18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piekielna chmura!

W............R. • 2015-05-22, 22:22
Film przedstawia pogląd byłego kandydata na prezydenta nazwiskiem Braun na aktualizacje systemu Windows do wersji ósmej, zwanej szatańską i wszeteczną.


dr_dex

2015-05-22, 22:30
Widzisz Pan, Panie Braun, jakby zona przeczytala za pierwszym razem co dokladnie robi zakladajac konto w mikrosofcie i gdyby nie zaakceptowala domyslnych usatwien, byc moze zdjecia by sie cudowanie nie powielily na nowym kompie.

Qrwa mac, rozpie**alaja mnie ludzie, ktorzy najpierw sie na cos zgadzaja a pozniej stekaja ze zostali wyr*chani. Ale juz na maxa rozpie**alaja mnie ludzie, ktorzy uwazaja ze caly swiat nic nie robi tylko czatuje na ich jakies popie**olone zdjecia z wakacji, pierwszej komunii czy innej popijawy ...

:kawa:

horizn

2015-05-22, 22:34
i to sa k*rwa kandydaci na prezydenta RP. piosenkarz bez wyksztalcenia z choroba alkoholowa, braun ktory jakims cudem spie*dolil z psychiatryka. reszte kandydatow typu kowalski czy lalka barbie, ktora prowadzi kampanie unikajac mediow z litosci pomine. patrze, a tu piosenkarz, ktorego wy*ebali z jego wlasnego zespolu ma 20% poparcia wsrod ludzi, ktorzy swoja edukacje skonczyli w prywatnych uczelniach na kierunku spedycja/logistyka/malowanie paznokci. ten kraj nie zasluzyl na demokracje.

McMenel

2015-05-22, 22:34
I to to kandydowało na prezydenta ?? No ja pie**olę. Czytać to to nie potrafi. A co dopiero obsługiwać nowoczesny sprzęt...

rai87

2015-05-22, 22:37
mam 13 405 zdjęć na lapku i żadne, ale to k***a żadne nie wisi w jakiejś zj***nej chmurze. A dlaczego? Bo tego k***a nie używam! Jaki pojeb udostępnia swoje prywatne zbiory? Ba jaki pojeb ma później z tego tytułu pretensje?
A no tak... kandydat na prezydenta

mo...........rm

2015-05-22, 22:47
Myślę, że to może być jakaś bardzo głęboka metafora, obrazująca obecną sytuacje Polski.
Ja interpretuję to tak, że cały rząd trzeba wymienić na nówkę sztukę a nie updatować, bo tym się uśmierci Polskę. A nawet jak się wymieni na nowy, to po zalogowaniu będzie i tak po staremu.

McMenel

2015-05-22, 22:50
morm napisał/a:

Myślę, że to może być jakaś bardzo głęboka metafora, obrazująca obecną sytuacje Polski.
Ja interpretuję to tak, że cały rząd trzeba wymienić na nówkę sztukę a nie updatować, bo tym się uśmierci Polskę. A nawet jak się wymieni na nowy, to po zalogowaniu będzie i tak po staremu.



Metafora której przykładem jest głupota jego żony i jego samego ?? Do tego głupia ponieważ w takiej sytuacji wystarczyło wyczyścić system / zrobić relinstall nie wymieniać cały sprzęt.

nepster

2015-05-22, 23:01
McMenel napisał/a:



Metafora której przykładem jest głupota jego żony i jego samego ?? Do tego głupia ponieważ w takiej sytuacji wystarczyło wyczyścić system / zrobić relinstall nie wymieniać cały sprzęt.



Przecież powiedział, że serwisował go w amerykańskim sklepie to czego się po hamerykanach spodziewałeś??

zincum

2015-05-22, 23:10
Głęboka metafora...
Ludzie, gdzieś są granice robienia z siebie debila. Jeszcze mógł się poskarżyć, że jak się zalogowała do poczty na stronie, to wciąż ma wiadomości...

Pa...........ć

2015-05-22, 23:20
Pod filmikami choć trochę zajeżdżającymi polityką od razu komentarze k***a długie i każdy użytkownik myśli że ktoś to czyta (mojego pewnie też nikt nie przeczyta)

Sz...........an

2015-05-22, 23:24
horizn napisał/a:

ten kraj nie zasluzyl na demokracje.



To co mamy nie jest demokracją. Gdybyśmy mieli demokrację to my obywatele decydowalibyśmy o wielu sprawach np. jak wiek emerytalny. Politycy w ustroju demokratycznym są od spełniania naszych zachcianek, a póki co to jest całkowicie na odwrót...

mlecz1323

2015-05-22, 23:31
@horizn
świetnie to ująłeś !

zincum

2015-05-22, 23:32
Tak, tobie się chyba myli demokracja z czymś innym. Bo gdyby obywatele decydowali w takich sprawach, to wiek emerytalny by był pewnie w granicach 30 roku życia, pensja minimalna 1000000 PLN, prochy i wódka za darmo rozdawana na każdym rogu...

horizn

2015-05-22, 23:38
Szeryfian: nigdzie obywatele nie decyduja o wieku emerytalnym (zincum ci wyjasnil dlaczego), a w wiekszosci krajow europejskich wynosi on obecnie 67 lat.

Kaddafi

2015-05-22, 23:43
@up Poziom życia i pracy w większości krajów europejskich to już inna bajka, co?