18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~Velture

2014-05-30, 15:20
Cytat:

to jest ch*jnia i nie wspolmiernosc prawa, brawura po pijaku jest zagrozeniem, jesli ktos po 2 piwach spokojnie jedzie poboczem to czy stanowi az takie zagrozenie ?!


k***a jesteś typowym zjebem co sobie interpretuje prawo jak mu się podoba.
Włam na serwery rządowe to nie przestępstwo jeśli ktoś chce tylko pokazać coś innym ale jak ma z tego zysk to już BE! Jazda po alko albo narko to ok jeśli jedzie wolno a jeśli szybko to BE. Spuszczenie wpie**olu żonie jest ok jeśli nie widać siniaków a jeśli widać to BE. Walenie konia w parku jest ok jak nie widać ludzi a jeśli widać jest BE.
Cytat:

wiadomo, j***ć pijanych kierowców, tylko tutak nasuwa się pytanie. czy dorosłego chłopa po dwóch piwach można uznać pijanym? bo wg naszego bezsensownego prawa jest przestępcom.


k***a następny twórca i interpretator prawa się znalazł. No to skoro po 2 piwach jest ok to czemu nie 3? Albo jeśli jest jakiś spaśluch ważący 200kg to czemu nie 5? Albo dlaczego chłop może 2 a kobieta nie? Jebnij się w kolano typie bo na głowę to chyba za późno.

Mogę tak pie**olić dalej z debilnymi przykładami. Jak ci nie pasuje prawo to wypie**alać do wielkich brytów albo germańskich najeźdźców czy innego gówna gdzie można po ćwiartce flaszki prowadzić samochów.

_

2014-05-30, 19:39
Baba która prowadziła miała ponad 2 promile alkoholu.
Na drugi dzień została zatrzymana ponownie za jazdę po pijaku, na tej samej drodze.

Grozi jej do 2 lat więzienia...

Niestety nie mogę dodać linka do artykułu na regiomoto :(

norbi7631

2014-05-30, 21:33
błąd systemowy, ja sam wsiadałem za kółko po alko, straciłem prawko itd itp. Dopiero po jakimś czasie od tego zdarzenia dotarło do mnie, że jestem alkoholikiem. Poszedłem na terapie i takie inne. Ten błąd systemowy to fakt, że dojebywanie mandatów i odbieranie uprawnień nic nie zmieni, taki ktoś odzyska uprawnienia i znów wsiądzie po alko, zabije kogoś, narobi zniszczeń na grubą kasę. Tylko przymusowe leczenie, a jak nie pomoże to zamknięcie na oddziale dla uzaleznionych do skutku aż dotrze do głowy. Takie leczenie będzie wielokrotnie tańsze od szkód jakie alkoholik może wyrządzić

Kooondor2000

2014-05-30, 22:00
Tylko w większej ilości aut, taka akcja by nie wyszła, bo jest automatyczna blokada drzwi i nikt od zewnątrz nie może wejść i tu klops.

ToMo84

2014-05-30, 22:23
Nasze Siedlce kochane

ellsworth

2014-05-30, 22:54
Janóż napisał/a:

wiadomo, j***ć pijanych kierowców, tylko tutak nasuwa się pytanie. czy dorosłego chłopa po dwóch piwach można uznać pijanym? bo wg naszego bezsensownego prawa jest przestępcom.


Dlatego jedyny słuszny limit to 0,0. Wtedy nie ma żadnego relatywizowania! Jest prosta jak drut zasada piłeś=nie jedziesz. Koniec kropka, a nie żądne jedno piwo, wczorajsza impreza czy podobne bzdury!

Resterwers

2014-05-31, 09:51
Końcowa postawa wzorowa natomiast to co Pan kierowca wygadywał wcześniej już nie. "jeszcze nam w lawete przyjebie" - na pewno lawecie od tylu dużo by się stało gdyby z prędkością ~20km/h było uderzenie natomiast gdyby ten pijak zjechał na przeciwny pas pod tira to oglądalibyśmy ten filmik w innym dziale.

patroy

2014-05-31, 10:58
@up a może oni mieli przyczepę lawetę? wtedy lekkie puknięcie i zestaw zaczyna wężykować albo nawet wypie**olić go może na przeciwległy pas razem z samochodem

Torghal

2014-05-31, 11:22
Nagrywający kierowca powinien się wstydzić, on nic nie zrobi, bo nie jest zagrożony. Jestem ciekaw, czy popierałby taką bierność, gdyby pijany kierowca zasuwał na kolizję z jego samochodem. Stąd też ten apel: Nie bądź bierny! Jeśli masz szansę coś w takich sytuacjach zrobić, to rób, bo potem może być za późno byś przeżył Ty, twoja rodzina lub nawet nieznajomy.

Janóż

2014-06-01, 00:49
@odpowiadający na mojego posta
nie k***a. nie jestem z tych co twierdzą że jak dwa piwa t czemu nie trzy, cztery itd. Żelazna granica 0,5. Po dwóch browarkach nikt nie będzie miał 0,5o%, akt wypije więcej ten głupi i potencjalny morderac. W WB jest ok prawo tylko zbyt pobłażliwe. o ile dobrze pamiętam, na wyspach możesz miec 0,8, jednakże powyżej są bardzo surowe kary, surowsze niż w PL. I w Pl ten model powinien funkcjonować, jednakże z niższa granica rzędu 0,5. wtedy można pojechać na przysłowiowe piwo ze znajomym autem i nie bać się utraty prawka, licząc się z poważnymi konsekwencjami( z wiezieniem włącznie) po przekroczeniu granicy. Kto nigdy po browarku (jednym ew. dwoma!!!!!!!!) nie prowadził auta niech pierwszy rzuci kamieniem.

CichaWoda

2014-06-01, 23:27
jeśli to poseł jechał to ma immunited i na nic to wszystko