18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piwko dla ojca ;)

Senatshi • 2013-08-23, 02:21
Nie sadystyczne, ale warte uwagi. Ojciec specjalnie dla kota stworzył drzewko z domkiem pod sufitem ( tak, kot nauczył się i tam śpi, w środku ma koc żeby było miękko ). Stworzone od zera, jedyne co kupione to elementy ozdobne i wykończenia. Czas i pomysł - mój ojciec. Dowód na to, że nie trzeba wydawać fortuny aby mieć coś wyjątkowego. :)





Ra...........py

2013-08-23, 14:20
Dobra dobra, nic nie mam do samego pomysłu,ale to chyba nie jest strona na której pokazuje się jakieś chodniki dla kotów ;)

Senatshi

2013-08-23, 14:23
mmaakkss, Jasne, rozumiem. Ale gdyby nie miało być na głównej, to by na nią nie trafiło. Post na główną trafia po wystawieniu 20 piw. Myślę, że wynik - 530 to wystarczający dowód na to, że mimo wszystko spodobało się użytkownikom, prawda? :)

ly...........sz

2013-08-23, 14:41
dla j***nego sierściucha tak mieszkanie oszpecać?! Albo ten zwierzak jest naprawdę tego warty, albo ojciec jest pie**olnięty lub przebywa na rencie.

sknerus_mckwacz

2013-08-23, 14:57
luki_wch napisał/a:

Wszystko fajnie, ale żeby zabarykadować drzwi do szafy dla jakiegoś sierściucha ...



Wszystko fajnie ale jesteś tępakiem i nie zauważyłeś zawiasów na drzwiach tej szafy. Cała konstrukcja otwiera się razem z drzwiami. A pomysł i wykonanie całkiem spoko i nie ważne czy ktoś ma psa, kota czy rybki tylko jak o nie dba.

pawelozory

2013-08-23, 15:24
Nienawidzę kotów i najchętniej bym je wszystkie powybijał (w humanitarny sposób oczywiście), ale robota po prostu genialna. Gratuluję pomysłowości. Kot ma się przy Tobie (niestety) świetnie.
Sam robiłem przez ponad 2 miesiące klatkę dla koszatniczki, więc wiem ile to wymaga pracy.
Oby tak dalej. Piwko (za robotę, nie za kota)

Senatshi

2013-08-23, 15:26
grobel, Mniej więcej rozkminiłeś o co chodzi. Konstrukcja otwiera się osobno. Na zawiasach. Najpierw konstrukcja potem drzwiczki. Jest niezależna. :)

jawamen

2013-08-23, 15:36
pawelozory
2 Miechy ?? to cos ty jej tam zrobil ?? ja moja zrobilem za 10 h bylo by szybciej ale wiesz przerwa na piwko itp :P

sknerus_mckwacz

2013-08-23, 15:52
Senatshi napisał/a:

grobel, Mniej więcej rozkminiłeś o co chodzi. Konstrukcja otwiera się osobno. Na zawiasach. Najpierw konstrukcja potem drzwiczki. Jest niezależna. :)



Czyli dobra robota. Widać, że ojciec nie paproch i umie zrobić coś przydatnego i funkcjonalnego.

KANIBAL22

2013-08-23, 18:10
widzę że masz starego z pomysłem ja tez takiego mam ale on tylko ma pomysły jak tu sie naj***ć

tranzystor

2013-08-23, 19:58
No, i można mieć w domu jak w cyrku, czemu nie :shock:

orz1

2013-08-23, 23:25
może sam zrobię coś podobnego dla rudego sk***ysyna.. zainspirowałeś mnie :D