18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Plakaty

Samudaripen • 2013-03-28, 18:50
o to co ostatnio znalazłem plakaty z I oraz II wojny światowej :hitler:




żyd sprawcą wojny



więcej w komentarzach :D

~Tołdi

2013-03-28, 22:36
Mam kilka z w/w plakatów z gazet wojennych. Wara jest plakatem z września '39 a reszta insynuuje naszą antysemickość.

raspbery

2013-03-28, 22:37
nie oglądałem plakatów ale wyczuwam że jest napinka :)

Piterek_19

2013-03-28, 22:38
Lata mijają a problemy pozostały te same... :D

Samudaripen

2013-03-28, 22:41
Tołdi,
oj tam antysemickość od razu wiadomo nie każdy żyd to syjonista, nie każdy polak kradnie auta, nie każdy rusek to alkoholik, ale tamte plakaty były słuszne :hitler:

Lordzik92

2013-03-28, 23:04
Co tu duzo mowic ale tylko Hitler byl wstanie zgladzic ten komunistyczny syf, o wiele lepiej by sie zylo wszystkim gdyby najpierw wygral pod Stalingradem i rozj***l komuszy kraj a potem sam padl. Sojusz z aliantami i walka odrazu z nazistami to najwieksza porazka w dziejach Polski... za ten blad bedziemy pokutowac jeszcze do III WS....

Tarvil

2013-03-28, 23:14
Nie ma to jak brandzlować się do ideologii okupanta. Żal mi takich ludzi.

Samudaripen

2013-03-28, 23:15
Tarvil napisał/a:

Nie ma to jak brandzlować się do ideologii okupanta. Żal mi takich ludzi.


RAUS !

Parzo

2013-03-28, 23:40
Jakoś antysemityzm powstał najszybciej w Polsce chyba wiek XV? Sarmaci tez sie nie pie**olili. Czytaliscie ksiazki? Jankel, skrzypek itd mieli jakies karczmy albo byli grajkami, bo "soki" nie trzymają nic cieższego od ołówka w ręku ;) Poza tym fakt naród wybrany był... (holokaust itd, trza było zasłużyć na takie traktowanie!) do ga.... SS (kichniecie) u :amused:

papi89

2013-03-28, 23:40
Tak jest prawda. Teraz jest zakazane jechanie po żydach bo antysemityzm i trololo, a przed wojną gdy nie było poprawności politycznej to było normalne. Analogiczna sytuacja, dzisiaj też hejtuje się cyganów i ciapatych, ale nie z pobudek rasistowsko - biologicznych, tylko dlatego że to zgraja nierobów i patologi.

Parzo

2013-03-28, 23:41
dla mało inteligentnych sok - juice , prawie jak jew. ;)

kurczasty

2013-03-29, 00:17
Takie sobie te plakaty.
Większość propaganda niemiecka.

Jakbym miał skaner A3 to bym poskanował te z gazet wojennych i wrzucił w jakimś zbiorczym.

Teraz już takich plakatów się nie robi :/

raza

2013-03-29, 00:20
@ Parzo - pierwsze pogromy miały miejsce w I w.n.e. Żydzi do Polski przywędrowali, bo byli wypędzani z innych krajów, a nasz grajdołek uznali za "drugi kanaan", więc racz nie pie**olić

Tarvil

2013-03-29, 04:21
Samudaripen_Porajmos napisał/a:


RAUS !



Bo co, taka prawda, ćwoki powtarzające jaki to Hitler nie był spoko i jak dużo dla nas nie zrobił i jak to dzięki niemu nie musimy pracować "u Żyda" zapominają że gdyby skończył z Żydami, zabrał by się za nas. Powiedz proszę, wojowniku o czystość narodu, fajnie było by urodzić się i żyć pod butem pana Hansa? Bez edukacji, bez pracy lepszej niż pomywacz/kopacz rowów? Albo jeszcze lepiej, nie urodzić się w ogóle, bo po co Polaczki mają zajmować przestrzeń życiową aryjskich panów?

Nie jestem fanem Żydów, ale k***ica mnie łapie jak widzę jak łatwo niektórym wyłączyć myślenie.

danis008

2013-03-29, 05:01
autor w dupie był gówno widział dziękuję dobranoc :roll:

ellsworth

2013-03-29, 08:32
stalin_za_mlodu napisał/a:

mijają lata, a plakaty wciąż aktualne


Raczej absurdalne. Żołnierz niemiecki wybawcą Europy. No zlituj się...