18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies odebrał wynagrodzenie...

Halman • 2021-03-09, 09:34

opieram sie wyłącznie na opisie który twierdzi ze podziękowano psu za to że nie obronił stada owiec
przed wilkami które wtargnęły nocą do owczarni w obwodzie Tuwskim. Kacapska wdzięczność

ruddie

2021-03-09, 21:47
myślę, że to pies zagryzł i otrzymał karę - szybko i sprawnie - nieuchronnie - ideał wymiaru sprawiedliwości

picolo

2021-03-09, 22:03
4done4 napisał/a:

Widziałem jak owczarek niemiecki w jedną noc zagryzł wszystkie zwierzęta w oborze, 6 owiec, 3 kozy, kilkanaście kur i kaczek.
Właściciel odrąbał siekierą psu łeb.



Całą noc się gapiłeś jak pies zagryza inwentarz i nic nie zrobiłeś? Zdrowy pojeb z Ciebie.

jawox

2021-03-09, 22:19
Znawca_Cipek napisał/a:

No masz rację. Ale ciebie, to bym odj***ł nawet bez piwa, kundlu.



Nie zesraj się, a za odj***nego sabaka zawsze piwko leci.

Monu

2021-03-09, 22:50
O co tyle zachodu kebab z baraninka jak znalazł a ten psa odstrzelił :-/

Recydywista

2021-03-09, 22:55
EvilDog napisał/a:

Ja jestem "Ukr" i r*cham Cie w mordę za takie powiedzenie , śmieciu z obesranego gównem chlewu z czułkami zamiast oczu



jak jestes ukr to jestes zwyklym kacapskim gownem bez prawa glosu. tul cipe i na wschod

EvilDog

2021-03-09, 23:05
Recydywista napisał/a:

jak jestes ukr to jestes zwyklym kacapskim gownem bez prawa glosu. tul cipe i na wschod



Do pana tak ? Ty cebulionie w kubotach , dawno na zmywaku nie byłeś chyba , widać 500+ w głowę uderzyło

panar3

2021-03-09, 23:17
TwojaStaraJąPoganiam napisał/a:

Biedna psinka.....
Jak jeden pies ma poradzić sobie z watahą wilków (wiadomo, że nie polują w pojedynkę).
No ale tak. Kacapy zawsze mają nasrane w głowach.
Mam nadzieję, że są na tym forum sciery z ukry, lub rosyjji i niech wiedzą, że są frajerami, każdy po kolei.



Masz rację na 100%. Tobie piwo stawiam.

JebacToGowno

2021-03-10, 00:42
baronturbina napisał/a:

Jajco pajacu. Poszukaj jak usunąć konto z tego portalu i bierz się do roboty.



Obiecuję usunąć konto jeśli się zesrasz.

yoyobart

2021-03-10, 03:04
dobry pieseł- martwy pieseł i tyle l

bercisko

2021-03-10, 05:35
"Pies odebrał wynagrodzenie..."
Chyba raczej wypowiedzenie ze skutkiem natychmiastowym.

Marcin360360

2021-03-10, 06:15
TwojaStaraJąPoganiam napisał/a:

Biedna psinka.....
Jak jeden pies ma poradzić sobie z watahą wilków (wiadomo, że nie polują w pojedynkę).
No ale tak. Kacapy zawsze mają nasrane w głowach.
Mam nadzieję, że są na tym forum sciery z ukry, lub rosyjji i niech wiedzą, że są frajerami, każdy po kolei.


Czemu nie dodałeś jeszcze Białorusi,estoni,Łotwy i łatwy? Przeciez oni nalezrzeli do ZSRR jak i Ukraina.
Ukraina to kraj podzielony na trzy części polskich ukraincow,ukraincow i ruskich ukraincow. Najgorsi są polscy ukraincy bo mają nasze geny a każdy wie ze Polaka nigdy nie złamiesz.
Tak jak ty oni myślą o nas np. Jak trzy owczarki niemieckie zagryzły dziecko w Polsce to adekwatnie do twojej wypowiedzi oni powinni wyzywać Polaków od morderców dzieci. Jak jesteś tepy to się nie wypowiadaj.

JebacToGowno

2021-03-10, 10:27
Marcin360360 napisał/a:

Czemu nie dodałeś jeszcze Białorusi,estoni,Łotwy i łatwy? Przeciez oni nalezrzeli do ZSRR jak i Ukraina.
Ukraina to kraj podzielony na trzy części polskich ukraincow,ukraincow i ruskich ukraincow. Najgorsi są polscy ukraincy bo mają nasze geny a każdy wie ze Polaka nigdy nie złamiesz.
Tak jak ty oni myślą o nas np. Jak trzy owczarki niemieckie zagryzły dziecko w Polsce to adekwatnie do twojej wypowiedzi oni powinni wyzywać Polaków od morderców dzieci. Jak jesteś tepy to się nie wypowiadaj.



Wstawaj! Zesrałeś się.

Shilon2M

2021-03-10, 19:23
Co za p*zdy komentują "biedna psinka"... I to ma najwięcej piw...
Szok
Dobili kundla drugim strzałem więc o co k***a afera?

TurboDymoMan

2021-03-10, 21:18
TwojaStaraJąPoganiam napisał/a:

Biedna psinka.....
Jak jeden pies ma poradzić sobie z watahą wilków (wiadomo, że nie polują w pojedynkę).
No ale tak. Kacapy zawsze mają nasrane w głowach.
Mam nadzieję, że są na tym forum sciery z ukry, lub rosyjji i niech wiedzą, że są frajerami, każdy po kolei.



Nie zdajecie sobie sprawy jaka to przyjemność zabić ukra :)

SubTomix

2021-03-11, 07:16
JebacToGowno napisał/a:

Zesrałbyś się p*zdeuszu.
Zrób mu gałę i po sprawie.
Co k***a? Wytrzeźwiej i dopiero pisz.
Nie wiem czy wszędzie. Tobie w dupę weszło na pewno.



Tobie na pewno wchodził penis twojej mamusi prostytutki. Jak możesz żyć ze świadomością że jesteś niechcianym gownem i cholera wie kto jest twoim ojcem ale sądząc po twoim myśleniu ameby to pewnie gówno.