18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pije, pali i przeklina- złote dziecko.

Szamil Basajew • 2011-08-10, 12:11
Na portalu YouTube pojawił się film wideo, na którym młody chłopiec pije, pali i demonstruje wulgarne gesty. Policja wyjaśnia, czy mamy do czynienia z demoralizowaniem dziecka przez grupę starszych chłopców.


cropp1

2011-08-10, 12:14
moze im kiedys dopie**oli jak podrosnie ;)

AL...........ON

2011-08-10, 12:24
Ja kazałbym mu zjeść tego peta, odszczekać słowa i siąść na tym żubrze tak, żeby tylko denko wystawało. Wtedy zrozumiałby swój błąd.

deniZ

2011-08-10, 12:43
@up ale skad to dziecko ma wiedziec, ze to co robi to blad?
Przyklad ma w kolegach i pewnie w rodzicach...

Suun09

2011-08-10, 12:58
i tylko po to żeby się popisać....

Towdi

2011-08-10, 13:50
napie**alać kablem od prodiża i tylko patrzeć czy równo puchnie

Szamil Basajew

2011-08-10, 14:05
A ja nie wiem czego się tak napinacie. Wyrośnie z tego, a jak nie, to sam się zniszczy.

Dymekx

2011-08-10, 15:09
@up ta zniszczy siebie i przy okazji kilka przystanków.

sznycel

2011-08-10, 15:25
Moim zdaniem rodzić ma duży (jak nie największy wpływ) na wychowanie dziecka. W tym przypadku rodzicom sto kilo gwoździ w dupsko się należy. Pomyśleć, że to jest przyszłość tego narodu (o ile on ma w ogóle jakąś przyszłość)... Jego rodzice nie dość, że sami sp***olili sobie życie to jeszcze pociągnęli za sobą niewinne dziecko, które zapewne za jakiś czas zaćpa lub zapije się na na amen... Pogratulować. :roll:

Xenomorph08

2011-08-10, 18:24
ALTON napisał/a:

Ja kazałbym mu zjeść tego peta, odszczekać słowa i siąść na tym żubrze tak, żeby tylko denko wystawało. Wtedy zrozumiałby swój błąd.



A co, sprawdzone metody z dzieciństwa?

Hybris

2011-08-10, 20:53
I teraz czas na poważne pytanie:
Gdzie byli/są rodzice?

~Velture

2011-08-10, 21:22
@up nagrywają kolejny film z ich pociechą.

NuclearBlast

2011-08-10, 23:01
Sory ale jak taki smark pokazał by mi faka na środku drogi to dostał by takiego buta na klatę że została by z niego roślina . Jebie mnie to że to dziecko i mają na niego wpływ starsi koledzy , jakoś k***a ja potrafiłem się tak nie zachowywać a to wszystko dzięki kruwa temu że za przepie**olenie czegoś nie było " Nie rób tak więcej a teraz idź się bawić " tylko dostawałem wpie**ol do puki mi ch*jostwa z głowy nie wypadły i k***a brawo za to ! j***ne wychowywanie "bez stresowe " w dzisiejszych czasach .

Pandagul

2011-08-10, 23:24
Co się przejmujecie gówniarzem? Mało to k***a takich?

Tylko czekać na dresik i białą czapeczkę, ale do czasu aż mu ktoś nie wyprostuje światopoglądu, jak nie skończy pod glanem to przy śmietniku, ew. pod sklepem.

Dopóki będą slamsy, patologia na ulicach to będą tacy ludzie, wejdźcie k***a do biedniejszej dzielnicy to nie takie rzeczy zobaczycie. Przykładowo w Lublinie zapraszam na lubartowską, bronowice czy dziesiątą.

I widać teraz niedoskonałości systemu i to jak ma na nas wyj***ne, nie zajmą się tą duża grupą takich "dzieci" a zajmą się tymi co by mogły zaszkodzić wizerunkowi w mediach, czy miejscach publicznych. Potem się chwalą co to oni zrobili. Dlaczego k***a nie wejdą do slamsów i tam nie zrobią porządku?

Earth

2011-08-10, 23:26
Mam nadzieje, że po 21.12.2012 wszystko się zmieni =)