18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierwszy spot Polski, za który nie musimy się wstydzić

whitecik • 2014-10-31, 19:41
W końcu kozacko wymyślone, zmontowane i wyprodukowane :)


corrado1111

2014-10-31, 19:43
Nawet wiek emerytalny mamy mieć do 75, faktycznie niewiarygodne.

Kardio_Error

2014-10-31, 19:53
z przodu siedzi czekoladowy chłopiec więc już jest sie czego wstydzić

whitecik

2014-10-31, 19:55
corrado1111 napisał/a:

Nawet wiek emerytalny mamy mieć do 75, faktycznie niewiarygodne.



To weź się do roboty, załóż firmę, zatrudnij i utrzymaj 100 osób i niech zapierd*lają na Ciebie, a Ty sobie leż wentylem i dzięki zarobionej kasie nie martw się o emeryturę...

nie ... w sumie po co.... można leżeć wentylem do góry i narzekać, że ta Polska taka zjeb*na

Kardio_Error

2014-10-31, 20:03
polska
where the unbelievable happens

whitecik napisał/a:



To weź się do roboty, załóż firmę, zatrudnij i utrzymaj 100 osób i niech zapierd*lają na Ciebie, a Ty sobie leż wentylem i dzięki zarobionej kasie nie martw się o emeryturę...

nie ... w sumie po co.... można leżeć wentylem do góry i narzekać, że ta Polska taka zjeb*na


czytając twój komentarz przypomniałem sobie książkę "folwark zwierzęcy",był tam pewien zwierz imieniem Bokser który na wszystkie zmiany wprowadzone przez nowych władców folwarku miał tylko jedną odpowiedz: "będę pracował jeszcze ciężej"... tego kto jest ciekawy jak skończył odsyłam do lektury.

Echis

2014-10-31, 20:08
Angol zobaczywszy to, stawia sobie pytanie:"po ch*j tu przyjeżdżacie, jak tak zajebiście jest u was".

cholonek

2014-10-31, 20:16
whitecik napisał/a:



To weź się do roboty, załóż firmę, zatrudnij i utrzymaj 100 osób i niech zapierd*lają na Ciebie, a Ty sobie leż wentylem i dzięki zarobionej kasie nie martw się o emeryturę...

nie ... w sumie po co.... można leżeć wentylem do góry i narzekać, że ta Polska taka zjeb*na



Tak? To policz sobie ile j***nego ZUSu musiałbyś zapłacić za 100 pracowników, nie mówiąc o pensjach. Weź się jebnij w łeb z takim wyobrażeniem o prowadzeniu biznesu w Polsce. Jak mi znajomy kardiolog powiedział - 75% zawałowców, którzy się u niego leczą to przedsiębiorcy, którzy są 24 x 7 godzin w robocie tak na dobrą sprawę, bo nawet śnią o niej i fiskusie, który może ich zaj***ć pod byle pretekstem.

silvsky

2014-10-31, 20:32
Można kur...a pokazać nasz kraj całkiem miło o przyjemnie?!!! NO KU...WA MOŻNA :idzwch*j:

AgentGrzesiek

2014-10-31, 20:37
łochocho: nie trzeba sie wstydzić ! :-D
patrzta jaki jeuropejczyk!
nasz kraj jest, jaki jest 8-)
A jak wam wstyd to wypie**alać!


Hlorak

2014-10-31, 21:52
Polscy tubylcy wysiedleni, to czas kolonizować !

kajzerPL

2014-10-31, 21:55
Kardio_Error napisał/a:

z przodu siedzi czekoladowy chłopiec więc już jest sie czego wstydzić



k***a skoro siedzą w Anglii to wiadomo że będzie czekoladowy :lodowka:

silvsky

2014-10-31, 21:57
chodzi mi o mentalność ludu (poprawia się XD) nie o podejście indywidualne DEBILE !! :homer:

oozyxak0o

2014-10-31, 22:01
whitecik napisał/a:



To weź się do roboty, załóż firmę, zatrudnij i utrzymaj 100 osób i niech zapierd*lają na Ciebie, a Ty sobie leż wentylem i dzięki zarobionej kasie nie martw się o emeryturę...

nie ... w sumie po co.... można leżeć wentylem do góry i narzekać, że ta Polska taka zjeb*na


A Ty jaką firmę założyłeś? Niech zgadnę, gówno założyłeś. I pewnie jeszcze na pis głosujesz. pie**olnij się w łeb.

mario361

2014-10-31, 22:10
Kardio_Error napisał/a:

z przodu siedzi czekoladowy chłopiec więc już jest sie czego wstydzić


Brawo lingwisto, na początku pada pytanie "gdzie ostatnio byłeś?" gdzie chłopiec później opowiada o Polsce. :idzwch*j:

PhantomMask

2014-10-31, 22:12
u nas jest takie zacofanie, że się w stolycy jeszcze rycerze napie**alają i czym się tu chwalić k***a :-D