18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pije, pali i przeklina- złote dziecko.

Szamil Basajew • 2011-08-10, 12:11
Na portalu YouTube pojawił się film wideo, na którym młody chłopiec pije, pali i demonstruje wulgarne gesty. Policja wyjaśnia, czy mamy do czynienia z demoralizowaniem dziecka przez grupę starszych chłopców.


Szamil Basajew

2011-08-10, 23:47
Pandagul napisał/a:

Co się przejmujecie gówniarzem? Mało to k***a takich?

Tylko czekać na dresik i białą czapeczkę, ale do czasu aż mu ktoś nie wyprostuje światopoglądu, jak nie skończy pod glanem to przy śmietniku, ew. pod sklepem.

Dopóki będą slamsy, patologia na ulicach to będą tacy ludzie, wejdźcie k***a do biedniejszej dzielnicy to nie takie rzeczy zobaczycie. Przykładowo w Lublinie zapraszam na lubartowską, bronowice czy dziesiątą.

I widać teraz niedoskonałości systemu i to jak ma na nas wyj***ne, nie zajmą się tą duża grupą takich "dzieci" a zajmą się tymi co by mogły zaszkodzić wizerunkowi w mediach, czy miejscach publicznych. Potem się chwalą co to oni zrobili. Dlaczego k***a nie wejdą do slamsów i tam nie zrobią porządku?




Od Dziesiątej to się odpie**ol

radsmig

2011-08-10, 23:50
Mówcie co chcecie, że patola tamto sramto, ale prawdą jest że nie jednego z tych cyberczubków w gatce by zwyczajnie zaorał do pożygu. . . no .. chyba skończyłem

~Velture

2011-08-11, 00:00
radsmig napisał/a:

Mówcie co chcecie, że patola tamto sramto, ale prawdą jest że nie jednego z tych cyberczubków w gatce by zwyczajnie zaorał do pożygu. . . no .. chyba skończyłem


Co ty pie**olisz? gówniarz 10 letni twoim zdaniem mogłby cokolwiek zrobić dorosłemu? On nie da rady 12 letniej dziewczynie.

Mockba

2011-08-11, 00:12
Ma głos jak jeden z tych cos spiewaja kaczke dziwaczke w akademii pana kleksa.

Taki w żółtym

Azazel

2011-08-11, 01:12
sznycel napisał/a:

Moim zdaniem rodzić ma duży (jak nie największy wpływ) na wychowanie dziecka. W tym przypadku rodzicom sto kilo gwoździ w dupsko się należy. Pomyśleć, że to jest przyszłość tego narodu (o ile on ma w ogóle jakąś przyszłość)... Jego rodzice nie dość, że sami sp***olili sobie życie to jeszcze pociągnęli za sobą niewinne dziecko, które zapewne za jakiś czas zaćpa lub zapije się na na amen... Pogratulować. :roll:


I tu się mylisz... to nie rodzice mają największy wpływ, chodź sa dla dziecka najbliższym kręgiem społecznym i najmniejszą zbiorowością, do której dziecko przynależy... Jednak młody człowiek nie bierze z reguły przykładu z rodziców tylko z grupy społecznej, w której przebywa. W tym przypadku myśli, ze imponuje starszym kolegom bo pije, pali i przeklina, rodzice mają go w dupie to szuka oparcia u "kumpli z dzielni" i tak to się kończy. Co gorsza, resocjalizacja istnieje TYLKO w teorii.
k***a, za dużo się uczę na wrzesień...
a tak btw. tym typom z tła to bym nogi połamał młotem do betonu...

borisklinga

2011-08-11, 01:21
z takim to tylko do pieca na 3 zdrowaśki

Issander

2011-08-11, 02:11
tracer102 napisał/a:

Sory ale jak taki smark pokazał by mi faka na środku drogi to dostał by takiego buta na klatę że została by z niego roślina . Jebie mnie to że to dziecko i mają na niego wpływ starsi koledzy , jakoś k***a ja potrafiłem się tak nie zachowywać a to wszystko dzięki kruwa temu że za przepie**olenie czegoś nie było " Nie rób tak więcej a teraz idź się bawić " tylko dostawałem wpie**ol do puki mi ch*jostwa z głowy nie wypadły i k***a brawo za to ! j***ne wychowywanie "bez stresowe " w dzisiejszych czasach .



Za to nie potrafiłeś się nauczyć poprawnie pisać po polsku. Powinni ten wpie**ol słownikiem robić, może coś by zostało.

hardfall

2011-08-11, 02:14
jak mozna tak zjebac marke zubra ;/

NuclearBlast

2011-08-11, 08:28
Issander napisał/a:



Za to nie potrafiłeś się nauczyć poprawnie pisać po polsku. Powinni ten wpie**ol słownikiem robić, może coś by zostało.



Skoro jesteś taki cwany obesrańcu to przytocz pożądny argument a nie sraj klejem .

BurbonPL

2011-08-11, 10:50
Jak z pośród 500 milionów plemników on był najszybszy??? :roll:

sk.

2011-08-11, 11:02
Cytat:

I tu się mylisz... to nie rodzice mają największy wpływ, chodź sa dla dziecka najbliższym kręgiem społecznym i najmniejszą zbiorowością, do której dziecko przynależy... Jednak młody człowiek nie bierze z reguły przykładu z rodziców tylko z grupy społecznej, w której przebywa. W tym przypadku myśli, ze imponuje starszym kolegom bo pije, pali i przeklina, rodzice mają go w dupie to szuka oparcia u "kumpli z dzielni" i tak to się kończy. Co gorsza, resocjalizacja istnieje TYLKO w teorii.
k***a, za dużo się uczę na wrzesień...
a tak btw. tym typom z tła to bym nogi połamał młotem do betonu...



Dokładnie. Sam przewijałem się przez rózne środowiska za łebka, i miało to wpływ na moje zachowanie. Był czas bujania się z kumplami z osiedla, wagary, słabe oceny, spóźnianie się do domu i pyskowanie matce, która miała rację bo kumple 'uczyli', że stara nie ma nic do gadania. Potem zainteresowałem się piłką nożną, poszedłem do klubu i zacząłem trenować z dobrymi dzieciakami, starych kumpli olałem i wszystko wróciło do normy.

Azazel

2011-08-11, 12:02
tracer102 napisał/a:



Skoro jesteś taki cwany obesrańcu to przytocz pożądny argument a nie sraj klejem .



k***a człowieku!!! Cała twoja wypowiedź jest jednym wielkim argumentem... Idź lepiej dres prasować...

dQrw10nYk0k5

2011-08-11, 12:50
BurbonPL napisał/a:

Jak z pośród 500 milionów plemników on był najszybszy??? :roll:

On płynął w dobrym kierunku, że reszta go nie trawiła to zawrócili.
Bywa.pl