18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

el...........wy

2014-05-30, 01:15
Po cichu liczyłem, że wyciągnie ją z samochodu. Jak w GTA :krejzi:

Alonso

2014-05-30, 01:17
Ale o co chodzi???
Facet sobie spokojnie jedzie z kościoła na obiad, grzecznie staje na czerwonym, a tu jakiś ch*j wyrywa mu kluczyki ze stacyjki. WTF?

RockyWood

2014-05-30, 01:34
skoro już stał to chociaż mógł się jako tako zorientować czy faktycznie pijany ale pewnie i tak pijany :P

w...........da

2014-05-30, 02:23
brawo za postawę ukłon dla panów zacun!!! ja osobiście to bym mu zajechał drogę wcześniej i wpie**ol , mało co nie doszło do czołowego

wyobrazcie sobie jedziecie sobie na wczasy z rodziną i ten moment zderzenia ty przezyles reszta nie!! gnoić takich co po pijaku jeżdżą !!!!

Kakushkin

2014-05-30, 02:52
Bo to jest to. Jak sam się zawinie o drzewo to ch*j w niego totalny, ale jak ci wyk***i na czołówkę i zajebie całą rodzinę razem z dziećmi to potem masz psyche do końca życia rozj***ną, a wielu 'januszy' powie - pijany, omiń go, co se bedziem robić problemy, może kto iny go zaczyma.

saves

2014-05-30, 07:08
Pijanym k***om powinno się dłonie obcinać, bo zabieranie prawka i tak nic nie daje. Ciagle się słyszy o gościach powodujących po pijaku wypadki, którym już dawno prawko zabrano.

Misiek_KRK

2014-05-30, 07:09
i takich ludzi powinni nagradzać. Poświęcili swój czas, ale co ważniejsze zaryzykował własne zdrowie, bo nigdy nie wiadomo co taki naj***ny zrobi i czym cię uderzy.

Ca...........er

2014-05-30, 07:10
Nawet, jakby był trzeźwy i tak jechał, to kluczyki zabrać. A co do pijaństwa za kółkiem, to jestem za zwiększeniem dopuszczalnej ilości alko we krwi do 0,5 - 0,8 promila z jednoczesnym zaostrzeniem kar (np od 2000 mandatu za 1 razem, za 2 utrata prawa jazdy, złapią bez prawka - przepadek samochodu), od powiedzmy 1,5 promila - od razu zabrany samochód, bo takie "napie**olenie jak szpak" to już śmierć na drodze.

oozyxak0o

2014-05-30, 07:12
BP1982 napisał/a:

brawo za postawę ukłon dla panów zacun!!! ja osobiście to bym mu zajechał drogę wcześniej i wpie**ol , mało co nie doszło do czołowego

wyobrazcie sobie jedziecie sobie na wczasy z rodziną i ten moment zderzenia ty przezyles reszta nie!! gnoić takich co po pijaku jeżdżą !!!!


ch*ja byś zrobił

co...........yt

2014-05-30, 07:16
Dobry obywatelu witaj w Polsce, zostaniesz oskarżony za napad na innego obywatela i stwarzanie zagrożenia, ponieważ chodzisz po jezdni.

saves

2014-05-30, 07:17
@calmwater
Do samochodu masz wsiąść SPRAWNY!!!! Nawet po niektórych lekach jest zakaz prowadzenia, a co dopiero po wódzie? Teraz jest wystarczający próg. Małe piwko nikomu nie zaszkodzi. Pajac Maserak z "tańca z ch*jami" miał 1 promil i jak rozrabiał? Dlatego nie wolno podnosić tego progu, bo ludzie różnie reaguję na zawartość. A konfiskować samochody powinni ZAWSZE!!! Jedziesz nie swoim? Płacisz grzywnę równą wartości pojazdu, a pojazd wraca do właściciela.

Stefansuchar

2014-05-30, 07:52
Dobra akcja pijanych na drodze piętnować.
Z drugiej strony ilu spotykacie trzeźwych kierowców którzy jeżdżą jak pijani?

Pepeee

2014-05-30, 08:18
jak dla mnie KAŻDEMU kierowcy wsiadającemu za kółko po spożyciu alkoholu prokuratura/sąd powinni stawiać zarzut usiłowania zabójstwa, zero tolerancji dla takich ścierw

raper900

2014-05-30, 08:20
Ja bym był za wrzucaniem każdego pijanego na 48 lub dopóki nie wytrzeźwieje i jeszcze drugie tyle. I bez pie**olenia że po dziecko do przedszkola czy do roboty bo szef utnie po premii. Jak ktoś nie myśli przed piciem to niech sobie pozwiedza cele od środka.