18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

PKS - Panie, Kurwa, Spierdalaj

DiceCube • 2014-12-03, 11:24
Studiuję w Opolu na UO. Moja rodzina nigdy nie była zbyt bogata, więc ciągle łapałem jakąś robotę - przeważnie na "czarno", bo nie stać mnie, by jeszcze na j***ny ZUS odprowadzać. Od początku tego roku udało się mi dorwać robotę w Głogówku. Jest to po drodze do Opola, więc bilet miesięczny tam i z powrotem wystarcza, nie muszę kupować nowego. Pracuję głównie w dni wolne. Miałem już różne sytuacje z PKSem, ale takiego sk***ysyństwa na oczy nie widziałem. Posłuchajcie...

Robotę kończę trochę po 21. Przystanek mam 10 minut drogi od miejsca pracy. Autobus ma odjeżdżać 21:23. Następny jest dopiero po 22:30, więc nie mam zbyt wielkiego pola manewru - kończę robotę 21:10 i od razu na pełnej k***ie lecę na przystanek. Przybiegam 21:20. Autobusu nie ma. 21:30 - autobusu nie ma. Myślę: może coś zj***łem? Może źle popatrzyłem - sprawdzam.. nie, jest napisane na rozpisce: 21:23 dn (dla niekumatych: d - nie kursuje w I i II dz.Św.Boż.Nar. Wielkanocy i Nowy Rok; n- nie kursuje 24 XII 31 XII i w Wielką Sobotę.).
Ni ch*ja, kolesia nie ma. "Pewnie się mi zegarek późni" - też byście tak pomyśleli, nie?
Postanowiłem następnego dnia przyjechać szybciej i skończyć szybciej o te 10 minut. Udało się, szef się zgodził, skończyłem 21:00. Zapie**alam na przystanek... 21:06 - jest autobus. Wbijam do środka i z ryjem do kolesia:
- Dlaczego Pan wczoraj nie poczekał?
- Jak to "nie poczekał"?
- Byłem 20 po na przystanku i czekałem do 22, a nikogo nie było.
- Nie no, byłem, ale szybciej.
- Dlaczego szybciej był Pan?
- Bo udało mi się szybciej dojechać. Mniejszy ruch, rozumie Pan..
- No ok, rozumiem, ale dlaczego Pan nie zaczekał do tej 21:23? Musiałem przez Pana sobie tyłek odmrozić.
- Nie mam ochoty rozmawiać, proszę siadać...

Usiadłem wk***iony, bo kto by nie był? On gdzieś zadzwonił, coś tam gadał... Postanowiłem sprawdzić co i jak. Koleś tamtego dnia odjechał programowo, 23 po (czyli mój zegarek dobrze chodzi). Postanowiłem sprawdzić jak jeździ w piątek i sobotę, aby wykminić, czy to tylko jednorazowy wybryk, czy może stała praktyka (muszę wiedzieć o której być na przystanku).

Co się okazało?
Że sk***ysyn zapie**ala z taką prędkością, gdyż.. zatrzymuje się na chwilę dwie wioski dalej i chce mieć dla pogadania dłuższy czas! Jak szybko przyjeżdża do Głogówka i odjeżdża? 21:09/21:10. Czyli całe 13 minut szybciej, niż powinien. A tobie - ch*j w dupę i kotwica w plecy.

Dziękuję PKSowi i jego pracownikom za poszanowanie klientów. Gdy ja zapie**alam jak dziki, aby pojechać do domu po ciężkim dniu harowania na chleb i bilet (a w domu mam naukę na kolosa) - oni z przyjemnością wdadzą się w pogaduszki ze znajomymi kawałek dalej. Twój bilet miesięczny za 220,50 zł ich ch*ja obchodzi.
Macie podobne sytuacje?

Jebus_Chytrus

2014-12-03, 11:33
DiceCube napisał/a:

Macie podobne sytuacje?



Ja się tam kłócić nie będę, bo i tak zawsze bez biletu :krejzi: .

szysza86

2014-12-03, 11:36
Nie wiem jak w Twoim regionie, ale zawsze można spróbować szczęścia z PKP... :D Tylko czy warto z deszczu pod rynnę ... ?
Mnie ch*j strzelał jak na studia kiedyś miałem z PKP jeździć .... żeby pociąg pokonywał trasę o długości 130 km w czasie 3 (słownie: trzech) k***a godzin...> Cud k***a, że się w czasie nie przeniósł...

cys23

2014-12-03, 11:36
Cytat:

Macie podobne sytuacje?



tak, ja też z chęcią wdaję się w pogaduszki ze znajomymi :amused:

~Beny

2014-12-03, 11:45
szysza86 napisał/a:

Nie wiem jak w Twoim regionie, ale zawsze można spróbować szczęścia z PKP... :D Tylko czy warto z deszczu pod rynnę ... ?
Mnie ch*j strzelał jak na studia kiedyś miałem z PKP jeździć .... żeby pociąg pokonywał trasę o długości 130 km w czasie 3 (słownie: trzech) k***a godzin...> Cud k***a, że się w czasie nie przeniósł...



Jelenia Góra- Wrocław?

szysza86

2014-12-03, 11:54
benykuleczka84 napisał/a:


Jelenia Góra- Wrocław?



Nie, jestem z północy Polski. Chodzi o relację s(d)upsk - Gdańsk. Zresztą jeden ch*j, w całym kraju ta kolej jeździ tak, jakby chciała a nie mogła.

19WTJ89

2014-12-03, 11:54
Co raz bardziej poważne problemy na sadolu widzę . :amused:

DiceCube

2014-12-03, 11:57
szysza86 napisał/a:



Nie, jestem z północy Polski. Chodzi o relację s(d)upsk - Gdańsk. Zresztą jeden ch*j, w całym kraju ta kolej jeździ tak, jakby chciała a nie mogła.



Potwierdzam. TLK Racibórz-Katowice nieraz mi takie "miłe" niespodziewanki serwował.

mrthebenek

2014-12-03, 12:12
To kup sobie auto, a jak Cie nie stac to k***a przestancie w koncu glosowac na lewackie rzady ktore uwazaja, ze lepiej potrafia dysponowac waszymi pieniedzmi..
A jak juz wyjdzie na ulice banda wk***ionych na rzad ludzi to placzecie ze przystanek zepsuty.. tam gdzie drwa rabia, tam wiory leca
Komunizmu nikt dymplomatycznie nie obali.. trzeba walczyc o lepsze jutro..

DiceCube

2014-12-03, 12:21
mrthebenek napisał/a:

To kup sobie auto, a jak Cie nie stac to k***a przestancie w koncu glosowac na lewackie rzady ktore uwazaja, ze lepiej potrafia dysponowac waszymi pieniedzmi..
A jak juz wyjdzie na ulice banda wk***ionych na rzad ludzi to placzecie ze przystanek zepsuty.. tam gdzie drwa rabia, tam wiory leca
Komunizmu nikt dymplomatycznie nie obali.. trzeba walczyc o lepsze jutro..



Jestem narodowcem, więc mi tu nie pie**ol, synek.

krzywyogurek

2014-12-03, 12:41
@diceCube, jeżeli chodzi ci o SKM to fakt k***a 3 godziny w plecy, ale jak pojedziesz TLK masz tylko 1h15 min bodajże, zreszta jakbym miszkał w słupsku to bym teraz sp***alał. Mieszkańcy słupska, szykujcie dupska!

mati10001

2014-12-03, 13:19
Zadzwoń, złóż skargę. Jedyna słuszna opcja, może być nawet tak, że następnym razem będzie nowy kierowca ;) Jeżdżę komunikacją miejską po Szczecinie, mam auto, ale po ch*j mam tankować jak autobusem jest za darmo? Często zgłaszam debili, którzy nie wiedzą jak korzystać z hamulca i w dupie mam, że kierowca ma rodzinę jak widzę te starsze babinki albo młode dziewczyny latające jak worek pie**olonych ziemniaków po autobusie, bo koleś wcisnął pedał hamulca do oporu.

Pącki

2014-12-03, 14:01
Dlatego zawsze mówię, że własne autko to skarb :D

woofer51

2014-12-03, 14:02
W moim przypadku gdy byłem zmuszony korzystać z PKS-u to dzień w dzień był spóźniony do 30 minut. Lato to tam jeszcze ch*j, gorzej jak - 20 na podwórku a Ty sobie k***a czekaj na księcia. Mogłeś chodzić do tych zjebów, dzwonić na skargi i tak zawsze zostałeś zlany ciepłym moczem.

sp...........ey

2014-12-03, 14:11
Bo w naszym kraju potrzebny jest dyktator i specjalny kanał telewizyjny, gdzie transmituje się wielogodzinne katowanie takich niedoj***nych k*** będących spuścizną poprzedniego systemu. Ludzie w wieku 40-50-60 lat to jest takim sam odpad jak dzisiejsza gimbaza. Opie**alali się w poprzednim systemie, nauczyli się dziadostwa, tolerowali komuchów i zostawili kraj w takim stanie, że męczymy się do dziś, a teraz taka k***a pójdzie na rentę, opie**oli sobie włosy rudo i domaga się miejsca w tramwaju. To samo dotyczy wszystkich sektorów publicznych. Transport, urzędy, szkoły. Szkoda klawiaturę męczyć.