18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piotr Świerczewski vs Marcin Najman

kajzerPL • 2012-08-13, 15:26
Szykuje nam się kolejna walka z udziałem Marcina Najmana. Tym razem zmierzy się z Piotrem Świerczewskim, zwanym również "Świrem".

:idzwch*j:

Clematis

2012-08-15, 11:28
@up

Co do naszych zawodników - jest jak jest, ale wystarczy włączyć powtórkę SP Niemiec z przed paru dni i zobaczyć jak Piszczek z połowy boiska wygrywa pojedynki biegowe w 85 minucie.

Nikczemny_Płód

2012-08-15, 11:30
@dziarski

Jakos k***a ani w Brazylii ani w Nigerii, ani Argentynie ani innych krajach nie ma z tym problemu, grają na bosaka, tylko młodym gwiazdeczkom w dupie się poprzewracało. Na każdym mniejszym turnieju polska młodzież jest ojebywana do 0 czy to do 11lat, 13 itp... A euro to było apogeum k***a, to buty złe, to bilety, to duszno, ważne, że kasa wypłacona w terminie.


archiee_AG

2012-08-15, 12:15
@BongMan: a reprezentacja Piechniczka z '82?? taki sam wynik jak w '74... A co do Świerczewskiego to akurat on jest jednym z niewielu polskich kopaczy lat 90., który miał serce do gry. Grał m.in. w Marsylii, i pisząc grał mam na myśli bieganie po boisku, nie grzanie ławki.

Jeśli już chcesz błyszczeć w necie komentarzami nt. piłki to wybierz inne źródła wiedzy niż serwis sportowy TVNu...

dziarski

2012-08-15, 13:24
@Poj***ny Płód

Aha, to powiedz mi coś więcej o sukcesach sportowych Nigerii. Jakbym grał 12 godzin dziennie to może zostałbym gwiazdą ale wyobraź sobie że w naszym kraju jest obowiązek edukacji do 18 roku życia a poza tym warto osiągnąć wyższy poziom intelektualny niż np. Cristiano Ronaldo. Tabuny biednych dzieci grają tam w nogę bo nic innego nie mają do roboty i jak jeden na milion zostaje super piłkarzem to jest świetnie a reszta zdycha w biedzie. Poza tym wyobraź sobie że w Brazylii czy Argentynie jest o wiele lepszy scouting bo tam wszyscy żyją footballem.

pieto90

2012-08-15, 22:41
@up, skąd wiedz, jaki poziom inteligencji reprezentuje Ronaldo? :D ja tam nie wiem, tak pytam. Wiem tylko, że dużo udziela się w akcjach charytatywnych :P

Domiel

2012-08-15, 23:04
Tak właśnie Najman zarabia na życie. Przegra czy wygra za walkę zbierze tyle co wy przez min. 5 lat. Brutto.