18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierwszy spot Polski, za który nie musimy się wstydzić

whitecik • 2014-10-31, 19:41
W końcu kozacko wymyślone, zmontowane i wyprodukowane :)


ellsworth

2014-11-01, 09:02
Co do tej bitwy w Warszawie to byłem przekonany, że dotyczy "eventu" cyklicznego 11 listopada.

Blurey

2014-11-01, 10:32
Cytat:

Tak? To policz sobie ile j***nego ZUSu musiałbyś zapłacić za 100 pracowników, nie mówiąc o pensjach. Weź się jebnij w łeb z takim wyobrażeniem o prowadzeniu biznesu w Polsce. Jak mi znajomy kardiolog powiedział - 75% zawałowców, którzy się u niego leczą to przedsiębiorcy, którzy są 24 x 7 godzin w robocie tak na dobrą sprawę, bo nawet śnią o niej i fiskusie, który może ich zaj***ć pod byle pretekstem.




Dokładnie.

Mam to na przykładzie mojego ojca, broń boże zawał itp. nie, ale widzę co się dzieje, jak się prowadzi średnią firmę w tym kraju.
Nigdy nie będę chciał odziedziczyć firmy w tym kraju.

mis_kudlacz

2014-11-01, 12:23
@Kardio_Error
Czy ty jesteś naprawdę takim idiotą że nie rozumiesz akcji przedstawionej w spocie? Dziecko opowiada o tym jak pojechało na 'wakacje' do Polski ze swoimi rodzicami i jak tam było fajnie. Samo siedzi w jakiejś Anglii czy co, pewnie jest anglikiem, a tam widok murzynów w szkolnych ławkach jest powszedni. W dodatku jest to reklama skierowana nie do Polaków, a do innych nacji. Boże przenajświętszy...
Wstyd mi że taki kretyn nazywa się białym człowiekiem :C

Heretyk

2014-11-01, 12:49
Kardio_Error napisał/a:

z przodu siedzi czekoladowy chłopiec więc już jest sie czego wstydzić



Brak dużej ilości tak młodych aktorów więc musieli tresowane małpy użyć...

corrado1111

2014-11-01, 13:36
whitecik napisał/a:



To weź się do roboty, załóż firmę, zatrudnij i utrzymaj 100 osób i niech zapierd*lają na Ciebie, a Ty sobie leż wentylem i dzięki zarobionej kasie nie martw się o emeryturę...

nie ... w sumie po co.... można leżeć wentylem do góry i narzekać, że ta Polska taka zjeb*na



Nie leżę wentylem do góry tylko pracuję na to żeby nie robić na pensji do usranej śmierci.
Chodzi mi o to jak dymają nas politycy ( z każdej partii i mają nas w głębokiej dupie, róbcie murzyni na nasze diety i limuzyny).
A Polska to piękny kraj tylko ludzie k***y.

Dżizas_kurde

2014-11-01, 14:44
Strasznie realny spot !
Polska - where the unbeliveable happens...

Tu się faktycznie potrafią dziać rzeczy nie do uwierzenia.....

Ar...........an

2014-11-01, 14:54
Cytat:

To weź się do roboty, załóż firmę, zatrudnij i utrzymaj 100 osób i niech zapierd*lają na Ciebie, a Ty sobie leż wentylem i dzięki zarobionej kasie nie martw się o emeryturę...

nie ... w sumie po co.... można leżeć wentylem do góry i narzekać, że ta Polska taka zjeb*na



W Polsce ludzie dzielą się ana takich co myślą "będę dużo tyrał dużo zarobię" oraz takich co myślą "wyr*cham tych pierwszych to dużo zarobię". Tu trudności z założeniem firmy i przede wszystkim ucisk fiskalny na najniższym szczeblu sprawiają że ludziom nie na rękę jest normalna przedsiębiorczosć na poziomie

Markiewicz

2014-11-01, 15:00
Od 0:20 to pokazali ulice Warszawy 11 listopada.

tranzystor

2014-11-01, 15:14
whitecik napisał/a:



To weź się do roboty, załóż firmę, zatrudnij i utrzymaj 100 osób i niech zapierd*lają na Ciebie, a Ty sobie leż wentylem i dzięki zarobionej kasie nie martw się o emeryturę...




Wypowiedź typowego ciecia, który czekając na obiad podany przez mamę piszę ch*jowe posty w oderwaniu od rzeczywistości. Z taką smykałką do interesów pewnie prowadzisz ze dwie spółki komandytowe i zastanawiasz się z Kulczykiem gdzie kupić pola naftowe.

panek932

2014-11-01, 16:32
Najbardziej zaciekawiła mnie "nauczycielka" z pierwszych sekund filmiku ;)

Zaethrael

2014-11-01, 16:43
Mnie osobiście się nie podoba. Kwestia gustu. Nie będę hejtował ;)

Za postprodukcją, reżyserią i scenariuszem stoi Platige Image.

KMD

2014-11-01, 20:08
Ktoś napisał, że z przodu siedzi czekoladowy chłopiec, więc jest się czego wstydzić.

Tylko, że ta scena nie dzieje się w Polsce j***ny idioto. k***a 150 debili dało mu za to piwo :( (

AgentGrzesiek

2014-11-01, 20:38
Songo71 napisał/a:

Ooo Grzechotnik. Koleś na mojej wsi mieszka. Potem trochę żałował, że wystąpił w tym, bo miejscowi koledzy od szklanki zaczęli wołać na niego aktor.



Jak się wybijesz to cię zniszczą!!
To jest prawdziwa Polska a nie jakieś pitu pitu ,że niby smok w garniaku. :mrgreen:


krystianpbw

2014-11-01, 21:49
Ten spot jest tak zj***ny, że aż zęby bolą...

desiderata1985

2014-11-02, 13:39
corrado1111 napisał/a:

Nawet wiek emerytalny mamy mieć do 75, faktycznie niewiarygodne.


twoj koment miazdzy. 8-)