18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nowynick

2013-10-02, 15:19
Polska - kraj, w którym nowe pociągi się zwiedza...

A ten na zdjęciu jaki uśmiechnięty :)

LICH0

2013-10-02, 15:36
Polska kraj w którym obywatele wybrali złodziei za swój rząd i teraz wszystko im nie pasuje.

Arturqu

2013-10-02, 16:34
Ku*wa co jak co ale te światła w tych naszych pociągach nigdy się nie zmienią... Zawsze takie z*ebane okrąglaki....

sqnk

2013-10-02, 16:34
nowe ?? chyba nowa farba..

cl...........er

2013-10-02, 19:19
No to ja wam napiszę info z drugiej ręki odnośnie "sp***olino":
- mianowicie, dzień przed samymi targami kolejnictwa w Gdańsku (które odbyły się w tamtym tygodniu), obsługa producenta tego pociągu (z Alstomu) zamalowywała sprayem zardzewiałe śruby w wystawowym egzemplarzu :!:
Prezes z firmy pojechał na te targi i jak opowiadał co widział, to się śmiał co za złom Tusk i Spółka kupili od Włochów, hehe :D

Także ja nie wsiądę do tego złomu, jak będzie jeździło po naszych torach.

las84500

2013-10-02, 19:40
Po za tym mało kto wie, że te składy to budżetowa wersja bez systemu przechyłu pudła na zakrętach do wewnętrznej.
A sama idea kolei dużych prędkości i Pendolino to żadna nowość bo testowali je u nas w okolicach 1994 roku i to wtedy w okolicach Białej Rawskiej pobity został rekord prędkości na polskich torach wynoszący 250.1 km/h.

tranzystor

2013-10-02, 19:52
clubber84 napisał/a:


- mianowicie, dzień przed samymi targami kolejnictwa w Gdańsku (które odbyły się w tamtym tygodniu), obsługa producenta tego pociągu (z Alstomu) zamalowywała sprayem zardzewiałe śruby w wystawowym egzemplarzu :!:
Prezes z firmy pojechał na te targi i jak opowiadał co widział, to się śmiał co za złom Tusk i Spółka kupili od Włochów, hehe :D

Także ja nie wsiądę do tego złomu, jak będzie jeździło po naszych torach.



Te "targi kolejnictwa" nazywają się Trako i byłem tam. Twój "prezes", pewnie nowobogacki po podstawówce, gówno widział i jeszcze mniej rozumie. To tyle komentarza, bo więcej nie opłaca się pisać...


las84500 napisał/a:

Po za tym mało kto wie, że te składy to budżetowa wersja bez systemu przechyłu pudła na zakrętach do wewnętrznej.

A sama idea kolei dużych prędkości i Pendolino to żadna nowość bo testowali je u nas w okolicach 1994 roku i to wtedy w okolicach Białej Rawskiej pobity został rekord prędkości na polskich torach wynoszący 250.1 km/h.



Ty należysz do tej grupy, co malo wie. Rezygnacja z systemu wychylnego pudła było celowe i w pełni uzasadnione (m.in. aby nie ograniczać ilości oferentów do Alstomu, który to produkuje).
Idea kolei dużych prędkości to nie nowość, nie wiem, kto tak twierdzi. Jednak ważne jest to, że w końcu udało się taką kolej wprowadzać w Polsce, dzięki m.in. modernizacji infrastruktury itp.
Ale ty wolisz napie**alać bez sensu, żeby zabłysnąć.

emerce

2013-10-02, 19:56
to chyba fejk

Suka_Blyat

2013-10-02, 20:09
W KZK GOP jest motyw, że w niektórych tramwajach uj***li przód i tył wagonu, wmontowali jakiś ładniejszy przód i tył a środek w starej wersji xD
Aaa i krzesełka dodali też nowe

op...........ve

2013-10-02, 20:27
tak się zastanawiam ilu ludzi co pie**oli o tych pie**olino faktycznie jeździ pociągami :roll:

Sick_Stick

2013-10-02, 20:28
A ja tam uwielbiam nasze stare pociągi. Wejdziesz, najebiesz się, wytrzeźwiejesz i jeszcze raz się najebiesz i wysiądziesz. Może i długo, ale k***a, to wszystko co w pociągach na wyjazdach się przeżyło to nasze. A w takim szybkim... phhhhi, wszystko odsłonięte, szybko i wgl ch*jowo.

STARE PKP! WIECZNIE SPÓŹNIONE RZĄDZI!!

endrek

2013-10-02, 20:51
na nasze tory tylko:

redbaron

2013-10-02, 21:04
@endrek
Pamiętam tą bajkę! Zawsze spieszyłem się do domu na kolejny odcinek. Zrobiłby ktoś gifa z tą ciuchcią!