziomie poziomki.

uFo125

2020-03-01, 08:28
Swinkwizytor napisał/a:

cwe*e z kółka różańcowego się napinają. Jesteście śmieszni z tymi antyaborcyjnymi komentarzami.




Skąd wy k***a macie na skłotcie internet??

leitoml

2020-03-01, 08:57
eenocosTy napisał/a:

cwe*u cIEBIE mogli wyskrobać X lat temu to byśmy nie musieli czytać tWOJEGO pie**olenia. nie, nie jestem katolikiem i nie chodzę do kościółka ale szacunek do życia się należy trutniu



Capslock ci się popie**olil


:lol:

A tak w ogóle to j***ny ,,tik tok,, czyli mogła nawet nie być w ciąży! A komentarze ojca Rydzyka i anty aborcja łojezus i matka boska



:roll:

Swinkwizytor

2020-03-01, 09:31
Buuaahahahaha. Macie coś jeszcze mądrego do powiedzenia. Szacunek do życia na sadisticu :)

Stos

2020-03-01, 09:39
Zrobiła to dla żartu przy okazji innego zabiegu, a nie aborcji, ale i tak dajecie się rypać jak dzieci. Trochę dystansu polecam ;-)

Wpfight

2020-03-01, 09:41
Ronin69 napisał/a:

Tu poziomka jest wyjaśniony



Uwielbiam tą scenę, ale to co wrzóciłeś jest jakieś takie inne, czegoś brak, Nie wiem o co chodzi, a tak ogólnie na temat, mamy 21 wiek, kondomy, spirale, tabletki, naprawdę trzeba być ostrym dzbanem albo mieć wyjątkowego pecha, żeby zajść w niechcianą ciążę, dlatego uważam, że ten proceder dotyczy prawie wyłącznie debili ale z jednej strony to może dobrze, że się nie rozmnażają

MgrMajster

2020-03-01, 10:22
Jest jedna prosta zasada, by nie musieć wybierać między aborcją, a donoszeniem ciąży i porodem. Nie dawać dupy byle komu, bez antykoncepcji (choć i ta nie jest w 100% skuteczna).
Świadomość zajścia w ciążę jest nadal zbyt niska. Małolaty uważają, że k***ienie się z kim popadnie to powód do dumy. A potem płacz, że ciąża, że trzeba kasę na aborcje i tak dalej.

Grzechuj

2020-03-01, 12:50
No k***a nie mogę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Na Sadolu wrażliwi humaniści się odezwali ws. aborcji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hrabia Drapula

2020-03-01, 12:57
hfbnmiuytp napisał/a:

Proszę szanownych użytkowników aby zaprzestali używać anglosaskiej semantyki. Nie aborcja, a zabójstwo nienarodzonego człowieka.



pie**olisz, do puki się nie urodzi to nie człowiek
katolickie ględzenie, ale jak baba poroni albo urodzi martwy płód czy dzieciak zaraz po narodzinach umrze to żaden ksiądz nie chce pochować po katolicku bo nie miało chrztu, oczywiście za kasę był by gotów zrobić wyjątek, a nawet zwłoki ochrzcić
sadistic zmienia się w kółko różańcowe

czyhanastrychu

2020-03-01, 13:19
Hrabia Drapula napisał/a:

pie**olisz, do puki się nie urodzi to nie człowiek
katolickie ględzenie, ale jak baba poroni albo urodzi martwy płód czy dzieciak zaraz po narodzinach umrze to żaden ksiądz nie chce pochować po katolicku bo nie miało chrztu, oczywiście za kasę był by gotów zrobić wyjątek, a nawet zwłoki ochrzcić
sadistic zmienia się w kółko różańcowe



A do jakiego gatunku należy płód ludzki?

Po pierwsze płód jest osobnym organizmem. Ma inne DNA niż kobieta, która go nosi.
Po drugie każdy lekarz może prostym badaniem określić czy płód jest żywy czy martwy.
Po trzecie przynależność gatunkowa zależy od DNA. Płód człowieka należy do gatunku Homo Sapiens czyli człowiek rozumny.

Jest zatem człowiekiem we wczesnym stadium rozwoju. I nie jestem pro-liferem tylko legalistą. Uważam, że wszyscy ludzie powinni mieć równe prawa w tym prawo do życia. Dla mnie logiczne jest, że zabicie płodu jest usprawiedliwione, jeśli życie matki jest zagrożone. I tylko wtedy może to być decyzja kobiety.

ChybeQ

2020-03-01, 13:43
Już k***a z dwojga złego niech przeprowadzi aborcję zamiast dzieciaka wyrzucić na śmietnik albo oddawać do sierocińca.. Napinacie sie jakby to wasze dziecko usuwała

polakwrocek

2020-03-01, 15:07
Proponuję usuwanie ciąży na koszt państwa.
Ale z usunięciem macicy w zestawie. Dodatkowo dożywotni zakaz na adopcję/ pełnienie opieki nad dzieckiem.
Progresywne prawda ? Suki będą mogły przyjmować nieograniczoną ilość spermy, bez marnowania kasy na leki i zabiegi do końca życia.

ProVVe

2020-03-01, 15:07
Swinkwizytor napisał/a:

cwe*e z kółka różańcowego się napinają. Jesteście śmieszni z tymi antyaborcyjnymi komentarzami.



Chyba wytłumaczę Ci o co wszystkim wyżej chodzi... Gówniara jebie się na lewo i prawo bo ma"postępową" mamusię z "abordowanym" (jaki nowoczesny k***a jestem :amused: ) mózgiem, która zamiast uczyć o prezerwatywach, antykoncepcji trzaska jej aborcję. Bała się kupic kondony? Takie postepowe to matki nie mogła albo ojca o gumy poprosić? Lecz najwazniejszy jest i tak fakt, że takimi rzeczami się nie chwali dla poklasku bo jest się zwyczajnie niedowartościowną kupą gówna, która poszukuję atencji środowisk pełnych pojebów...

Osobiści uważam, że aborcję z gwałtu lub przemyślane, zagrażające życiu powinny być dostępne od ręki... A takie tepe k***y powinny mieć gromadę gówna, żeby zmarnowały jej resztę życia... Tak, żeby nigdy nie miała czasu dla siebie... ch*j jej w krzyże

CrookerS

2020-03-01, 15:08
Lepsza aborcja od kiszenia w beczce dzieciaka. A wszystkie sp***oliny co maja inne zdanie to wyborcy pisu i stulejarze. Czyzby szwadrony rydzyka mialy tu rzesze poddanych? :-x 8-) :!:

Putikonto

2020-03-01, 15:50
Jprdl. Ktos im pewnie zapłacił za takie ch*jstwo. Nie wierzę, że normalny człowiek nagrywa coś takiego. W dodatku w takiej formie

Wiewór

2020-03-01, 16:23
Haha. Mam przedni ubaw z katozjebow. Laska wyskrobała zygote a ci sraja z dupy świętym oburzeniem.
Natomiast jak na flmiku z Chin ciężarówka robi guangdonski przecież z gowniaka to śmieją się do rozpuku.
Taka to katolicka moralność kalego.