18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies odebrał wynagrodzenie...

Halman • 2021-03-09, 09:34

opieram sie wyłącznie na opisie który twierdzi ze podziękowano psu za to że nie obronił stada owiec
przed wilkami które wtargnęły nocą do owczarni w obwodzie Tuwskim. Kacapska wdzięczność

Kicosławek

2021-03-09, 17:44
Najlepszy rusek to martwy rusek :!:

Lebiodko

2021-03-09, 18:12
Moim zdaniem to pies zagryzł stado. Wilki chyba by wzieły kilka sztuk i zjadly a nie zabijały bez sensu.

parolpl

2021-03-09, 18:44
Nie wiem kto co napisał, więc

pies siedzi w rogu, jakby co naskrobał,
jeśli się przyjrzycie to kilka owiec jeszcze się rusza, więc przyleźli na świeżo, zastali psa i martwe/pół owce.

Zapewne psu coś odj***ło i dusił owce

Gambler123456

2021-03-09, 19:04
Ja się zgadzam z tymi co uważają że pies sam te owce zagryzł, jak inaczej wytłumaczyć że pies jest cały a owce nie zjedzone? Nie raz się tu widzi filmiki co wilki robią z psami i jak wyglądają psy pasterskie po konfrontacji z wilkami.

Vendetti

2021-03-09, 20:07
Jak wyżej pisali, opis pewnie z dupy, bo nie pasuje do tego co na filmiku. Nawet słychać jednego ruska, po pierwszym strzale krzyczy do strzelca, żeby psa dobił szybko i go nie męczył. Więc ewidentnie nie chodziło im o to, żeby psa męczyć, a jeśli sam zagryzł te owce (na to wygląda), to przecież lepszego wyjścia nie było. Co robić z psem, który zagryza własne owce? Oddać do schroniska, żeby później jakiś dzieciak lat 12 dostał go na święta? No proszę was...

St...........on

2021-03-09, 20:23
UkrytaPodNickiem napisał/a:

na początek wilki oj***łby psa, pewnie kundel nawet nie zawiadomił dziamaniem gospodarza że coś się dzieje i dlatego dostał kule w klatę, na co trzymać zwierzaka z którego nie ma się pożytku



Zapytaj swoich starych :amused:

czodA13

2021-03-09, 20:31
TwojaStaraJąPoganiam napisał/a:

Znawca Cipek + satysfakcja z odstrzału pieseła = "byłeś ruch*Amy przez starych za młodu" i teraz masz chore fantazje. Podziękuję swoim niedorozwiniętym rodzicielom
Poprawka JebacToGowno, zmyliły mnie tagi
Za co przepraszam Znawcę Cipek



ale ty jestes poj***ny.. przepros rodzicow za swa ulomnosc.

willoo

2021-03-09, 21:01
Jeżeli pies zaj***ł owce - kule się należały....
Jeżeli pies nie obronił stada przed wilkami - już nie koniecznie

gumbi3

2021-03-09, 21:01
Nie zesrajcie się to tylko pies.

notak

2021-03-09, 21:04
baronturbina napisał/a:

Czyli nie będziesz miał nic przeciwko jak do twojego ojca wpadnę na chwilę? Lubie piwo ale nie to najtańsze wiec mnie zaskocz.



Już, zesrałeś się, czy pampers dziada nie wytrzymał i srasz pod siebie

RYHOO

2021-03-09, 21:13
grilowane bedzie u poligona6

pyziu1991

2021-03-09, 21:15
pie**olone k***y kacapskie. Niech gina jak scierwa razem z naszym rzadem, tfuu

EvilDog

2021-03-09, 21:22
TwojaStaraJąPoganiam napisał/a:

Biedna psinka.....
Jak jeden pies ma poradzić sobie z watahą wilków (wiadomo, że nie polują w pojedynkę).
No ale tak. Kacapy zawsze mają nasrane w głowach.
Mam nadzieję, że są na tym forum sciery z ukry, lub rosyjji i niech wiedzą, że są frajerami, każdy po kolei.



Ja jestem "Ukr" i r*cham Cie w mordę za takie powiedzenie , śmieciu z obesranego gównem chlewu z czułkami zamiast oczu ;)