18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Daimler1916

2013-10-02, 21:10
Wychylne pudło sprawdza się w połączeniach transalpejskich, a nie w krajach nizinnych. Pozatym utrzymanie skladu z "Wychylnym Pudłem" jest zbyt kosztowne dla IC to tak na marginesie.

Swoją Drogą ostatnio na temat Pendolino wypowiadał się były prezes PKP ktory stwierdził że materiały, z którego jest wykonane pendolino, nieprawidłowo funkcjonują, gdy temperatura spada poniżej -20 stopni Celsjusza i bez dodatkowego zakupu systemów odladzania te składy poprostu bd stać częsciej na bocznicach niz jeździły. Więc jeżeli to prawda to bd mieli podobną sytuacje co do LOT-U Mamy nowe Dreamlinery 787 które więcej stoja w halach serwisowych niz latają.

Kr...........13

2013-10-02, 21:34
Fejk jak ch*j widać, że fotoszop

zonabregana

2013-10-02, 22:19
a ja tam lubię nasze pekapy- nigdy nie wiesz gdzie się zatrzymasz i na ile, dzięki temu poznałam mnóstwo ludzi (niekiedy "mocno oryginalnych"). Nie ma to jak przemierzanie 600 km przez 18 godzin

xDzonox

2013-10-02, 22:40
Proszę się łaskawie od**rdolić od wyglądu tego EZT na zdjęciu. Szlachetny EN57 (dla Waszej informacji, malkontenci) dzierży pierwsze miejsce w kategorii "najdłużej produkowany pojazd trakcyjny na świecie" i woził Waszych dziadków, rodziców, Was i będzie woził pewnie jeszcze Wasze dzieci. A reflektory tylko dodają charakteru. Nasze pociągi mają JAJA, a nie jakieś wypolerowane, wypacykowane ci*ki, jak Pendolino czy inne "szczały" pędzące po zachodnich torach. Po stokroć wolę oglądać starą ale dobrze zakonserwowaną ET22 w zielonym malowaniu albo potężną ST43 buchającą mazutem niż to wyćmuchane Pendolino.
Pozdrawiam, miłośnik kolei i zapalony trainspotter.

masterwow

2013-10-02, 23:56
pendo-telepacco wersja pl

Kislowy_wampir

2013-10-03, 01:55
tranzzystor a ty k***a co od tuska jesteś ?

cl...........er

2013-10-03, 14:05
Ponawiam pytanie Kislowego_wampira:
@tranzystor - Jesteś niedoukiem, czy od Tuska? (co za pytanie, w końcu to to samo... :roll: )

igorr

2013-10-03, 15:10
Pentolino obwiązał.

tranzystor

2013-10-03, 22:46
Kislowy_wampir napisał/a:

tranzzystor a ty k***a co od tuska jesteś ?



Nie będę pisał, kto jest k***ą, zeby twojej starej nie było przykro.

clubber84 napisał/a:

@tranzystor - Jesteś niedoukiem, czy od Tuska? (co za pytanie, w końcu to to samo... )



Blask twego intelektu mnie oślepił i nie mogę odpisać.

Jednym słowem - podoba mi się konwersacja - ja o konkretnych przykładach i faktach, a oni o tym, czy "jestem od Tuska".

wglowiesieniemiesci

2013-10-04, 18:10
jak mozna bronic pkp i to co tam sie dzieje, prezes 50 kapci zarabia a pkp na stacjach wydrukowała mapki ktore sa podobne do tych z metra londynskiego, kÓrwa co za żenada

tranzystor

2013-10-04, 19:13
wglowiesieniemiesci napisał/a:

jak mozna bronic pkp i to co tam sie dzieje, prezes 50 kapci zarabia a pkp na stacjach wydrukowała mapki ktore sa podobne do tych z metra londynskiego, kÓrwa co za żenada



PKP to chora struktura, ale też nie można wszystkiego krytykować, nie zaznajamiając się wcześniej z konkretnym tematem. Akurat zakup Pendolino nie był wielkim błedem, podobnie jak dynamiczna modyfikacja infrastruktury. Ale "słoikom", którzy zapie**alają do Stolicy pracować w McDonaldzie, KFC, czy opie**olić płody rolne i nie stać ich na bilet IC nie dogodzisz. Dla nich, na szczęście, pozostaje TLK.