18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pies bez smyczy

love_rock • 2012-12-15, 15:09
Mój ojciec jest mistrzem ciętej riposty i trollingu :lol: :

Ojciec [o] zawsze chadza z naszym psem na spacery, zawsze bez smyczy. Dziś napotkał na pewnego gościa [g] również z psem, ale na smyczy. Gość zaczepił mojego ojca tekstem:

[g] -Dlaczego pan chodzi ze swoim psem bez smyczy?
[o] -Wie Pan... Psy mają to do siebie, że upodobniają się do swoich właścicieli... Mój pies jest inteligentny,grzeczny, słucha się i dlatego może chodzić sam :diabel:
[g] -To co pan chce w takim razie powiedzieć o mnie ??
[o] -Niech pan sobie sam dopowie :loldev:

Materiał własny ;)

orzeszwmorde

2012-12-15, 20:50
Za ciętą ripostę to się tutaj warny dostaje.

Jaco4a

2012-12-15, 21:35
Że tak zapytam, jesteś tym psem?

s0pel

2012-12-15, 21:36
A skąd wiesz jak wyglądała, ta rozmowa? Przecież tatuś wychodzi sam, chyba, że.... to Ciebie tata wyprowadzał na dwór? :>

lukas02

2012-12-15, 21:46
To ja ostatnio idę z psem i wpadłem na pomysł, żeby zdjąć dla psa kaganiec. Gdy doszedłem do przejścia dla pieszych to młody typek z dziewczyną do mnie: gdzie kaganiec? No to mu pokazuję, że mam w ręce. On dalej ciągnie czemu nie założony? To ja przyłożyłem sobie kaganiec do twarzy i mówię: nie pasuje.
Przynajmniej ludzie wokół mieli chwilę radości :D

rolerek

2012-12-15, 21:49
Pies twojego ojca kiedyś kogoś ugryzie albo co i wtedy zamiast kolejki po choinkę na gwiazdkę dostaniesz list od komornika z informacją o wszczęciu postępowania egzekucyjnego na rzecz poszkodowanego.

Ciekawe czy twój tatuś dalej będzie miał w zanadrzu równie inteligentną ripostę :)

Loaloa

2012-12-16, 01:49
Ciekawe jak się "miszcz riposty" po jajach liże.

Cytat:

To ja ostatnio idę z psem i wpadłem na pomysł, żeby zdjąć dla psa kaganiec.



Co, k***a? W jakim to jest języku? Aaaa... ze swojego pyska zdjąłeś dla psa.

pit@

2012-12-16, 03:33
Swego czasu na spacery ze swoim psem (na smyczy) chodziłem z wiatrówką... Szybko znajdowały się smycze.

Kaprys

2012-12-16, 07:39
Moja kobita wychodzi wieczorami z psem bez kagańca, tylko na smyczy. Czuje się bezpiecznie. Włóczą się młode szczurki w gromadzie, to na widok psa omijają. A pies jak to pies, taki mieszaniec wilczur, ma instynkt obrony. Większość ludzi mija obojętnie, a zawsze ma alergię na podpitych typów i i bandę nastolatków. Warczy i jest gotów do ataku na każdy fałszywy ruch. Wyczuwa jakoś, kto nie stanowi zagrożenia, a kto może swojej pani wyrządzić krzywdę. Coś w tym jest. Jak idzie ze mną, już tak nie reaguje, ale zawsze widzę u niego wzmożoną uwagę na większą grupę ludzi, którzy nie zachowują się spokojnie. Na widok dresów pod klatką zawsze skracam smycz. To zawsze działa. Zawsze obserwują psa, mnie tylko rzutem oka.

orzechccc

2012-12-16, 11:23
ja swojego owczarka cale zycie prowadzam bez smyczy do jednego z wiekszych parkow w lodz i nigdy mandatu nie widzialem:pp

ojojoj

2012-12-16, 15:31
no i tak sie rodza maskary. sasiad kupi gnata na targu albo maczete i masz po ojcu. nie zycze tego ale tak to wyglada.

PatologSzkolny

2012-12-17, 20:20
k***a, i weź dotrzyj do takich...

ch*j mnie obchodzi czy ten pies "nigdy nikogo nie ugryzł" czy uj***ł łeb Twojemu tatusiowi. pie**olą mnie Twoje wyjaśnienia. Pies ma zapie**alać ma smyczy i z kagańcem na ryju! Nigdy do Twojego małego łba nie przyszło, że ktoś może się zwyczajnie bać psów? Ja każdego kundla mijam kilometrowym łukiem, bo na mojej dziurze wszystkie p*zdy są tak genialne jak Ty.

Piwa nie będzie, post ch*jowy.

love_rock

2012-12-18, 22:49
Woozie napisał/a:

bo na mojej dziurze


Nie da się ukryć :beka:

tomaskus

2013-12-15, 23:51
Widać po tym temacie ile zjebów jest na świecie których należałoby spalić. Jak ja bym zobaczył że ktoś krzywdzi psa to zajebie gołymi rękoma.