18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

PKS - Polski Kierowca Skurwysyn

Nocturno • 2015-03-09, 09:09
Pisałem już tutaj o swoich przygodach z PKS'em, który w moim mieście działa wyjątkowo niesprawnie - choć może tylko mi się tak wydaje i w rzeczywistości w całej Polsce jest jeden wielki rozpie**ol z PKSem i PKP? Mniejsza...

Właśnie wróciłem z dworca PKS w moim rodzinnym mieście - jestem ostro podk***iony i zmęczony, więc za błędy z góry przepraszam.
Studiuję w Opolu, ale ze względu na szereg czynników niezależnych ode mnie dojeżdżam codziennie ciut ponad 60 kilometrów. Przekłada się to na jakieś półtora godziny jazdy, które wykorzystuję skrzętnie do odespania nocy zarwanych na nauce i pracy (nie toleruję obciążania finansowego rodziców). Tak też i planowałem tym razem - całą noc nie spałem, gdyż musiałem się uczyć, a gdy skończyłem - była godzina 4:00 na zegarku. Szybkie trzy godziny drzemki, pobudka o 7:00, kawcia, fajeczka, jajka na twardo i za 20 ósma wybywam z domu w kierunku dworca. Klasycznie, jak co tydzień, szara monotonia życia. Dziś jednak kierowca busa postanowił mi zafundować powiększony pakiet Extra McSk***iel na dzień dobry, aby mi trochę ulżyć w życiu.

Posłuchajcie...

Od mojego domu do PKSu jest niecałe 15 minut drogi, co zawsze pozostawia mi ponad 5 minut rezerwy. Wstaję sobie dziś o godzinie 7:00, po ciężkim zmaganiu się z serią zadań, których w weekend zrobić nie dałem rady z powodu roboty. Zmęczony, ale rześki, typowo dla mnie: kawcia, jajeczka, fajeczka, przegląd kserówek i popie**alam na dworzec za 20 ósma. Szedłem szybciej, tak że na dworcu stanąłem za 8 ósma. Musiałem przejść jednak cały dworzec wzdłuż, gdyż stanowisko, skąd obskurny zielony bus startuje do Opola, umieszczone jest przy samym końcu. Idę więc spokojnym, ale pewnym krokiem i mijam właśnie tablicę z rozpiską Odjazdy/Przyjazdy (10 metrów na wprost od stanowiska docelowego), gdy wtem widzę, że autobus startuje. Nic to, zdarzało się, wchodzę lekko na jezdnię i macham rękami, aby koleś mnie wpuścił, a że z daleka mnie mógł widzieć i że żaden inny bus nie czekał przy reszcie stanowisk, byłem pewien, że się zatrzyma.

Faktycznie! Koleś mnie zauważył! Spojrzał na mnie, zwolnił, zacząłem podchodzić do drzwi, dwie stare baby w busie patrzyły na mnie mrużąc oczy niczym sępy, po czym... koleś podniósł brew i... odjechał. Tak po prostu, nawet drzwi nie uchylił. Widział mnie, patrzył na mnie jak podchodzę do drzwi, zwolnił i odjechał.

Dzięki Panu kierowcy właśnie zarwałem zajęcia, na których być musiałem, bo mam pracę pisemną całej grupy. Następny bus odjeżdża o 9:00, czyli jak to piszę - za 5 minut. I tak nie zdążę, bo zajęcia są o 10:15, po czym baba zamyka drzwi na klucz. Dziękuję PKSowi za kolejny przykład fachowej obsługi klientów. Niech was ch*j strzeli.

Kosmodysk

2015-03-09, 15:53
Nocturno19 napisał/a:



3.... długi na 5 stanowisk dworzec w linii prostej (widać każdy kraniec), zero autobusów poza tym jednym, w busie siedzi tylko dwójka starych emerytek. Serio uważasz, a raczej: serio jesteś tak niedoj***ny, że uważasz, iż kierowca MUSIAŁ się tak zachować, widząc 8 minut przed odjazdem kolesia idącego w swoją stronę - ba! machającego mu, gdy PRZED CZASEM odjeżdża?.



Pomyślałeś chociaż troszeczkę, że np. w Twoim przypadku kierowca autobusu miał zegarek który spieszy się o 9 min, ba może Twój również opóźniał się chociaż o 1 min.
A teraz czytaj to z innej strony:
.... długi na 5 stanowisk dworzec w linii prostej (widać każdy kraniec), zero autobusów poza tym jednym, w busie siedzi tylko dwójka starych emerytek. Kierowca patrzy na zegarek, 8:01- jadę. Idzie sobie jakiś koleś po dworcu, nie śpieszy mu się , tak więc nie do mnie - ba! macha mi, na pewno nie do mnie, może syn/wnuk tych emerytek, może odstawiał je na dworzec. Lecę bo po czasie jest :-D

vedkonner

2015-03-09, 16:00
Kierowca autobusu nie powinien mieć zegarka, śpieszącego się o 9 minut.

spajistajl

2015-03-09, 16:02
@sosikhehe

jak studiowałeś to chyba mało czytałeś, bo do zrozumienia tekstu Ci daleko

NessTV

2015-03-09, 16:06
Nastepnym razem jak mi sie autobus spozni 40min bo korki, to tez opisze to na sadisticu.

Loaloa

2015-03-09, 16:06
Nie wierzę. Gimbusowi autobus uciekł i zrobił z tego pełen dramatyzmu wpis. Następnym razem zostaw sobie 10 minut zapasu i pamiętaj słowa Marszałka - "kraj piękny, tylko ludzie k***y".

RockyWood

2015-03-09, 16:41
ten kierowca to mały pikuś przy niektórych tutaj komentujących :amused: no! ale sadol sadolowi sadolem :D

Polejminatychmiast

2015-03-09, 16:41
To jeszcze jest mało popie**olone... Pewnego razu musiałem jechać pks-em, sprawdziłem rozkład jazdy w necie, a że rzadko piszą tam prawdę postanowiłem zadzwonić na informację. Dzwonię, dzwonię i pie**olona cisza nawet sygnału, pamiętam że miałem wtedy przej***ną anginę, środek lata, skwar jak ch*j a ja wlekę się na pks-y. Wchodzę więc na dworzec, a tam stara rura pije kawę i siedzi nad krzyżówką, a słuchawka od j***nego tel leży zdjęta. Pytam się więc starej rury czemu słuchawka jest zdjęta z aparatu, nie mogę się dodzwonić od godziny, przyszedłem z 40C gorączką, a ta p*zda do mnie "młody jesteś to się przeszedłeś" To k***y komunistyczne i nic więcej i jeszcze ta j***na miętówka głośno ssąca w jej mordzie no k***a mać!

Spikeel

2015-03-09, 16:44
Oj k***a czytam te komentarze niektórych to się zastanawiam jak bardzo poj***nym trzeba być, żeby takie pierdoły pisać. Rozumiem, że jakieś problemy macie w szkole czy w pracy. Ale najpierw jak coś komentujecie to weźcie przeczytajcie sobie całą historię aż do momentu w którym wszystko zrozumiecie, bo jak ktoś kto normalnie pracuje i utrzymuje się to zrozumie autora.

Najlepszy jest mongoł, a właściwie kilka mongołów, co namawiają naszego poszkodowanego do brania socjala :D
Ziomeczek pracuje dodatkowo studiuje, a wam to k***a nie pasuje i chcecie żeby poszedł na łatwiznę i ciągnął hajs za wasze podatki (jakby napisał że ma socjala to zaraz 100 komentarzy, że j***na pijawka). Może historia nie jest jakaś porywająca albo niezwykła, bo każdy się na 100% spotkał z sytuacją w której autobus mu sp***ala z przed nosa a kierowca specjalnie się nie zatrzymał.

Na twoim miejscu kolego autorze nie zgłaszałbym tego "dalej" tylko złapał tego kierowce (o ile pamiętasz jak wyglądał) w kolejnym kursie (jutro, pojutrze itd) i zj***ł go. Powiedział, że przez niego zj***łeś jedne zajęcia. Nastraszył, żeby tak nie odpie**alał takich akcji na przyszłość, bo przecież nie chciałby stracić pracy.

Z mojej strony życzę Tobie autorze powodzenia tak na przyszłość!

Gienko

2015-03-09, 16:55
Na jakim wyp*zdowie musisz mieszkać, żeby do Opola dojeżdżać 60km... Wolałbym już pochodzić z Radomia.

abdul

2015-03-09, 17:35
rapidu napisał/a:

nauczą się tłuki (...) nie pić pedalkie kawusie


sdstc nie przestaje mnie zaskakiwac.
bylem pedalem, bo nie gole pach, jaj, dupy, klaty i plecow, a takze dlatego, ze nie pokazuje ch*ja na sadolowym forum.
teraz doszlo do tego poranne picie kawy.
wow

SKINHEAD

2015-03-09, 20:05
Ma chłopak rację, że się wk***ił... autobus zwiał 5 min przed planowanym odjazdem więc po h*j robić robić wogóle rozkład jazdy skoro Jaśnie Szanowny w dupę jego pierdlona mać PAN KIEROWCA i tak odjedzie kiedy będzie miał tylko kaprys... ?
Komentarzy poleciało w h*j, az na 3 strony sie cioty rozpisały - ze autor pedał bo pije kawe, ja tez piję kawę którą uwielbiam co nie czyni ze mnie pedała, ze dobrze mu tak bo autobus sp***olił a sami by dostali megawk***a... ale cóż - trzeba sie przyzwyczaić ze na Sadisticu siedza takie k***y którym świeci słońce - źle... jest pochmurno - źle... nigdy im k***a nie dogodzisz.. Największymi pedałami i no-lifami jesteście właśnie wy :)
Pozdrawiam autora, sam się jakiś czas życia bujałem PKS-ami więc wiem jak to zajebiście upierdliwie wk***iające...

P.S - Pater patriae to Wyp.... rowadź się i to szybko bo szkoda na takie scierwo miejsca w kraju !!

QuaPL

2015-03-09, 20:20
@hoszo

Mam nadzieję, że wyjeżdżasz za granicę i już nigdy nie wracasz. Gość ma szacunek u mnie, bo jak ma możliwość to pracuje, by rodzicom było trochę lżej. Ale tacy idioci jak ty tego nie rozumieją.

Su...........an

2015-03-09, 21:10
Kup samochód, taka jest prawidłowa odpowiedź :D

dzorczKlunej

2015-03-09, 21:26
@up wcale niezła rada. Przestaje pić "pedalskie kawusie" :amused: oszczędza na innych ciotowatych przyzwyczajeniach (np śniadanie) i za 5k może kupić zagazowanego furexa w całkiem niezłym stanie. Potem już tylko zebrać ekipę, która jeździ w tę samą stronę i myyyk jak szlachcic za półdarmo pomyka. Ja co prawda mieszkam w mieście, ale dzięki takim manewrom dojazdy na uczelnię kosztują mnie miesięcznie mniej niż bilet okresowy.

SKINHEAD napisał/a:

P.S - Pater patriae to Wyp.... rowadź się i to szybko bo szkoda na takie ścierwo miejsca w kraju !!


Czemu niby ścierwo? Ja kocham ten kraj, bo tu się urodziłem i naprawdę chciałbym tu żyć. Ale poziom zawiści, nienawiści i małostkowości u moich własnych rodaków napawa mnie wstydem i strachem. Skaczemy sobie nawzajem do gardeł o pierdoły, a dajemy się dymać na gruby hajs i robić się w ch*ja przez rządzących. O goleniu naszych portfeli i trwonieniu zaj***nego hajsu już nawet nie chcę pisać. Nie mam ochoty finansować buca, który budzi się rano i myśli jak mnie dzisiaj wydymać.

KrisCFC

2015-03-09, 21:28
abdul napisał/a:


sdstc nie przestaje mnie zaskakiwac.
bylem pedalem, bo nie gole pach, jaj, dupy, klaty i plecow, a takze dlatego, ze nie pokazuje ch*ja na sadolowym forum.
teraz doszlo do tego poranne picie kawy.
wow



No i nie zapomnij - facet, który ma włosy dłuższe niż 5mm (słownie pięć milimetrów) to też na pewno pedał. :amused: