18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pięć po pólnocy

~_Yarko_ • 2022-07-26, 09:56

Według badań WHO z 2020 roku, długość życia mężczyzn w Brazylii wynosi 72 lata.
Jakoś trudno w to uwierzyć.

kapelan_szturmowy

2022-07-26, 10:06
wiecie że jeszcze góra parenaście lat i u nas będzie to samo? Agresja rośnie z dnia na dzień, co najbardziej widać na drogach...

dżonyłojlker

2022-07-26, 10:17
kapelan_szturmowy napisał/a:

wiecie że jeszcze góra parenaście lat i u nas będzie to samo? Agresja rośnie z dnia na dzień, co najbardziej widać na drogach...



Ciekawa teoria, szkoda tylko, że jest dokładnie na odwrót.

kapelan_szturmowy

2022-07-26, 10:28
KapejloneK napisał/a:

Ciekawa teoria, szkoda tylko, że jest dokładnie na odwrót.



No właśnie nie. U mnie na dzielni zrobiło się dość niebezpiecznie. Dużo "obcokrajowców", włamy, porachunki, jakieś nożowe akcje... tego nie było dwa, trzy, czy pięć lat temu. Zawsze trzymałem dokumenty i kluczyki w autach żeby nie gubić, a teraz zabieram do domu, a na noc auta zamykam, bo wszelkiego bydła się kręci wszędzie i tylko patrzą spodełba i lukają jak coś zaj***ć.

dogip

2022-07-26, 10:41
Jakie ładne łanie biegały.

dżonyłojlker

2022-07-26, 10:48
kapelan_szturmowy napisał/a:

No właśnie nie. U mnie na dzielni zrobiło się dość niebezpiecznie. Dużo "obcokrajowców", włamy, porachunki, jakieś nożowe akcje... tego nie było dwa, trzy, czy pięć lat temu. Zawsze trzymałem dokumenty i kluczyki w autach żeby nie gubić, a teraz zabieram do domu, a na noc auta zamykam, bo wszelkiego bydła się kręci wszędzie i tylko patrzą spodełba i lukają jak coś zaj***ć.



Aaa, jeśli chodzi o banderów, to tak. Przepraszam, nie zrozumiałem. U mnie to ścierwo to na szczęście rzadko spotykane zjawisko, ale wystarczy przejść się przed południem po mieście (gdy normalni ludzie w pracy są), to wszędzie słychać tylko ten sk***iały język.

Brudnyciapak

2022-07-26, 11:31
kapelan_szturmowy napisał/a:

wiecie że jeszcze góra parenaście lat i u nas będzie to samo? Agresja rośnie z dnia na dzień, co najbardziej widać na drogach...



chyba na tiktoku beda sie zabijac xd

Kutasiarz

2022-07-26, 13:53
Jak ich jest przeszło 200 milionów, to te 30 zgonów na miesiąc gangsta szczyli, które pojawiają się na sadolu to kropla w morzu śmierci z przyczyn naturalnych.

CzarnyAdolf

2022-07-26, 13:58
Na końcu obraz powinien skurczyć się do kółeczka wokół kasku i pojawić końcówka z Robert Weide

discoteq

2022-07-26, 14:10
_Yarko_ napisał/a:

Według badań WHO z 2020 roku, długość życia mężczyzn w Brazylii wynosi 72 lata.
Jakoś trudno w to uwierzyć.


Może im chodziło o tych, którzy umierają tylko i wyłącznie ze starości... :lol:

pyka1899

2022-07-26, 14:33
według WHO szczepionka pomaga w walce z Covid19

AndrzejDuda

2022-07-26, 15:04
temu po lewej na dole w 20 sekundzie widać jak dymek po papierosku chyba sp***ala przez dziurawe płucko.

The_Generat

2022-07-26, 15:46
"Według badań WHO z 2020 roku, długość życia mężczyzn w Brazylii wynosi 72 lata.
Jakoś trudno w to uwierzyć."

może podają łącznie dla wszystkich z konkretnego stanu

Figlarz_

2022-07-26, 15:48
Chyba średnia długość, bo wedle tego co napisałeś, każdy mężczyzna dożywa tam 72 lat. A wiemy, ze to jest niemożliwe.

panmatador

2022-07-26, 15:55
KapejloneK napisał/a:

Aaa, jeśli chodzi o banderów, to tak. Przepraszam, nie zrozumiałem. U mnie to ścierwo to na szczęście rzadko spotykane zjawisko, ale wystarczy przejść się przed południem po mieście (gdy normalni ludzie w pracy są), to wszędzie słychać tylko ten sk***iały język.



co tam bełkotasz, polaku-cebulaku?