18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Piosenka pedofila

Słodki_Wacek • 2013-08-20, 22:40
Co śpiewa pedofil podczas seksu z dwulatką??
- w Serduszko pukam w rytmie czacza...

:idzwch*j:

pawu95

2013-08-21, 00:25
Psychopathic_fucker napisał/a:





Sądzę że wasz czas na posiadanie konta na tym portalu już minął!

Jak sama nazwa wskazuje jest to ''Czarny kawał'', powtórzę ''Kawał'' !!



Tez chcialbym podkreslic ze to maja byc kawaly. To ma byc k***a smieszne. W tym temacie same czarne teksty, tylko dwa zarty, propsy mr_9mm, lap piwo.

demz

2013-08-21, 00:26
Ci co się tak oburzyli na początku z miejsca powinni po banie dostać. Tak na tydzień wystarczy, akurat wakacje się skończą.

Jarek1909

2013-08-21, 00:27
Nierozumiejącym czarnego humoru powinni usuwać konta.

Loki's

2013-08-21, 00:35
k***a muszę je teraz zapamiętać i na urodzinach będzie co opowiadać :-)

JH...........DS

2013-08-21, 00:36
co niektórzy powinni udać się do apteki po pewną maść :D

specodhec341

2013-08-21, 00:47
Another part of shit:

"Co robi pedofil po seksie z łysą dziewczyną?
-Odkłada ją do łóżeczka"

"Co czuje pedofil podczas gwałtu na niemowlęciu?
-Serduszko"

"Jaką pokutę daje ksiądz-pedofil za zrobienie loda?
-Po Snickersie"

"Jak pedofil karmi swoje dzieci?
-Na zmianę z matką"

Ro...........ka

2013-08-21, 01:27
Tak czytam tyle pedofilskich kawałów, jestem sadolką , śmieszy mnie to, ale później ide bawić sie z dziecmi znajomych i dziwnie sie zachowuje, bo nie moge sie pozbyc z glowy tych wszystkich mysli

premium122

2013-08-21, 02:54
Roztrzepanejajka napisał/a:

Tak czytam tyle pedofilskich kawałów, jestem sadolką , śmieszy mnie to, ale później ide bawić sie z dziecmi znajomych i dziwnie sie zachowuje, bo nie moge sie pozbyc z glowy tych wszystkich mysli



Dojrzewasz..do popelnienia rzeczy strasznych ;-)

RavenRR

2013-08-21, 08:34
W końcu jakaś odmiana od kozojebców/religii/k***ina/innych bezmózgich kreatur.
P.S.: Dałem tyle piw pedofilskim dowc**om, że niedługo będę mógł się spodziewać wizyty smutnych panów w garniturach :(

Gienek2

2013-08-21, 09:23
śmiejemy się z kawałów które uznajemy za realne, możliwe do spełnienia i realizacji i te ktróe rozumiemy , czyli są dla nas czym ś normalbym więc zgadzam się z ukamieniowaniem autora :P

Światłocień

2013-08-21, 12:54
No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godność człowieka?Ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie, chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz, możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie gwałcone dziecko wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .Jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej niewinnej osoby jak gwałcone dziecko .Jak można wogóle publicznie zamieszczac takie dowc**y na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z ofiar gwałtu robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .Wez pomyśl sobie ile ono wycierpialo ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to dziecko jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak zgwałcone dziecko bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo to dziecko nikogo nie obrażało a ty za co je obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi .

Bobikufel

2013-08-21, 14:00
Co słyszy pedofil gwałcacy 3 latkę?

-trzesk pekajacej miednicy

A co czuje?

-Serduszko :amused:

kriss7muchomor

2013-08-21, 14:31
A j***ć to- najwyżej dostanę warna. @Światłocień kozi bobku- zmarnowałem czas, ale przeczytałem twoje wypociny. Za dużo na religię chodziłeś i ci się w głowie popie**oliło. Masz tu panie ultrakatol trochę .... i ,,,, a swoją drogą pie**olisz jakby cię ojciec ch*jem karmił.

bezimienny2110

2013-08-21, 17:23
światłocień chyba duużo batonów od księdza dostawał po każdym napie**alaniu w anal. (W Boga wierzę, ale jego fanklub mnie wk***ia.) To jest tylko dowcip, zabawny dowcip a nie historia z życia.