18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pies bez smyczy

love_rock • 2012-12-15, 15:09
Mój ojciec jest mistrzem ciętej riposty i trollingu :lol: :

Ojciec [o] zawsze chadza z naszym psem na spacery, zawsze bez smyczy. Dziś napotkał na pewnego gościa [g] również z psem, ale na smyczy. Gość zaczepił mojego ojca tekstem:

[g] -Dlaczego pan chodzi ze swoim psem bez smyczy?
[o] -Wie Pan... Psy mają to do siebie, że upodobniają się do swoich właścicieli... Mój pies jest inteligentny,grzeczny, słucha się i dlatego może chodzić sam :diabel:
[g] -To co pan chce w takim razie powiedzieć o mnie ??
[o] -Niech pan sobie sam dopowie :loldev:

Materiał własny ;)

pakicito

2012-12-15, 15:12
policja go strolluje mandatem

love_rock

2012-12-15, 15:14
7 lat tak chodzi, jeszcze nie strollowała, ten pies to mały kundelek :) no i ofc. nie chadza głównymi ulicami i chodnikami, mam nieopodal las i łąki ;)

innyczlowiek

2012-12-15, 15:15
Ale mu pocisnął, sąsiad pewnie do dziś nie może ochłonąć...

Moby_Dick

2012-12-15, 15:21
@love_rock "Psy mają to do siebie, że upodobniają się do swoich właścicieli... Mój pies jest inteligentny,grzeczny, słucha się i..." Znaczy się w domu tatuś pod pantoflem i słucha się mamusi :D
Ripostą do sąsiada trochę siebie samego zgasił.

love_rock

2012-12-15, 15:26
@Dick, interpretuj sobie jak chcesz, grzeczność i słuchanie się nie oznacza tylko siedzenia pod pantoflem, ale znasz to chyba z autopsji ;)
@inny człowiek, to nie był sąsiad, a sytuacja miała miejsce dzisiaj :>

Moby_Dick

2012-12-15, 15:37
love_rock napisał/a:

@Dick, interpretuj sobie jak chcesz, grzeczność i słuchanie się nie oznacza tylko siedzenia pod pantoflem, ale znasz to chyba z autopsji ;)
@inny człowiek, to nie był sąsiad, a sytuacja miała miejsce dzisiaj :>


Z autopsji nie znam bo nie mam żony. Ale mam psa, który mimo że jest wytresowany, posłuszny itp to zawsze wychodzi na smyczy i w kagańcu. Ludzie przechodzący obok psa na smyczy itp czują się zawsze bezpieczniej, zwłaszcza dzieci. Rozmiar psa nie ma znaczenia. A to że piesek muchy by nie skrzywdził itp tego przechodzący obok psa nie wiedzą. Masz koło domu łąki itp - tam niech pies się wybiega bez smyczy.

bloodwar

2012-12-15, 15:46
A prawda jest taka, cytując pewnego komu... tfu! (teraz to się nazywa: liberalnego) władcę marionetek: "nie ważna jest smycz, nie ważna jest jej długość, cały sens jest w tym żeby ten któremu ją założysz nie wiedział że ją nosi!" :-)

bezimienny90

2012-12-15, 15:47
love_rock ja rozumiem takich ludzi jak Twój ojciec i szanuję, jednak tylko uprzedzam, że moja koleżanka ostatnio dostała 200,- za spuszczonego psa w parku, mimo iż też jest niegroźny. Tak to w polandii wygląda.

love_rock

2012-12-15, 15:49
@Dick, masz rację, że jak pies jest na smyczy to przechodnie lepiej się czują itp. itd. Pod ten las i łąki mamy rzut beretem, dlatego ojciec psa na smycz nie zapina.
Chodzi tu jednak o sam fakt umiłowania mojego ojca do ciętej riposty, niż o prawo i bezpieczeństwo publiczne ;)

TPaury

2012-12-15, 16:20
bezimienny90 napisał/a:

love_rock ja rozumiem takich ludzi jak Twój ojciec i szanuję, jednak tylko uprzedzam, że moja koleżanka ostatnio dostała 200,- za spuszczonego psa w parku, mimo iż też jest niegroźny. Tak to w polandii wygląda.



Nad psem masz mieć kontrolę, nie masz jej gdy jest nie zapięty smyczą.
+ kaganiec
Jest tylko 10 ras które bezwarunkowo muszą nosić kaganiec bo są rasami groźnymi, nie ma na tej liście Bokserów, Owczarków Niem. czy nawet Amstaffa.

tds1974

2012-12-15, 16:35
Do mnie doskoczył kiedyś pies w lesie, jak wracałem z polowania. Taki dość ładny, podpalany rottweiler. Zaj***łem go. Sprawę w sądzie (bo właściciel-idiota założył) wygrałem bez problemów. Chętnie to powtórzę, gdy zdarzy się podobna sytuacja - tzn gdy zobaczę jak biegnie w moją stronę pies bez smyczy, a akurat będę miał przy sobie broń.
Pozdrawiam właścicieli psów.

killerZeWsi

2012-12-15, 17:06
@up
i dobrze wsk***isinowi, co se bedzie luzem zapie**alał!

jigsaw0

2012-12-15, 18:25
love_rock napisał/a:

7 lat tak chodzi, jeszcze nie strollowała, ten pies to mały kundelek :) no i ofc. nie chadza głównymi ulicami i chodnikami, mam nieopodal las i łąki ;)



k***a właśnie tacy są najgorsi.
Te małe pie**olone "niegroźne" kundelki i wszystkiej maści inne szczury, które biegają, szczekają i zaczepiają inne psy i ludzi. Ale jak mój duży pies na smyczy chwyci w zęby takiego szczura, który go gryzie po ogonie a jego właściciel tylko się cieszy, to już jest k***a bura wielka.

A no i ch*jowy tekst. Obyście k***a 10 mandatów dostali.

love_rock

2012-12-15, 18:36
jigsaw0 napisał/a:

Te małe pie**olone "niegroźne" kundelki i wszystkiej maści inne szczury, które biegają, szczekają i zaczepiają inne psy i ludzi. Ale jak mój duży pies na smyczy chwyci w zęby takiego szczura, który go gryzie po ogonie a jego właściciel tylko się cieszy, to już jest k***a bura wielka.


oby taki szczurek uje*ał Twojemu jajca :lol: